Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 27.06.2015

Polecane posty

Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów Miłości. Cele Tematu: 1. Więz Erotyczna jako najwazniejszy element Milosci jak ja utrzymac na wysokim poziomie w stalym zwiazku. 2. Miliosc do Polski i obowiazki kazdego Polaka wobec niej jak walczyc z nieuchronna okupacja Rosyjska ktora nastapi jak padnie Ukraina ostatni Bastion naszej Wolnosci I NIepodleglosci 3. Biuro Matrymonialne WPNK dzieki ktoremu mozecie na ERO poznac kos z kim odnajdziecie milosc w realu Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Zasady na tym Temacie 1. Wilk rzadzi tutaj niepodzielnie jako Tworca Tematu tak jak w Prawie Wilka na ERO jest zapisane. 2. Obowiazuje koniecznosc posiadania stalego Nicka i Avatara jasno definiujacego plec. To powoduje ze ludzie zaczynaja brac odpowiedzialnosc za slowo i ilosc chamstwa spada wielokrotnie. Nick i Avatar maja wyrazac wasza sobowsc seksualna. Tak zeby na tym temacie Kobiety I Mezczyzni emanowali zmyslowscia i erotyzmem a nie byli obojniakami piszacymi z goscia. Wypowiedzi osob nie spelniajacych tego warunku beda ignorowane. 3. Obowiazuje wzajemny szacunek choc mozemy sie nie zgadzac w pogladach o 180 stopni ale wyrazamy to z wzajemnym szacunkiem dla siebie. 4. Jestesmy solidarni wobec chamskich atakow na ktoregokolwiek z uczestnikow WPNK. Czyli jesli jest chamsko obrazany to na wskazanie Wilka osoba obrazajaca jest usuwana z WPNK co w praktyce oznacza ze ignorujemy zupelnie jej wypowiedzi jakby nie istnialy. Wtedy wpis chama maja takie znaczenie jakby sam do siebie pisal maila. To jest jedyna skuteczna sankcja za chamstwo na ERO wdawanie sie wojenki slowne jest droga donikad i tylko zaburza Temat. Rozmawianie nadal z taka osoba jest okazywaniem akceptacji dla jej chamstwa wobec jednego z nas. PRAWO WILKA NA ERO 1. Na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca to on ustala jego: 1.1 Cele 1.2 Zasady 1.3 Klimat 1.4 Kto jest a kto nie mile widziany na Temacie 2. Nie pasuje ci Temat i osoba jego Tworcy to: 2.1 Szukasz takiego Tematu ktory ci odpowiada 2.2 Nie znajdujesz zakladasz wlasny 3. Jedna osoba jeden staly niebieski nick z ogolnie dostepna historia wypowiedzi. Zero pomaranczy i podszywow Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. 1. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Wilk http://media.tumblr.com/0e1f9085adf97fbc473849e968a345e3/tumblr_inline_n26rlq6sD71sac3xa.gif Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Kalpa Ja tylko przedstawiam ci jak zdefiniowalo milosc nauka. Wedlug badan milosc to przystosowanie ewolucyjne powstale w konkretnym celu czyli stworzenia optymalnych warunkow do urodzenia i zapewnienia opieki przez 18 lat do czasu usamodzielnienia. Jesli wiez erotyczna i emocjonalna nie osiaga takiego natezenia ze chcesz miec dziecko i spedzic reszte zycia z punktu widzenia nauki nie mozna mowic o milosci. Bo wlasnie zaangazowanie rozumiane jak swiadoma decyzja ze spedzasz reszte zycia chcesz miec dzieci i robisz wszystko zeby sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tych co szanuja zasady WPNK i dla tych co zasady mają w d... w tylnej częsci ciała... kafka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@clare Nie milosc to nie zauroczenie nie mija tylko ewolucja tak to stworzyla ze intensywnosc wiezi erotycznej po maksymalnie 2 lat sie obniza ale wiez emocjonalna wzrasta. Po prostu z punktu widzenia ewolucji te 2 lata powinny wystarczyc zeby para miala 1 dziecko wiec nie bylo powodu zeby dluzej tak eksploatowac organizm taka burza hormonow. Bo w dluzszym okresie jest to wyniszczajace dla czlowieka i mogloby doprowadzic nawet do jego smierci, Milosc ma po prostu rozne fazy gdzie intensywnosc wiezi erotycznej i emocjonalnej sie zmienia. To wszystko juest bardzo logiczne i racjonalne jak spojrzysz na to z punktu widzenia ewolucji dla ktorej podstawowym celem przy tworzeniu milosci bylo doprowadzenie do posiadania przez pare potomstwa i zapewniania mu opieki i wsparcia rodzicow do czasu usamodzielnienia czyli przynajmniej przez 18 lat. Wiem ze to wszystko wyglada bardzo bezwg;lednie ale taka jest ewolucja:) Ewolucja jest oczywiscie slepa i premiuje najlepsze rozwiazania ktore w danych warunkach otoczenia sie sprawdzaja wiec to oczywiscie pewien skrot myslowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę, a język traktują jako język miłości..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy z Wilkiem do wspólnej dyskusji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat na dziś "Język - językiem miłości" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:16 kochanica matu hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajesz maleńka bo matu cie nie pochwali na @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 9:10 :) Lubię Matu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic złego w przerwie w temacie, lepsze to niż piertolenie nudnych bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:18 wiemy, wiemy i dlatego niszczysz każdego kto nie liże d**e matu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:29 no właśnie matu jest strasznym nudziarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynie skoncz z tym Matu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:38 kretynko jeśli już :) dajesz kochana,bo mat będzie zawiedziony :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostane przy kretynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro z kretynem matu ci do twarzy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu to najrozsądniejszy i najinteligentniejszy facet na tym forume.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:02 dlaczego kretynko kompromitujesz matu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha matu sam kadzi sobie zza krzaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu jest najbardziej seksownym facetem na tym forume. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clare
Wilk Nie przeczę, że jest w tym pewna logika, ale zaraz można dodać aspekt monogamii, jako czegoś nienaturalnego. Kiedy opada największe napięcie seksualne między partnerami, często jedno z nich, bez względu na obecność lub brak potomstwa, zaczyna szukać dreszczyku gdzie indziej. Też można to podciągnąć pod coś, co jest wpisane w ewolucję i pierwotną naturę. Chęć przekazania swoich genów dalej, nie tylko jednej partnerce/partnerowi. Tu można dołączyć więź emocjonalną, ale można ją też podważyć sprzeczną z naturą monogamią. W ten sposób koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ocho widmo w przebraniu kobiety piertoli znowu o genach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@clare Monogamia jest czyms naturalnym dla czlowieka wystepuje nie tylko w wysoko rozwinietych cywilizacjach ale tez w roznych kulturach pierwotnych. Nie mozna zrownywac par ktore maja dzieci z tymi ktore ich nie maja. To ze w zwiazku w ktorym w ciagu 2 lat nie pojawia sie dziecko bo jedno z partnerow nie chce miec dzieci jest czyms naturalnym ze szukaja kogos innego z kim jest szansa na posiadanie potomstwa i spedzenie reszty zycia razem. To jest z punku widzenia celow ewolucji oczywiste. Pary posiadajce dzieci sa moim zdaniem o wiele bardziej trwale i ilosc zdrad jest o wiele mniejsza. W przyrodzie sa generalnie 2 strategie reprodukcyjne. 1. Potomstwo z wieloma partnerami duzej ilosci ktorym sie nie opiekujemy liczac ze jakis procent przetrwa 2. Potomstwo z jednym partnerem gdzie oboje rodzice skupiaja sie na jego opiece. Wsrod ludzi wygrala monogamia poniewaz kobiety ktore decydowaly sie na potomstwo z jednym partnerem ktory dawal im wsparcie do czasu az dzieci sie usamodzielnily okazala sie skuteczniejsza. I tacy ludizie zdominowali zdominowaly pule genowa. Ale w przyrodzie nic nie dziala w 100%:) Wiec to ze nawet w zwiazkach monogamicznych opartych na milosci zdarzaja sie zdrady nie jest dowodem ze monomogamia jest nienaturalna ale tylko dowodem na to ze nic nie moze byc skuteczne w 100 %. Przeciez z tego powodu ze rodza sie ludzie bez nerki slepi itp nikt nie twierdzi ze bycie slepym czy urodzenie sie z jedna nerka jest dowodem ze urodzenie sie w pelni zdrowym jest nienaturalne. Wedlug nauki 3 filarem milosci oprocz wiezi erotycznej i emocjonalnej jest zaangazowanie czyli swiadoma decyzja ze wlasnie z tym a nie innym partnerem chce miec dzieci i spedzic reszte zycia i robie przez cale zycie wszystko zeby sie nam udalo czyl np pomimo pokus zachowuje wiernosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dzisiaj kupiłem na plaży w szczecinie nad polskim morzem polską pangę.Wędkarz gęgał że dopiero co złowiona.gęba w niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku w takim razie jaki czynnik sprawia, że chcesz mieć dzieci właśnie z tą a ni inną kobietą? Czy na to składają się (w twoim subiektywnym odczuciu) wszystkie 3 elementy, tj. seksualność, miłość, przywiązanie, czy może zobaczysz kobietę i myślisz, że jest atrakcyjna i wg ciebie mogłaby być matką twoich dzieci? W życiu spotkałam się z różnymi przypadkami. Z kobietami, którym tykał zegar biologiczny i najzwyczajniej chciał dziecko, z takimi które szukały według jakichś tam swoich tajemniczych kryteriów.Ale również mężczyzn cechowało bardzo różne podejście do sprawy. Pytam zatem z czystej ciekawości. Jeśli nie chcesz, nie musisz odpowiadać. Zrozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@clare Powiem ci jakie ja kryteria stosuje oczywiscie to nie dzieje sie tak analitycznie i w pelni swiadomie::) 1. Wspolna wizja przyszlosci - model malzenstwa jak i gdzie chcemy zyc 2. Wspolny kodeks honorowy 3. Potencjal na dobra matke czyli empatia 4. Atrakcyjnosc seksualna 5. Wiernosc Bo tak jak pisalem milosc to zespol motywacji ktory odpala cala chemie. Kiedys nie zdawalem sobie z tego sprawy ale jak zaczalem czytac o tym i analizowac swoje i znajomych wybory to co pisza w madrych ksiazkach potwierdzilo mi sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nie zdradzisz którą ciotką jesteś Clare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×