Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 27.06.2015

Polecane posty

Gość gość
08:53 mat pedofilku jeszcze ci sie nie znudziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu żywemu nie przepuści. Dajesz maleńki penisku. :D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k****, zajrzałam jaka nuda,ale dobrze że psychopata widmuś wyj****y z forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejmy nadzieje, że Mat zaszczyci nas swoją obecnością,:) a te dwie kaleki w i w do utylizacji. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahahahaha chyba jeden troll został na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zawodu nauczycielki, księgowe, matki, czasem grubo po czterdziestce... Po godzinach przeistaczają się w pracownice sekstelefonu. W tej branży nie ma mowy o zrównaniu obu płci. „Sekstelefon” sztywno ustala role: klientem jest mężczyzna, usługi oferuje kobieta. Młoda, chętna, rozebrana i wijąca się w erotycznym zapamiętaniu na łóżku. Przynajmniej tak mówi o sobie głosem, który w założeniu ma brzmieć zmysłowo. Dzwoniący wierzy w to, albo udaje, że wierzy. Taka gra dla amatorów kontaktu przez telefon. Praca – dla kogo i za ile? Facet, który dzwoni, ma mniej lub bardziej określone oczekiwania. Przeczytał jeden z tysięcy dostępnych anonsów. Mówią one o „laskach”, „foczkach” lub „nimfetkach”. Wszystkie te dziewczyny są piękne, młode i, przede wszystkim, niezaspokojone. Całują go tam, gdzie lubi najbardziej. Proponują, by nauczył je tego, co sam potrafi, a one się odwzajemnią. Doprowadzą go do ekstazy. Są młode, więc szybko się uczą. Czy chce się dowiedzieć, jak się wyginają? Pewnie, że chce! Nic prostszego, jak wybrać numer, owo osławione już dziś 0-700. Sekstelefon to biznes jak każdy inny. Jest firma, choć często nie wiadomo, gdzie się mieści, są pracodawcy i pracownicy. Mężczyźni też bywają zatrudniani, pisują erotyczne maile i sms-y. Przy telefonie dyżurują wyłącznie kobiety. Bywa, że nie muszą nawet wychodzić z domu. Pracodawca przyjmuje osoby gotowe udostępnić własny telefon lub połączenie z Internetem. W godzinach pracy mogą one być przełączane na „sekslinię”. Zdarzają się wśród nich kobiety wykonujące na co dzień inne, „normalne” zawody: księgowe, nauczycielki, sprzątaczki. Pracownica, jeśli przełamie opory i odnajdzie się w tej pracy, zarobi 2, 3, a nawet i 5 tys. zł. Trzeba jednak powiedzieć, że to praca zdecydowanie nie dla każdej dziewczyny. - Niektóre po prostu nie mogą się przełamać. Nie są przekonujące, nie potrafią więc zatrzymać klienta. Inne znów czują obrzydzenie do wykonywanego zajęcia, do dzwoniących, w końcu do samych siebie – mówi anonimowo 37-letnia Renata, która w roli „zmysłowej i niegrzecznej studentki” wytrzymała ponad pół roku. Wymagania? Niby nic nadzwyczajnego. Miły głos, dyspozycyjność, kontaktowość. Niektóre anonse starają się formułować je dowcipnie. Oczekują „sprawnego posługiwania się językiem (oczywiście polskim!)”. Innym zależy też np. na „pełnej kulturze wypowiadania się”. Klienci zdarzają się przecież różni. Bywają wśród nich przedstawiciele elit. Kulturalni, wykształceni, z dyplomami. Po co ryzykować, że dzwoniący zrazi się, gdy trafi na dziewczynę o wulgarnym głosie, czy niepotrafiącą się wysłowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu to ku;rwa pedofilska :D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu pomiot kurfy i pedału :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje, dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów Miłości. Cele Tematu: 1. Więz Erotyczna jako najwazniejszy element Milosci jak ja utrzymac na wysokim poziomie w stalym zwiazku. 2. Miliosc do Polski i obowiazki kazdego Polaka wobec niej jak walczyc z nieuchronna okupacja Rosyjska ktora nastapi jak padnie Ukraina ostatni Bastion naszej Wolnosci I NIepodleglosci 3. Biuro Matrymonialne WPNK dzieki ktoremu mozecie na ERO poznac kos z kim odnajdziecie milosc w realu Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Zasady na tym Temacie 1. Wilk rzadzi tutaj niepodzielnie jako Tworca Tematu tak jak w Prawie Wilka na ERO jest zapisane. 2. Obowiazuje koniecznosc posiadania stalego Nicka i Avatara jasno definiujacego plec. To powoduje ze ludzie zaczynaja brac odpowiedzialnosc za slowo i ilosc chamstwa spada wielokrotnie. Nick i Avatar maja wyrazac wasza sobowsc seksualna. Tak zeby na tym temacie Kobiety I Mezczyzni emanowali zmyslowscia i erotyzmem a nie byli obojniakami piszacymi z goscia. Wypowiedzi osob nie spelniajacych tego warunku beda ignorowane. 3. Obowiazuje wzajemny szacunek choc mozemy sie nie zgadzac w pogladach o 180 stopni ale wyrazamy to z wzajemnym szacunkiem dla siebie. 4. Jestesmy solidarni wobec chamskich atakow na ktoregokolwiek z uczestnikow WPNK. Czyli jesli jest chamsko obrazany to na wskazanie Wilka osoba obrazajaca jest usuwana z WPNK co w praktyce oznacza ze ignorujemy zupelnie jej wypowiedzi jakby nie istnialy. Wtedy wpis chama maja takie znaczenie jakby sam do siebie pisal maila. To jest jedyna skuteczna sankcja za chamstwo na ERO wdawanie sie wojenki slowne jest droga donikad i tylko zaburza Temat. Rozmawianie nadal z taka osoba jest okazywaniem akceptacji dla jej chamstwa wobec jednego z nas. PRAWO WILKA NA ERO 1. Na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca to on ustala jego: 1.1 Cele 1.2 Zasady 1.3 Klimat 1.4 Kto jest a kto nie mile widziany na Temacie 2. Nie pasuje ci Temat i osoba jego Tworcy to: 2.1 Szukasz takiego Tematu ktory ci odpowiada 2.2 Nie znajdujesz zakladasz wlasny 3. Jedna osoba jeden staly niebieski nick z ogolnie dostepna historia wypowiedzi. Zero pomaranczy i podszywow Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. 1. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Wilk http://media.tumblr.com/0e1f9085adf97fbc473849e968a345e3/tumblr_inline_n26rlq6sD71sac3xa.gif Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Wilku, czy nie sądzisz, że jedna wklejka zasad na stronę wystarczy, a zamiast tego napisałbyś coś wnoszącego w temat ? ...ja co prawda raczej tylko czytam i mało się tu udzielam, ale jak sadzę stałym userom tu się udzielającym może się ulać ciągłe przewijanie strony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Matu, jak zwykle miażdży treścią te dwie kaleki W i w. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
intelekt matu bije na głowe całe ero :) wilczur wypiertalaj i mat poprowadzi temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Cytuj, aż Ci gardłem wyjdzie usmiech.gif Nigdy nie wrzucałam nikomu ot tak, kto nie tknął mojej osoby, nie pojechał z gościa po mnie lub po kimś, kogo lubię albo nie zrobił czegoś wyjątkowo obrzydliwego, co wymagało jasnego komentarza, na który klasycznie mało kogo było stać (patrz: Jacuś). Jeśli próbujesz sugerować, że wchodzę ludziom na tematy w środek rozmowy i ni z gruszki, ni z pietruszki, bez przyczyny mówię: "tak sobie dziś pomyślałam, że jesteś wyjątkowo głupi", to kłamiesz (patrz: błędny, do którego zresztą tak w ogóle nic nie mam, nie znamy się, może ma powód, którego nie znam). Także możesz cytować aż do bólu' żeby tobie nie wyszło. uszami, tępa ruro. wystaw jęzor i leć do widmusia, który podkulił ogon i spiertolił pod spódnicę mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy tu nazywacie tematem ? Nocne dialogi Widma i wklejki wilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mat słodziaku miej litość dla niepełnosprawnych w i w. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do sklepu internetowego http://www.kobemeble.pl Meble prosto od producenta, najniższe ceny i wysoka jakość. Unikasz prowizji pośrednika. Bezproblemowa dostawa do domu. 24 miesiące gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:39 ale stara kur;wa widmusiowa zdechła na szczęście i widmusiowi wszyscy zgodnie życzymy śmierci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:43 no od początku pisałam amebo aby wyjebać stąd upośledzoną kaleke widmo i Matu poprowadzi temat. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha wszystkich przegońcie i zostańcie sami z matu :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ma tu obsesję na punkcie Matu i widmo..:-O Ciekawe czy sni mu sie Matu i widmo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:47 jesteś na @ z matu i łapy będziesz mieć łamane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaleką powinna zostać,ale córka matu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam cię Wilku i usychałam z tęsknoty. Twoja męska aura zniewoliła mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo podawał mejla i wszystko prześle, będziesz kaleki oglądał matu ale w realu trollu j****y. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×