Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
Ja myślę,że różnica wieku wychodzi kiedy ona ma np. 50 a on 45 albo 40.Facet jest wtedy w najlepszym wieku a ona wchodzi w klimakterium.Nie oszukujmy się u niego dochodzi jeszcze kryzys wieku średniego no i zaczyna się jazda . Obserwuję co się dzieje w moim otoczeniu no i mężczyżni w wieku ok.50 lat zostawiają małżonki dla młodszych mimo że mają żony w swoim wieku albo nieco młodsze. Takie życie i nie ma co bawić się w hipokryzję. mówienie że ja jestem starsza 8 lat i jest cudnie ... no cóż zawsze są wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Taaaa miłość, co jakiś czas taka kobitka musi coś tutaj zamanifestować, żeby mieć potwierdzenie, że grzmocenie dzieciaczka jest normalne i takie cool usmiech.gif X Stara zazdrosna babo żadna normalna kobieta nie odbierze ci twego 30 letniego synka, którego nazywasz dzieciaczkiem. Wiem, że się boisz, że twój synuś zachce possac kobiecą pierś a nie cały czas twoje worki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wcale sam bym chcial taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja myślę,że różnica wieku wychodzi kiedy ona ma np. 50 a on 45 albo 40.Facet jest wtedy w najlepszym wieku a ona wchodzi w klimakterium.Nie oszukujmy się u niego dochodzi jeszcze kryzys wieku średniego no i zaczyna się jazda . Obserwuję co się dzieje w moim otoczeniu no i mężczyżni w wieku ok.50 lat zostawiają małżonki dla młodszych mimo że mają żony w swoim wieku albo nieco młodsze. Takie życie i nie ma co bawić się w hipokryzję. mówienie że ja jestem starsza 8 lat i jest cudnie ... no cóż zawsze są wyjątki. q To nie zależy od wieku. Nawet jak taki 50 latek ma żonę, która ma 35 lat, więc jest niebagatela młodsza od niego o całe 15 lat - to bardzo dużo, taki facet zawsze może ją zostawić dla 25 latki. Jak ma zostawić to i tak zostawi niezależnie od wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma nadal piękne jędrne piersi bo nigdy nie rodziłam i nie karmiłam a, że nie są dużych rozmiarów to grawitacja im za wiele nie zaszkodziła. Worki to mają takie mamuśki co to 30 letniego synka nadal piersią karmią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów odezwała się ta co zazdrości rownolatkom urody. Sama lepiej spójrz w lustro na swoje obwisy a zapewne je masz bo jad aż wylewa się z twoich wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica wieku nie ma znaczenia..Trzeba się kochać..i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma znaczenie, bo życie to nie bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas była kłótnia niby mała ale jednak było kilka dni nerwowo i nie tak mile a że jesteśmy już wiele lat razem to kupiłem piękną pościel 3d w kwiaty na przeprosiny stąd http://www.elway.biz/ mają super wzory dlatego polecam :) wieczorkiem jak się kąpała pościeliłem łóżko ... potem masaż a potem ... zgoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci szukaja mlodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mój dziadek często powtarzał: na starej picy to sie młody ćwicy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ale mój dziadek często powtarzał: na starej picy to sie młody ćwicy ! X Twój dziadek pewnie wiedział co mówił, okoliczne babcie wszystkie wyroochał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek ma ogromne znaczenie, wciskanie kitu że nie świadczy o niewiedzy albo głupocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiek ma znaczenie.bo jeden lubi starsze a drugi mlodsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek nie ma znaczenia dla seksoholika, jego jedynym priorytetem jest wyuzdanie seksualne partnerki i oby go nie obrzydzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większych wymagań nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek nie ma znaczenia i choćby pisało tu stado nielubiacych takich związków to i tak nic nie zmieni. Mość nie widzi metryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyuzdanie nie widzi metryki i miłość do kasy i sławy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, fajnie :) Dzięki wielkie :) Z całą pewnością mi się te porady przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja! Milosc ma widzenie wybiorcze. Wmawia sie ludziom ze cyferek w metryce nie widzi. Doskonale widzi. Im ich wiecej tym zasobniejsza kieszen posiadaczki szukajacej mlodego ogierka. I tego nie ukrywa ze widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:34 Miłość cyferek w metryce nie widzi ale taka osoba jak ty co nigdy nie kochała to tak. Znam parę takich par gdzie ona jest starsza i żadna z tych kobiet nie jest bogata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 3.10. to dobrze poprzygladaj się co tym panom dolega. Ja też znam takie "pary" a nawet po bożemu małżeństwa zawarte. Widze co tych panów bolało zanim związali sie ze swoimi "kwiatuszkami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:54 Widzisz znam tych panów lepiej niż te panie i nic im nie dolegało i nie dolega. Wybrali starsze kobiety bo są bardziej dojrzałe, poważniejsze i konkretne a urodą dużo nie odbiegają od tych mlodych. W jednym tylko przypadku znam lepiej kobietę, nie widać aby z nim było coś nie tak a czy było z nim coś nie tak przed ich związkiem to tego nie wiem bo nie znaliśmy się jakieś 30 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×