Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 27.06.2015

Polecane posty

Gość gość
I kto tu mąci? Mąciciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:03 mat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co chodzi, ale matu podpuszcza na @ aby hejtować wilczura i widmo bo nie będe mieć życia na ero. Wilk i widmo jest kaleką tak kazał matu pisać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu namawia do wyzywania Widmo ? co za gnida :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, ej, gnida to nie matu a ten co pisze, że niby matu podpuszcza na @. Piszę z matu i mamy tyle wspaniałych tematów. O takich pierwotniakach jak W i w , to nie ma co wspominać. Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:54 napisał matu albo jego giermek,kochanek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z     kurą
te od pierwotniaków, wypiertalaj kolo na mejla razem z matu bo nic tu po was :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż wstyd się przyznać , że to piszą ludzie a nie ameby. Jestem laską, więc jak co, to raczej kochanka, pierwotniaczki z połową zwoja za uchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@do wszystkich szanujacych zasady WPNK Poniewaz Widmo udal sie na urlop znowu na WPNK ja bede sprawowal wladze. Nie moge wprawdzie byc zbyt regularnie ale jakos dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mat 59l. żonaty ma kochanke ? laska naiwidoczniej gustuje w żywych trupach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam że z Matu taki świntuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laska wygadała sie że jest kochanką matu :DJa pird. :D Matu ty zboczuszku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk tępy śmieciu, nikt cię tutaj nie chce i nikt nie szanuje zy****ych zasad twojego tematu. pójdź stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:45 kochanica matu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu przestań piertolić małe dzieci psycholku !! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
m a t u & t o & p e d o f i l :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mat to eunuch i psychol :D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu robi te wszystkie okropieństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo jest psychopatą upośledzonym. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu jest pedofilem :D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu jest wspaniałym kochankiem, zazdrośnice. Macie kołków facetów lub walicie sobie palcówki a nie wiecie ile przyjemności można czerpać z seksu. Poza tym nie jestem dzieciakiem a 30 letnią laseczką . Zaręczam, że byście z zazdrości własne protezy dziąsłami zjadły na mój widok, zazdrosne ameby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu chyba nie będzie zadowolony jak przeczyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklejaj mejle od matu złotko pośmiejemy sie z ułoma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuuu
...c*****o bo penisek już nie staje, a do obrobienia kochanica i żona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów Miłości. Cele Tematu: 1. Więz Erotyczna jako najwazniejszy element Milosci jak ja utrzymac na wysokim poziomie w stalym zwiazku. 2. Miliosc do Polski i obowiazki kazdego Polaka wobec niej jak walczyc z nieuchronna okupacja Rosyjska ktora nastapi jak padnie Ukraina ostatni Bastion naszej Wolnosci I NIepodleglosci 3. Biuro Matrymonialne WPNK dzieki ktoremu mozecie na ERO poznac kos z kim odnajdziecie milosc w realu Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Zasady na tym Temacie 1. Wilk rzadzi tutaj niepodzielnie jako Tworca Tematu tak jak w Prawie Wilka na ERO jest zapisane. 2. Obowiazuje koniecznosc posiadania stalego Nicka i Avatara jasno definiujacego plec. To powoduje ze ludzie zaczynaja brac odpowiedzialnosc za slowo i ilosc chamstwa spada wielokrotnie. Nick i Avatar maja wyrazac wasza sobowsc seksualna. Tak zeby na tym temacie Kobiety I Mezczyzni emanowali zmyslowscia i erotyzmem a nie byli obojniakami piszacymi z goscia. Wypowiedzi osob nie spelniajacych tego warunku beda ignorowane. 3. Obowiazuje wzajemny szacunek choc mozemy sie nie zgadzac w pogladach o 180 stopni ale wyrazamy to z wzajemnym szacunkiem dla siebie. 4. Jestesmy solidarni wobec chamskich atakow na ktoregokolwiek z uczestnikow WPNK. Czyli jesli jest chamsko obrazany to na wskazanie Wilka osoba obrazajaca jest usuwana z WPNK co w praktyce oznacza ze ignorujemy zupelnie jej wypowiedzi jakby nie istnialy. Wtedy wpis chama maja takie znaczenie jakby sam do siebie pisal maila. To jest jedyna skuteczna sankcja za chamstwo na ERO wdawanie sie wojenki slowne jest droga donikad i tylko zaburza Temat. Rozmawianie nadal z taka osoba jest okazywaniem akceptacji dla jej chamstwa wobec jednego z nas. PRAWO WILKA NA ERO 1. Na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca to on ustala jego: 1.1 Cele 1.2 Zasady 1.3 Klimat 1.4 Kto jest a kto nie mile widziany na Temacie 2. Nie pasuje ci Temat i osoba jego Tworcy to: 2.1 Szukasz takiego Tematu ktory ci odpowiada 2.2 Nie znajdujesz zakladasz wlasny 3. Jedna osoba jeden staly niebieski nick z ogolnie dostepna historia wypowiedzi. Zero pomaranczy i podszywow Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. 1. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Wilk http://media.tumblr.com/0e1f9085adf97fbc473849e968a345e3/tumblr_inline_n26rlq6sD71sac3xa.gif Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spier...j zbłaźniony błaźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×