Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćlublin

Żona niby chce sex ale.......no właśnie :) może ktoś podpowie

Polecane posty

Gość gośćlublin

Jak w temacie żona niby chce sex ale idzie spać do córki, która ma już 6 lat i śpi z nią. Śpimy osobno i ciężko się spotkać na miłosnej igraszce. Czasem jak dziecko pójdzie wcześniej spać to ja próbuje zainicjować jakieś pieszczoty, które czasem kończą się zbliżeniem lecz najczęściej jak wrócę w inny dzień po kąpieli to już żona jest w łóżku i zasypia z córką. Wygląda to tak, że tuż przed teoretyczną możliwością kontaktu fizycznego ucieka do pokoju by zasypiać. Dziwna sprawa bo często w żartach w drobnych słówkach gdzie bardziej trzeba się domyślać sugeruje, że ja niby nie mogę, nie wiem jak to zrobić, nie wiem jak zacząć, za co chwycić, jak mnie zachęcić itp. Typowe jak by wyśmiewanie i koło się zamyka, ja znów mówię, że jest ciągle niedostępna więc nie wiem o czym mówisz. Jak już się znajdziemy w łóżku jest super, kontakt emocjonalny też się pogłębia jest super po czym po paru dniach znów wraca do punktu wyjścia i ciężko nam się spotkać by fizycznie się zjednoczyć. Proszę o sugestie w jaki sposób nie śpiąc razem inicjować skutecznie kroki zmierzające do zbliżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja unikałam seksu, to sprawiał mi ból po prostu. A w Twoim przypadku to łatwa sprawa, po prostu zapytaj czy się z Tobą dzisiaj pokocha i już. Przecież jesteście małżeństwem, po co te podchody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie taki ma rytm i potrzeby. jest nastawiona na córkę, może na odpoczynek i obowiązki. moja była też tak mała: uciekała w obowiązki, albo nie, bo rodzina - albo to, co u ciebie, czyli, obracała co w żart, co działało wtedy niekorzystnie na moje ego ;) ). kiedy się przełamała, chciała wtedy, kiedy ja bym nie chciał (w środku dnia, ileś osób w domu itp.) aż później zaczęło być tak, że narzucała rytm albo można było wyczuć moment (że jest w miarę komfortowa sytuacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby kobiecie się chciało to w ciągu dnia musisz próbować złapać z nią bliskość i dać do zrozumienia że masz na nią ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlublinn
wg Was bezpośrednio wyznawać chęć "kochania się" tak jak ktoś napisał "chcę się z Tobą kochać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlublinn
Bardzo proszę o podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlublinn
Może nie takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spi z 6 letnią córką? to nie jest normalne, to musi byc jakas wymówka z jej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator555
Co to w ogole za gadanie: chce - nie chce. Jak nie chce uprawiac seksu z mezem, to niech nie wychodzi za maz. Albo niech da mu zielone swiatlo na seks poza malzenstwem. Nie po to facet zeni sie z kobieta, rezygnujac z innych kobiet, zeby ta mu jeszcze strugala fochy. Seksu ma byc tyle ile chce facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli facet chce mniej niż kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlublinn
mam wrażenie jak by chciała tylko brakuje jakiejś iskry, mały krok i by wszystko zadziałało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w małżeństwie takie podchody?chyba oboje macie coś nie teges pod beretką! skoro woli spać z dzieckiem,niż z Tobą,to chyba coś jest między Wami nie halo.. a być może to kobieta z tych,która chciała mieć tylko dziecko,a facet ..no cóż,,niech sobie będzie,a w łóżku udaje dla świętego spokoju,,,że ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest tak przyzwyczajona do usypiania dziecka, że wystarczy, że się koło córki położy i pada na pysk. Podejrzewam, że żona nie idzie spać z córką, tylko ją uśpić. Nawet jak chce seksu, to łóżko córki tak na nią działa, że zasypia. Ja mam podobnie z łóżkiem w sypialni. Mogę być w połowie stosunku w salonie, ale jak jestem bardzo zmęczona i przeniesiemy się do sypialni, to jestem w stanie zasnąć w ciągu pół minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za kretynka dzieciak ma 6 lat a ona nadal z nim spi , porazka podchody i czekanie na sex cos nie tak z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnajaranaana
Jak ktos wyzej napisal, to wina lozka hehe smieszne ale prawdziwe bo mam identycznie! Wiem, ze moge byc napalona jak lwica w okresie godowym i moglam bym zerznac mojego meza jak mokre zyto ale jak nawet na 10sekund sie poloze u Mlodej w lozku to padne jak kawka, serio! Albo to sytuacja podobna do moich rodzicow, ilekroc Mama szla do mlodszego rodzenstwa spac tyle razy stary wolal: "dzis uciekasz do alkowy" dlugo nie wiedzialam o co chodzi, dopiero jako nastolatka zajarzylam. Pogadaj z Nia po prostu to bedziesz wiedzial o co Jej chodzi. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlublinn
dzięki :) widzę, że nie tylko u mnie taka dziwna sprawa, nawet starsze pokolenie rodziców to przeżywało jak napisała jedna osoba w poście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak chcecie mieć boginię w łóżku,to zadbajcie żeby nie była taka zaorana ,że pada podczas sexu,co uważam już za totalnie dziwne jak można usnąć kochając się,po sexie,orgazmie,to tak,ale podczas? a moze to jest tak,że sex jest monotonny i nudny,to się usypia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona spi z takim duzym dzieckiem ,powinna spac z toba i nie powinno byc problemu z sexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@gość dziś >>A jeśli facet chce mniej niż kobieta?<< Jesli kobieta ma wieksze potrzeby niz facet, to oczywiscie seksu powinno byc tyle ile ona chce. To, ze seksu ma byc tyle, ile chce facet, napisalem dla uproszczenia, bo to jest sytuacja czesciej spotykana. Ale generalnie, decyduje potrzeby osoby, ktora chce wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotyk i jeszcze raz dotyk jest katalizatorem. może to być krótkie buszowanie palcami we włosach i wciągnięcie zapachu, może to być wolne przejechanie palcem po plecach, gdy Ona np zmywa naczynia, może to być rozbieranie oczyma ale tylko chwilowe itd itd :) a i wyręczenie w jakiś pracach wskazane nie tylko gdy chcesz się z Nią kochać bo odbierze jako jako wyrachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlublinn
Dzięki zrobię test z tym dotykiem w czasie dnia :) może jeszcze coś dopiszesz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×