Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
Witam.Masz rację,czasami myślę że chciał się dorobić przy mnie , wiedział że jestem gospodarną kobietą,która piekła,prała i sprzątała,on alkoholik .Jak mnie pobił to powiedział ona tu zamieszka, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 lat starszą babę to p*****ać zawsze można... takiego milfa :classic_cool: ale żeby sobie z nią życie marnować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam byłego policjanta z Koluszek koło Łodzi Rajmund ,już wyleciał z pracy ma o 18 lat starszą od siebie , ona 3 dzieci Monika syn jej w wieku obecnego Rajmunda , czy policjanci to psychole??? ona prawie w wieku jego matki!!!!!! Czy myślicie że ten związek przetrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest to az taka wielka roznica bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:26 zgadzam się z Tobą i również uważam że to nie duża różnica, Pozatym wiek to tylko liczba, mam taki tonaż przeżyć że byś tego nie uniósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten tonaż , to mamuśki które bzykasz, płacisz za seks z babciami , czy one Ci płacą ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zalezy do tego czy partner jest dojrzały.... znam parę gdzie ona jest starsza 8 lat i swietnie sie dogadują. Są w szczęsliwym związku już prawie 10 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam że to ogromna , różnica wieku-inne ciało pomarszczone itp. Ohyda młody ułan na starej picy ćwiczy ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:04 pokazałeś/aś swój poziom więc nawet jak się położę to będę od ciebie wyższy, nie twoja liga zrozum. Nie płacę za seks, dla mnie to dopełnienie uczuć, a tonaż przeżyć sprawił że dojrzałem w młodszym wieku. aleksandrusia: w rodzinie mam taką parę, ciotka starsza o 8 lat a ich syn ma już prawie 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, o ile mają takie same oczekiwania. Zresztą, statystycznie to kobiety żyją kilka lat dłużej od mężczyzn. Więc jak się taka 20-tka zwiąże z 30-latkiem, (zakładamy że na stałe :classic_cool:) to i tak od 50 będzie wdową ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara baba - fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję w związku,gdzie różnica wieku wynosi 8 lat,z tym,że w moim przypadku to chłopak jet starszy,nasz związek jest bardzo udany,nadajemy dokładnie na tych samych falach.Najważniejsze jest to,czy potraficie się wspólnie dogadać,czy macie wspólne zainteresowania.Mówisz,że chłopak jest młodszy,ciężko określić,jeden może mieć poważne plany na przyszłość,a inny może jeszcze planuje korzystać z życia towarzyskiego,nie myśląc o rodzinie.Sama musisz zaobserwować jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tobą ,mężczyzna w tą stronę że jest starszy od Ciebie to dobrze, natomiast starsza kobieta o 18 lat to jego matka, jestem kobietą w takim wieku syna rodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spotykalem sie ze starsza o ladne lata fajnie sie rozmawialo dobrze sie dogadywalismy a choc po 40 niejedna 20 by zawstydzila zadbana byla tak i atrakcyjna ,dala mi w seksie tak wiele przyjemnosci jak zadna dziewczyna nawet mlodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spotykalem sie ze starsza o ladne lata fajnie sie rozmawialo dobrze sie dogadywalismy a choc po 40 niejedna 20 by zawstydzila zadbana byla tak i atrakcyjna ,dala mi w seksie tak wiele przyjemnosci jak zadna dziewczyna nawet mlodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat rzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To duża różnica dla niektórych i mała dla innych. Nie gadajcie głupot, że kobieta po 40ce to wrak i tona zmarszczek. Oczywiście, że nie będzie wyglądać tak jak 20letnia kobieta ale nie znaczny, że jak pomarszczona babcia. Zresztą w miłości wygląd nie jest taki istotny, uczucia są ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przy trzydziestoletnim facecie to już raczej stara baba z brzydkim ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że to nie jest duża różnica. Najważniejsze przecież jest, żeby ta sytuacja była komfortowa dla tych dwu osób i potem nie jest ważne, co sądzi okolica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodszy pobawi się, poćwiczy i rzuci starą babą na rzecz młodszej. Jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy mlodzi wola starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olejcie tych mlodych, kazdy zostawi na rzecz mlodszej, chociazby jakiejs pustej lampucery ale mlodszej. dajcie sobie spokoj chyba ze chcecie sie stresowac i potem cierpiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy młody mężczyzna rzuca swoją starszą kobietę. Oczywiście takich młodych, wiernych i stałych w uczuciach jest mało, zresztą co tu mówić, mało jest wiernych mężczyzn w każdym wieku. Jak trafi się wierny rodzynek to jak wygrana na loterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorych mlodych bardziej podniecaja starsze kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie każdy młody mężczyzna rzuca swoją starszą kobietę. Oczywiście takich młodych, wiernych i stałych w uczuciach jest mało, zresztą co tu mówić, mało jest wiernych mężczyzn w każdym wieku. Jak trafi się wierny rodzynek to jak wygrana na loterii. --Tam gadanie... ilejest szczesliwych malzenstw dookola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? To bardzo mało a jak są to dopiero po ślubie a i tak większość tych szczęśliwych nowożeńców za parę lat weźmie rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę że to nie jest duża różnica. Sam kocham o 6lat starszą ode mnie kobietę która zmieniła mój pod siebie ale już nie wiem sam czy mnie chce czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×