Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sms od byłej, prośba o spotkanie. Co robić?

Polecane posty

Gość gość który wie co mówi
Taaaaaaa....przerabiałem to kiedyś...kilka razy :-D dziewucha najpierw kopnęła mnie w tyłek, a potem chciała się spotkać. Minęło już chyba ze 4 lata od zakończenia tego związku, a ona co roku na wiosnę nabiera ochoty na spotkanie. Żeby było jeszcze zabawniej, to gdy za pierwszym razem zgodziłem się na to spotkanie, to z jej strony był problem, bo wciąż zajęta była :-D I jakoś do spotkania dojść nie mogło. Najpierw mnie to wkurwiło, potem poszedłem po rozum do głowy. Na następne propozycje spotkania odpowiadałem, że fajnie byłoby się spotkać więc dam znać, kiedy będę miał czas. I oczywiście siedziałem cicho. Potem ona dzwoniła i ponawiała propozycję, na co ja oczywiście fajnie byłoby się spotkać itd itp. Na wiosnę obecnego roku zabawa rozpoczęła się tak samo jak zawsze, ale w trakcie tejże zmieniłem numer telefonu (z przyczyn zupełnie niezwiązanych ze sprawą), nowego jej nie podałem, pejsbuka nie mam, więc zabawa skończona :-) Moim skromnym zdaniem przyczyny takiego zachowania są dwie: pierwsza, mniejsza,to wyrzuty sumienia, że komuś dojebała. Ale to akurat można załatwić bez takich cyrków: dzwonisz do porzuconego i mówisz jak człowiek, przykro mi że tak wyszło, można to było zakończyć inaczej, mam nadzieję że u ciebie wszystko będzie ok, pa. Więc żadnego spotkania do tego nie potrzeba. Drugą mianowicie przyczyną, dużo istotniejszą od pierwszej jest to, że ona chce sprawdzić, czy jeszcze coś do niej czujesz. Ona się dowartościowuje twoim afektem. Oczywiście nie licz na nic, ona nie chce związku z tobą. Pewnie ma chwilowe problemy w swoim związku, nowy facet jej dojebał, więc o robi? Uderza do ostatniego ją kochającego. Czyli do ciebie :-) Moim zdaniem, jeśli nie masz siły na taką zabawę jak ja, to po prostu napisz jednego smsa, że spotykasz się z kimś więc spotkanie z byłą dziewczyną byłoby nie na miejscu wobec nowej dziewczyny. Krótko, grzecznie i prawdziwie :-) Twój problem polega chyba jednak głównie na tym, że ty masz nadzieję, że ona coś do ciebie czuje...rozczaruję cię. Ona nic do ciebie nie czuje. Zostawiła cię, bo cię nie kochała, i to się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo, bardzo błyskotliwa analiza. Ma to sens. Też podejrzewam, że za tym nie kryje się nic choćby trochę wartościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie szansa, że będziesz zadowolony z takiego spotkania jest minimalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda sprawa jest inna. Skąd mamy wiedzieć, czego chce ta konkretna panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu większości wpisów wypada stwierdzić, ze dopoki nie sprobujesz to sie nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość uważa. Tak....jedzmy g****o....przecież miliardy much nie mogą się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta prawidłowość akurat much dotyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doktorat napiszcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten koleś ją kocha i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, co on myśli nie ma znaczenia. Ważne, co ona myśli a raczej to że chyba nie myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie przyszłoby mi do głowy tyle się nad tym zastanawiać. W jedną albo w drugą i po temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotkaj się, spytaj czego chce i powiedz: spoko, a teraz spadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×