Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudia 81

Osoby 30plus mieszkające z rodzicami to NIEUDACZNICY

Polecane posty

Gość gość
niech takie informacje zostawi sobie dla następnego niecudacznego naiwniaka, ja swój materialny stan mam ogarnięty, ale szczam na opinię materialistek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to był tylko shatryn odwracający uwagę od złodziei u koryta twierdzeniami o tym, że 80% polaków to nmieudacznicy a nie ofiary dziesiony w wykonaniu elity finansowej i ich dzifek w rżadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie napisane nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ludzie w to wierzą. większośc nawet po tyym jak zostaną w biały dzień okradzeni przez urząd skarbowy albo komornika będącego na usługach tych samych ludzi co politycy nadal uważa, że to ich wina. niedługo zaczniecie wierzyć w to, że jak kogoś zastrzelą na ulicy to była eutanazja na zyczenie. szkoda czasu na rozmowe z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
' Jakim trzeba być nieudacznikiem aby w wieku 30lat nie potrafić zdobyć porządnej pracy, dać odpocząć rodzicom i wyjść na swoje? Co taki facet potrafi? Nic. ' debilio, pracy jest coraz mniej, i wkrótce pracować będą nieliczni. Pytanie co z resztą ? Kapitalizm uważa, że bezrobotni powinni szczeznąć i nie powinnni dupczyć. W patriarchacie dupczenie jest tylko dla tych co są wystarczająco zamożni, a tych jest coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no już, już, i tak nie czytają ze zrozumieniem, nie to forum, tutaj je tylko besztamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało tego dadzą wam listę "potrzebujących" tego typu usługi i sami bedziecie ich wysyłać na tamten świat. głupota ludzkanie zna granic. A o tobie shatyn pamiętam cały czas;) żebyś nie myślał, że nikt o tobie nie myśli bezinteresownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 81
Tak sobie tłumacz nieudaczniku, jak sie coś umie jak ja to sie bez problemu spłaca kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio wyczytałem, że tacy "nioezależni" twórcy online żeby nie powiedzieć performensina zamówienie otrzymują kilkanaście tysi miesięcznie. za talent jak widać nie płacą co oznacza, ze każdy moze byc bogaty...Jak shatyn. tzn przynajmniej do czasu aż tego typu propaganda przestanie być potrzebna. zastanawiałeś sie shatyn nad tym z czego będziesz zył jak juz osiągniecie wspólny cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z rodzicami mieszkają prekariusze szczególnie że w polsce mamy najmniej mieszkań na 1000 obywateli i mieszkania są horrendalnie drogie w stosunku do zarobków. polska to hańba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
talentu jak ustaliliśmy inie masz zatem do zabwaiania elit sie nie nadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Dobrze już dobrze klaudio, lesteś lepsza od nas wszystkich. :D Takie życie jeden jest lepszy drugi gorszy, nigdy nie będziemy wszyscy rowni. bądź sobie lepsza i żyj sobie. Daj też żyć innym. Ja nadal będę mieszkał z rodzicami bo już tak przywyklem że czarne moce piekieł mnie nie ruszą. :) A ślub , dzieci to najgorsze co mogłoby mnie spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
druga strona może ci najwyżej zaoferować czyste sumienie. czyli do konkurencji nie przejdziesz bo jej nie ma. w zasadzie to to działasz na swoją zgubę bo nikt nie bedzie trzymał na widoku publicznym narzędzia zbrodni tym bardziej, że to może zgłodnieć i zacząć szantażować zbrodniarza. chyba nawet nie będę cie musiał utylizowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaludia 81
A ślub , dzieci to najgorsze co mogłoby mnie spotkać. X JESTEŚ GEJEM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobraź sobie co robisz kiedy przestają ci płacić. ano idziesz gdzies gdzie twoim zdaniem zapłacą ci za opisanie tego kto i za co ci płacił. niestety jest to posunięcie oczywiste dlategio nigdy tam nie dotrzesz. przejedzie cie samochód albo dostaniesz zawału serca:) dwyrobnicy w twoim zawodzie kończą tylko w jeden sposób. szczególnie jeżeli odniesli sukces:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego moja rada jest taka: weź z góry kase za następne zlecenie i spiertalaj do amazoni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Dobranoc, wyluzujcie już. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy jeszcze ci coś pisac czy masz na tyle wyobraxni żeby sobie samemu to wszystko przekalkulować. mógłbym nawet pokusić się o oszacowanie ile jeszcze zycia ci zostało odnosząc się do zamian jakie zachodzą w społeczeństwie także dzieki twojemu wkładowi. może umrzesz smiercią naturalna a może nie. stawiałbym na to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczególnie, że mozna cie zastąpić pierwszym lepszym absolwentem szkoły średniej po dodatkowym szkoleniu a nawet i bez. nikt nie będzie prał takiej zuzytej ściery jak ty tym bardziej, że cuchnie od ciebie na mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróciłem, eh dobrze ci szło to wpadłeś w jej tunel, bez obelg, pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mówiąc mam nadzieje, że jakos sie przyczynie do przyspieszenia nieuniknionego bo cie kooorfo nienawidze zdychaj oby w bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez interprynencji wiesz o co lotto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co narobiłaś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 81
Prawda boli mamisynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na swoim i kocham matkę, o którą się troszczę czy to czyni mnie mamisynkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy znowu pomyliłaś osobę, z która rozmawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudia szukasz bolca stara ruro? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jeśli tak to jestem mamisynkiem, i chuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 81
jestem na swoim i kocham matkę, o którą się troszczę czy to czyni mnie mamisynkiem? X Gerontofil. Znam dobrego specjalistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×