Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Absurdy UK oraz chamstwo Brytyjczyków.

Polecane posty

Gość gość
Jeszcze trochę, a będą was na drzewach wieszać emigracyjne śmiecie. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Polacy-wynocha-W-Irlandii-Polnocnej-nasilaja-sie-antypolskie-nastroje,wid,17718529,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc z 9.13: odnosnie twojego komentarza do mojej wypowiedzi: Nie wiem jakie sa konsekwencje szukania towarzystwa wsrod Brytyjskich nastolatkow, jako ze do UK przyjechalem bedac juz w wieku srednim-zaawansowanym i w takiej grupie wiekowej znajduja sie takze osoby z ktorymi na co dzien obcuje. Swoja opinie oparlem na obserwacji roznych srodowisk i warstw spolecznych w UK, i niestety problemy ze wspomnianym brakiem kultury (a w rozumieniu Brytyjczykow sposobami na okazywanie zazylosci) nie sa obce takze przedstawicielom klasy wyzszej, takze tym wyksztalconym. Od wielu lat pracuje w srodowisku akademickim i tam wlasnie obserwuje te zachowania i postawy opisane w moim poprzednim poscie. Moze dlatego o tym wspomnialem. Gdyby to bylo cos co widuje wylacznie wsrod osob niewyksztalconych czy wywodzacych sie ze srodowisk patologicznych, to nie pisalbym o tym wcale, bo to jest akurat prawdziwe dla wszystkich nacji. Nalezaloby tez dodac, ze Brytyjczycy maja dosc specyficzne rozumienie pojecia 'lojalnosc', i pomimo wspomnianej wczesniej tendencji do okreslania bardzo plytkich i powierzchownych relacji 'przyjaznia' (i nie chodzi mi tu o terminologie per se, tylko o postawy i oczekiwania wobec tych, ktorych zdecydowali sie nazywac przyjaciolmi), reguly tych interakcji, ktore normalnie kojarzone sa z przyjaznia wydaja sie u nich nie obowiazywac. Jesli chodzi o temat Krolowej i imigrantow - mam wrazenie,ze sie nie zrozumielismy. Ale pewnie dlatego, ze malo precyzyjnie napisalem o tym, co podsumowac mozna jako: hypokryzja jako cecha narodowa Brytyjczykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeszcze trochę, a będą was na drzewach wieszać emigracyjne śmiecie. http://wiadomosci.wp.pl/kat ,1356,title,Polacy-wynocha-W-Irlandii-Polnocnej-nasilaja -sie-antypolskie-nastroje,wid,17718529,wiadomosc.html xxx Znajdz tego samego newsa na anglojezycznej stronie i.. popros by ci ktos przeczytal :) Co kogo obchodzi o pisza na polskich stronach ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rónica jest jednak zasadnicza - on musiał odejśc, zrezygnowac i nie ma dla niego powrotu, a co zrobiłby polski polityk? rozesmiałby się w twarz i dalej trzymal żłobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tłumacz ty antypolska pisdeczko. Zobacz co stało się z Hoffmanem, Sikorskim, Sienkiewiczem, Nowakiem. Tych ludzi juz nie ma. Zobacz co stali się z Lepperem czy Giertychem. Antypolska, emigracyjna szmato. Nspluc ci w ryj to powiesz ze desz pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już wróciłeś z fabryki i szczekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam ze cwelicho jest juz w polsce, nie wyszlo szmaciarzowi i dlatego tyle w nim nienawisci :D kto normalny chce wrocic do polski zarabiajac niby ponad 2000 funtow, chory psychicznie idiota mysli ze ktos mu uwierzy w te bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty emigracyjny pedale, 2 tysiące funtów to na południu kraju jest bieda. Żaden bank nie da ci kredytu, a jak juz, to na jakas rudere, która latami trzeba remontować. Po co mam smieciu spłacać dożywotni kredyt za stodole z dykty, jak mogę odłożyć i kupić sobie piękne mieszkanko z tarasem nad polskim morzem. Ty gownojadem jesteś i dlatego dla ciebie 2 tysiące to kosmos. Antypolski emigracyjny śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoncz juz z tymi fantazjami, bo jeszcze w nie uwierzysz :) kible wyszorowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, ponad 2000 to laduje na moim i mojej dziewczyny koncie co miesiac z czego tysiac wysylamy do Pl a reszta wystarcza na luksusowe zycie. Mieszkanko penthouse :D wiec co za kosmos? :D a za jakis czas planujemy wyprowadzke do Dover, co za przepiekne miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś ci się pomieszało. Przecież to ty sxorujesz kible antypolski smieciu, skoro 2 tysiące funtów, to dla ciebie zarobki o których marzysz. Emigracyjny pedal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luksus w wynajmowanej chałupie z dykty, fasolka z puszki i cotygodniowym grillu z polskimi pijusami. Faktycznie życie jak w Madrycie. Tyle dobrze, ze polska gospodarkę wspierasz. Za to piateczka się należy, nie ma co. :) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie spotkalem w necie takiego przyglupa jak ten troll, masakra ze takie cos w Pl sie urodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak krew
Jestem tu by powiedzieć wam: miłość, dobro i cierpliwość Jezusa do was nie ma granic, to on jest tym czego Ci zawsze gdzieś tam na dnie serca brakowało, to za nim była ta tęsknota kłująca Cię gdzieś od czasu do czasu, to stąd ten smutek gdzieś na dnie radości nie męcz się dłużej, już dziś zacznij modlić się o prawdziwą bliskość z nim, a gdy zostanie to spełnione gwarantuję Ci że oszalejesz ze szczęścia, to jest coś czego się nie da z niczym porównać, jestem wdzięczna za szczęście które eksplodowało w mojej dotąd smutnej i znudzonej, pełnej strachu duszy. On da Ci to czego nie da Ci nikt inny, nigdy, prawda krzyczy do Ciebie właśnie teraz, właśnie po to żebyś od tego, dokładnie tego momentu zaczął nowy lepszy etap, etap który doprowadzi Cię do milion razy lepszego zakończenia niż kiedykolwiek dla siebie przewidywałeś, rozumiesz? Mówię to serio i mówię to do Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieszny jestes, nic o nas nie wiesz ale pier*olisz swoje bzdury od jakiegos czasu :D widziales kiedys jakies luksusowe mieszkanko czy tylko pokoiki w domach? :D i tylko jeszcze powiem ze z polaczkami sie nie zadajemy i nie pijemy czesto, a w weekend wolimy skoczyc np do kina :) ale ty alkonie jeb*ny spod budy z piwem innego zycia nie znasz wiec pie*dolisz, a pier*dol smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to spotkałem mnostwo, cale tabuny, takich emigracyjnych poyebow jak wy tutaj. Normalnie z cala stanowczością można stwierdzić, ze 80% polskiej emigracji zarobkowej, to najbardziej pokutfieni obywatele RP. Wasza ambicja jest zostać kasjerka w banku albo kierowca tira, a szczytem osiągnięć, to pojechać na tania wycieczkę i wziąć smartfona na kontrakt. Emigracyjne poyeby. Cala Polska się z was śmieje. Wejdzie sobie na youtube, obejrzyjcie filmik gdzie jakis zyeb jeden z drugim zachwala sobie życie w uka, a jednocześnie ma z tyłu za sobą rozwieszone skarpetki. Poczytajcie komentarze jak po was jada. Kaczyński miał racje nazywając was banda nieudaczników, a Cameron określając polska cholotą. Emigracyjne, antypolskie zyeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście holota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje bogu ze wybralem emigracje i ze nie musze zyc w jednym kraju z takim gownem jak ty, a to co mysla inni pie*dole, najwazniejsza jest dla mnie dziewczyna a poniewaz Ona tez nie chce wracac wiec nie wrocimy, je*be kaczynskiego i camOrona jak o nim mowia brytyjczycy :D ale camoron dobrze wie ze bez emigrantow uk by pewnie zbankrutowalo, on po prostu nie lubi takiej pie*dolonej polskiej patologii jak ty i inne alkony przepijajace pol wypkaty i mu sie nie dziwie, za to tych co zyja normalnie brytyjczycy szanuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna śpiewka emigracyjnego śmiecia. Wielka Brytania istnieje juz 1000 lat, a emigranci przybyli tutaj dopiero w latach 60tych ubiegłego wieku. Resztę swojej historii bardzo dobrze sobie radziła bez emigracyjnych niemot. Jesteście tam zbedni i wszyscy Brytyjczycy maja was dość. Co do twojej dziewczyny, to na bank za jakiś czas stwierdzi, ze jesteś niemota i pusci się z jakimś ciapkiem bądź murzynem. Na c***j jej taki emigracyjny, antypolski śmieć, ktory w życiu tylko na wycieczkę umie zarobić i wynajm domu z dykty. Ja także się cieszę, ze nie będę musiał żyć w mojej PL z takimi zyebami jak ty. Nawet nie wiesz jak bardzo jestem szczęśliwy, ze PL weszła do Unii i tabuny tobie podobnych zyebow wyjechało z kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze je*any nedzny ciapaku ze wrzucasz wszystkich do jednego gownianego wora w ktorym sam gnijesz, ty nedzna mendo. Ona nie lubi obcokrajowcow, zreszta sa takie kwestie o ktorych nie masz pojecia i jestem pewny ze mnie nie zdradzi. Ale co takie gowno jak ty wie o lojalnosci czy milosci. Nic. Pisalem ci ze wynajmujemy penthouse a ty ciagle zasrancu o tych domach. Jestes chory psychicznie, nie kojarzysz faktow, tylko nienawisc we lbie. Zaluje ze zmarnowalem sekunde na dyskusje z toba, mysle ze jakbysmy sie spotkali na zywo to inaczej bys spiewal twardzielu internetowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj adres, to cię antypolska kurfo znajdę i naucze rozumu. Ty jesteś potencjalny rogacz, ile to ja się nie naogladalem takich dobrych chlopaczkow, co to by kobiecie nieba przychylili, a później te kobiety pruly się im na potęgę. Pyerdokona c***a. Tylko czekać jak ci ta twoja kobietka w krzaczory pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie patologie jak ty to tylko z rodziny mozna wyciagnac, szmato. Pewnie twoja stara sie puszczala z ciapakami i czarnymi dlatego kazda kobiete widzisz w takiej sytuacji. Napisz gnido gdzie sie chcesz spotkac i gdzie ci wygodnie, nie chce zeby takie smierdzace gowno jak ty mialo stycznosc z kims na kim mi zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedziela w Londynie na Victorii. Masz tam być antypolska, emigracyjna kurfo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniales o godzinie niemoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A antypolski to jestes tylko ty tutaj szmaciarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś antypolskim sukrfysynem i ja cię naucze szacunku do swojego kraju smieciu. Niedziela godzina 13 na Victorii. Masz być emigracyjny pedale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczyc mnie to ty najwyzej mozesz spier*alac na moj widok :D myslisz szmato ze zmarnuje chociaz sekunde wiecej na taka pi*zde jak ty, a pozniej bede cie szukal pol dnia bo jestem pewny ze tak samo sie tam pojawisz tak samo jak pokazales swoj payslip geju jeb*any w duupe przez kumpli :D je*ia cie i je*ia a ty nadal taki glupi jak byles :D pier*olona szmato pedalska nie odpisuj wiecej, dziewczyna zdziwiona ze zmarnowalem tyle czadu na takie nedzne smierdzace gowno jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×