Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 27.06.2015

Polecane posty

Gość gość
matu i jego kochanica dajesz kurfo z gościa ulżyjcie sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WILK_1946 dziś @do szanujacych zasady WPNK Piwko na upały sss Na jakie upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalpa_Taru
Wystrzałowo:P piję cydra Wilku, siedzę jednocześnie na dwóch forach i plotę trzy po trzy. Próbuję pomóc pewnej dziewczynie w znalezieniu przyczyny dlaczego uważa, że związki z mężczyznami są złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemu, znaczy wilkowi, wieczór mija również wystrzałowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machnalbym ci nawet mam koncepcje na nowy wydluzacz penisa :D ale... no wlasnie podszywki nie maja tej klasy spermastycznych panie P :D jesli czasem zagladasz na to co nasmieciles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to jest Pan P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Kalpa_Taru Dzisiaj jestem w nastroju filozoficznym mysle sobie o naturze milosci ale to pewnie za ciezki temat jak na wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom a to sobie wybrałeś temat :) temat rzeka, główny motyw książek, filmów, wierszy, oj oj oj, ciężki orzech do zgryzienia, do wytłumaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze milosc to produkt ewolucji majacy na celu zapewnienie potomstwu ludzkiemu pelne wsparcie obojga rodzicow do czasu usamodzielnienia ale caly czas mnie zadziwia i zachwyca to ze jak odpala to ta ukochana dla nas osoba staje sie nagle centrum naszego wszechswiata i pomimo ze obiektywnie istnieja inne bardziej atrakcyjne po roznymi wzgledami to jak milosc odpalila to juz bez znaczenia i majac dow yboru wszystkich ludzi na swiecie bez sekundy wahania wybralibysmy ta na reszte zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam chemia, Kusza popatrz na to z punktu psychiki, a nie biologii. Są różne rodzaje miłości, nie tylko do płci przeciwnej, ale też miłość matki do dziecka, miłość do Siły wyższej (czyt. Bóg). Uczucia czasem silne, nieokiełznane, czasem stonowane, platoniczne. Przepraszam, że tak ogólnikowo i mało odkrywczo, ale jak można pofilozofować, gdy umysł otumaniony cydrem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Kalpa A ile procent maten cydr bo jeszcze nigdy nie pilem to jest wino czy piwo jablkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Kalpa Milosc miedzy mezczyna a kobieta jest naprawde unikalna wsrod innych rodzajow milosci miedzy ludzmi. Nie jest tozsama z pozadaniem choc pozadanie jest jej integralna czescia to zespol motywacji urucha.m.iajacy potezna lawine hormonow. A elementy motywacji sa bardzo rozne i kochamy szalenczo nie zawsze tych ktorych obiektywnie ocenialibismy jako najbardziej atrakcyjnych erotycznie dla nas i byli8by dla nas dostepni. Ale jak juz milosc odpal;i to wlasnie oni staja sie najbardziej atrakcyjni erotycznie dla nas to jest naprawde fenomen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Ci powiem, że ciało fizyczne odzwierciedla procesy zachodzące w duszy(psychika). Każda np choroba ma swój początek w głębszej warstwie człowieka, tak samo uczucia, które się w nas pojawiają pochodzą z głębi nas, ciało tylko reaguje na bodźce, duch wyraża się poprzez materię. Sorry za takie nienaukowe dowody, ale to moje przemyślenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Kalpa_Taru To ciekawe co mowisz i zgodne z tym co ustalila nauka. Podam przyklad spotykasz 2 facetow jesli chodzi o fizyczna erotyczna atrakcyjnosc jednego ceniasz w skali od 0 do 10 na 10 drugiego na 7. Ten ktory ma 10 okazuje sie kompletnym tepym dupkiem bez zadnych zasad ten z 7 odpowiada ci jesli chodzi o wizje wspolnej przyszlosci kodeks honorowy itp. Milosc odpala do tego z 7 i wtedy to on staje sie najbardziej pozadanym obiektem erotycznym dla ciebie chociaz poczatkowo otrzymal w tej kategorii znacznie nizsza ocene niz ten z 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocho, Wilk upity, nie pogada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz keczup iloscia postow sie zblizyli tematow zakladanych nie pamietam bo nie sledzilem wypocin wiec sprawdzilem i milej zabawy ale to nie jest ten wilk :D niestety a szkoda trzymcie sie poreczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wyglada Wilk w******ny poprawnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Smof Mylisz sie to ja Wilk wrocilem pociagnac temat bo Widmo na urlopie. Jak nie wierzysz napisz teraz na maila to ci odpisze od razu. Nickk wyglada troche inaczej graficznie bo poprzedni dzieki AgentOrange mi zbanowali. Poprzedni nick wygladal tak Wilk1946 a ten WILK_1946. Gdyby nie Agent nie zmienialbym go ale nie mialem wyjscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tu się patrzy na całokształt, a nie tylko na atrakcyjność seksualną ;) Ponadto z tym drugim osobnikiem nastąpiło zderzenie światów, które zaczęły się ze sobą pokrywać i wtedy taka osoba wydaje się nam bliższa, pociąga nas, nie tylko seksualnie, ale także emocjonalnie, intelektualnie, no i rodzi się wtedy miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Kalpa Jesli to nie nazbyt prywatne pytanie kochalas kiedys tak prawdziwe ze chcialas miec z tym facetem dziecko i spedzic reszte zycia bez zadnych watpliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smof chyba nie p*****ał i marudzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś w liceum marzyłam o takim jednym i wtedy chciałam mieć dzieci, ale teraz patrze na to wszystko z innej strony. Dziecko nie jest potrzebne do tego, by kochać jakiegoś mężczyznę, jest wiele par, które nie mają potomków, a mimo tego kochają się. Możesz mnie za to zbesztać, bo wiem, że Ty masz inne pojęcie na ten temat :) Jestem z tych kobiet, które nie potrzebują do szczęścia dziecka, urodzenie dziecka nie jest moim celem. Jednak życie bywa zaskakujące i zmienne, dlatego jeszcze może się zdarzyć, że będę chciała zostać matką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Kalpa Nie chce zmieniac twoich pogladow ani deprecjonowac tego co cie laczylo z tymi mezczyznami ktorych uwazasz ze kochalas ale wedlug nauki chec posiadania dziecka jest wyznacznikiem milosci. Mowiac krotko nie chesz miec z facetem dziecka nie kochasz go:) Choc moze was laczyc silna wiez emocjonalna i erotyczna ale jak odpala prawdziwa milosc chesz miec dziecko z facetem jesli tylko beda ku temu minimalne warunki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk A nie jest tak, że to co nazywasz miłością która sprowadza cały otaczający nas świat, do tej jednej wybranej osoby, to jest zauroczenie i chemia między kobietą, a mężczyzną? Zauważ, że po jakimś czasie to z reguły mija. Nie jest tak intensywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×