Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vstroma

Przeprowadzka w stolicy

Polecane posty

Gość annka998998
Przeprowadzka w stolicy to trochę bardziej skomplikowana sytuacja niż przeprowadzka w mniejszym mieście. Miałam okazję się już o tym przekonać. Na szczęście teraz trafiłam na stronę https://adexim.com.pl/ dzięki której poznałam fajną firmę przeprowadzkową. Nie korzystałam jeszcze z usług, ale już musiałabym się zapisać na jakiś termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoc w przeprowadzce możecie ogarnąć nawet razem z kursem taxi :D Atu Taxi pomaga w przeprowadzce i szybko dojechać do danego punktu bez :) sam korzystałem zmieniając mieszkanie więc mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarionetkaM
Nie ważne gdzie ważne z kim. Japa &Co to mądry wybór. Fachowcy z doświadczeniem dzięki, Nim nie zeżre was żaden stres. wszystko bezpiecznie zapakowane i przewiezione. http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JugoPl

Moja firma podczas przeprowadzki korzystała z usług www.przeprowadzkibiurowe.com. Zależało nam na kimś sprawdzonym ponieważ posiadamy meble z licznymi elementami szklanymi. Wszystko zostało przewiezione bardzo sprawnie i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabla

Bez względu czy chcesz przeprowadzić mieszkanie, dom czy firmę, to warto odezwać się do nich: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Mają samochody przygotowane do przewozu wszystkiego i potrafią zabezpieczyć rzeczy tak, żeby nawet rysy na niej nie było. Profesjonalizm w każdym calu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brajan

Dobra i sprawdzona firma to Japa & Co. Wszystko przewiezione na miejsce w tempie bardzo szybkim. Nawet nie zdążyłem się zestresować przeprowadzaniem :) Fachowcy na medal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena.glo

ja korzystałam tylko z usług Wiki transport prywatny i to co mogę o nich powiedzieć to to, że bardzo profesjonalnie podchodzą do swojej pracy i patrząc na ceny w internecie to są dosyć konkurencyjne w stosunku do ofert innych firm przeprowadzkowych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość master35
Dnia 18.03.2019 o 14:24, Gość milena.glo napisał:

ja korzystałam tylko z usług Wiki transport prywatny i to co mogę o nich powiedzieć to to, że bardzo profesjonalnie podchodzą do swojej pracy i patrząc na ceny w internecie to są dosyć konkurencyjne w stosunku do ofert innych firm przeprowadzkowych 

potwierdzam 😉 dobra firma, tyle że ja korzystałem z ich usług przeprowadzając się do Rzeszowa z Wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GregoryJ

A ja korzystałam z usług firmy Japa & Co. Jestem bardzo mile zaskoczona, profesjonalne podejście i sposób dbałości o każdy szczegół to to co ich wyróżnia wśród konkurencji.https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ sami zobaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianinka

GregoryJ właśnie  skorzystałam z ich oferty, Jestem mile zaskoczona szerokością oferty jaką oferują, Nie tylko przeprowadzka, ale i wiele innych rzeczy. Transport , nawet pracowników można wynająć. A warto mieć kogoś odpowiedniego. https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Firma Wiki transport do przeprowadzek, bardzo polecam. Na dalekie trasy także, u mnie to było 400 km i wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkai
Dnia 18.03.2019 o 14:24, Gość milena.glo napisał:

ja korzystałam tylko z usług Wiki transport prywatny i to co mogę o nich powiedzieć to to, że bardzo profesjonalnie podchodzą do swojej pracy i patrząc na ceny w internecie to są dosyć konkurencyjne w stosunku do ofert innych firm przeprowadzkowych 

Także polecam Wiki transport. Nie płaciliśmy tak dużo a jakość naprawdę super!  Szybko, sprawnie i bezpiecznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mogę polecic firmę Japa&Co. Są najlepsi w przeprowadzkach. Mają spore doświadczenie, także można mieć pewność, że będą wiedzieli co robić i aj kto wszystko zabezpieczyć, żeby nie było choćby rysy. No i ceny też mają dobre, także warto się do nich odezwać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o przeprowadzki, to można zdecydowanie odezwać się do firmy Japa&Co. Mają i duże doświadczenie, i zawsze są świetnie przygotowani do każdej przeprowadzki. Przynajmniej niczym nie trzeba się przejmować. Moim zdaniem jest to najlepsza firma w tej branży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×