Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudia 81

Osoby 30plus mieszkające z rodzicami to NIEUDACZNICY

Polecane posty

Gość gość
do rencistki - a to przepraszam,nie chciałem Cię urazić. Przyjmij moje najszczersze wyrazy przeprosin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i współczucia. Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia i będę sie modlił za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Jakoś sprzątanie kup,ryki,ślinotoki,zarywanie nocy to nie na moje nerwy. xxxxx Dokładnie, na moje też nie. Chociaż nie wiem czy nie byłbym lepszych ojcem jak już bym został od niejednego, przynajmniej alkoholików. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie czuje urazy...wypowiedzialam sie troche w tym temacie bo nie jest mi obcy po prostu...Dobrej nocy i wiecej juz na ten teamt nie bede tutaj nie bede pisac.Nie mam sil :/ dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia i będę sie modlił za Ciebie xxxxx Nawet dobrych ludzi tu można spotkać, no proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasza Rencistka,pa tak prosze o modlitwe moze doczekam przeczeeepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 81
Wynocha do swojego wątku śmieciarze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zabawne tym cymbale,ta dziewczyna strasznie cierpi a ty sobie robisz z tego żarty na miarę debila Toma Greena. Czy w tym narodzie są juz naprawdę same mentalne małpy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak zrobię sobie kanapkę z szynką którą wyżebrałem pod Biedrą, w swoim własnym kartonie obok którego wiszą gacie wyprane w Wiśle to wygrałem życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudia81 ty stara raszplo, w tym wieku siedzieć na kafe i się wykłócać z 20latkami:) To dopiero jest żałosne. Ale czuje że to prowo jakiegoś debila albo sfrustrowanego bazyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
moze doczekam przeczeeepu xxxx To ja też życzę zdrowia. Zawsze przynajmniej staram się... życzyć innym zawsze dobrze, nawet jak sam nie jestem idealny, czasem faktycznie trochę niezaradny. Ps. zło przerodziło się w dobro. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Wynocha do swojego wątku śmieciarze ! xxxx Jesteś super.... temat ci siadł ? Żałuję, że nie jesteś moją żoną. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 81
nie doczekasz przeszczepu kufo, do tuska lub nfz sobie pisz petycje stara raszplo, zamiast watek zasmiecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudia81 szuka jelenia z mieszkaniem,ale żaden jej nie chce bo ta nawet nie mieści się w drzwiach. lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no Klaudia,stalam za Tobą ale teraz to przegielas..jeste po prostu zlą osobą....ciesze sie ze Prof.Zembala zostal ministrem zdrowia..jest swietny w pszeszczepach...Moje papiery juz poszly..czekam na decyzje... Rencistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to że bronię walniętej Klaudii,ale to chyba był podszyw bo wzięłaś wcześniej jej stronę a ona okazałą Ci wdzięczność. Co nie zmienia faktu że walnięta klaudia81 to jakis stuknięty prowokator bez życia,który pewnie trafi niedługo do Tworek na sygnale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 81
A co mnie to obchodzi durna babo ze papiery wysłałaś? Mozesz na berdyczów tez wysłać , skutek bedzie taki sam. Załóż swój watek i tam sobie spamuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 81
Jakoś sprzątanie kup,ryki,ślinotoki,zarywanie nocy to nie na moje nerwy. x Szkoda ze ojciec z matką o tym nie pomyśleli jak ciebie robili , wtedy nie mieliby tych problemów z tobą. Prezerwatywa pękła i powstał taki_jeden_impotent jak TY ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
nie to że bronię walniętej Klaudii,ale to chyba był podszyw bo wzięłaś wcześniej jej stronę a ona okazałą Ci wdzięczność. xxxx Gdzie wyraziła wdzięczność bo nie zauważyłem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ kobiety na kafeterii chcą wydrapać kasę od kawalerów :P Pasożytowi brak żywicieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie klaudia a klaudiusz bo tak porytej baby to raczej w przyrodzie nie uświadczysz - no chyba że to jakis kobieton co uprawia mma i ma wąsy (bez urazy dla naszych pięknych zawodniczek które uprawiaja mma). To prowo jakiegoś debila który teraz pieje z zachwytu jaki syf udało mu sie tutaj wywołać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
i powstał taki_jeden_impotent xxxx haha dobre... chciałabyś takiego, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 81
nie to że bronię walniętej Klaudii,ale to chyba był podszyw bo wzięłaś wcześniej jej stronę a ona okazałą Ci wdzięczność. X A skad mam wiedziec czy to ona? Zacznijcie sie nickami podpisywać debile bez imienia i mózgu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
To prowo jakiegoś debila który teraz pieje z zachwytu jaki syf udało mu sie tutaj wywołać. xxxx Fajny temat, ja mam ubaw po pachy, tak to nudno tutaj. Myślisz, że to facet pisze ? nie sądzę, to kobieta na muuuus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 81
Gdzie wyraziła wdzięczność bo nie zauważyłem ? smiech.gif X Kolejny cwel co wchodzi na damskie forum, ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty klaudiusz weź już idź i poderwij jakiegoś chłopa na mieszkanie, w końcu to takie "myenskie" buhahahahaahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Wiesz co znaczy w ogóle "cwel" ? Szybko do google poszukać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli to kobieta to na bank ma wąsy. Gdzieś czytałem że kobiety z wąsami maja o wszystko kosę do całego świata - i to by się zgadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupiglupek123
autorko słuchaj Mam 32 lata, mieszkam w domu jednorodzinnym z matką, domek parterówka, ładny ogródek do tego. Nadal twierdzisz, że osoby 30+ mieszkający z rodzicami to nieudacznicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 81
A ty idx pod pierzynę do mamusi bo jutro ci gaci nie wypierze mamisynku buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×