Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adriano lopez

niewolnica

Polecane posty

Gość gość
Lopez, zdradzę Ci, że nie jesteśmy starcami.;) Rzecz chyba nie w wieku i doświadczeniu, a raczej w cechach osobowości, oczywiście opierać się można tylko na tym, jak się tutaj przedstawiasz, ale innych danych brak. Raczej jako paniczyk niż Pan.;) Ale zdaje się, że Issaura już jest potencjalnie Twoja po kilku postach, więc za Arcee życzę dobrej zabawy i tylko swoje zdanie wyraziłam.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
ciekaw jestem po czym ktoś stwierdza ze jestem glupi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby tak latwo można było stwierdzić jaki ktoś potafi być w sytuacji intymnej, to zycie byłoby o wiele latwiejsze. Jednak tak nie jest i chyba każdy dorosły człowiek o tym wie. Może okazac sie, ze szara myszka jest wulkanem seksu, a seksbomba kloda. Ale tutaj sa sami eksperci od preferencji seksualnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adriano...czytales? Jestem potencjalnie Twoja :D ale mam tu ubaw, dzięki ze zalozyles ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
Issauro chciałbym żebyś mi wyslala fotki na private :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
to akurat prawda :p jesteś moja niewolnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
don lopez dziś Issauro chciałbym żebyś mi wyslala fotki na private 1 Wyślij mu, dawaj mu od razu foty, co będzie się bawił w poznawanie Ciebie.;) 1 don lopez dziś to akurat prawda jezyk.gif jesteś moja niewolnica 1 No widzisz i jesteś jego, więc co się rzucasz?;) Tak to działa u Lopeza, z odpowiednią dozą robienia sobie jaj (te wszystkie emotki).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale rzeczywiście wydaje się, że oboje zgodnie siedzicie w tej piaskownicy, więc jest wszystko w porządku.:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja tez sobie robie jaja, wiec w czym problem? Szuka niewolnicy i zycze mu żeby znalazł. Nie stoi to jednak na przeszkodzie, żeby z kims milo pogadać, posmiac się :) Dlaczego wszyscy tutaj sa tak cholernie poważni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
na prawdę mi wyslesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
to rozkaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
don lopez dziś to rozkaz 1 :D :D :D Przepraszam, wiem że miałam już nie pisać, ale nie mogę:D Lopez, to dopiero uległa czyni Ciebie Panem przez to, że Ciebie wybiera na Pana i się oddaje dobrowolnie, a nie Ty przypadkowej dziewczynie na forum będziesz rozkazy formułował.:) Tobie się chyba wydaje, że uległa to osoba, która nie ma żadnych oczekiwań, nie trzeba jej zdobywać jak każdej kobiety i podporządkuje się każdemu pętakowi, co jej powie "rozkaz".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22.55 daj spokój ;):D Chodź, wychodzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No wiem.;) Ale po prostu mam pewne doświadczenia i znaleźć prawdziwego Pana to jest jak perłę w błocie. Pełno jest chamów albo odrzutów albo właśnie chłystków, którym się wydaje, że uległa to kobieta bez wymagań, którą jara samo to, że jakiś pętak jej coś ostro powie.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
to może wy filozofki wyslecie jakieś hot fotki :p adriano lopezowi się nie odmawia więc ślijcie bo was znajdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.01 wiem o czym mówisz ;) Jednak to zabawa, tolerancyjnym trzeba być ;) Mówię Ci chodź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:01 No widzisz, jednak można napisac komentarz który cos wnosi. Ja nie będę się wymadrzac, bo nie mam takich doswiadczen, Zreszta ze mna jest inaczej, bo mnie kreci facet z którym mogłabym cos takiego przezyc, gdyby było to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
to jaki powinien być prawdziwy Pan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:01. Jak najbardziej ulegla ma prawo miec wymagania ale nie moga one zdominowac relacji. W zasadzie ulegla moze tylko wybrac Pana i na tym jej decyzyjnos sie konczy, pozniej jej suczym obowiazkiem jest wykonywac polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano
dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj W zasadzie ulegla moze tylko wybrac Pana i na tym jej decyzyjnos sie konczy, pozniej jej suczym obowiazkiem jest wykonywac polecenia. 1 Polemizowałabym, ponieważ chociażby co z granicami? To przecież uległa wyznacza granice, bo to elementarna podstawa szacunku i bezpieczeństwa dla niej, dla jej psychiki itd. Nie powinno to polegać na łamaniu czyjejś woli ale na wzajemnej wymianie i dobrowolności. Autorze, odnośnie "filozofowania".;) Rozumiem Cię, ale uwierz - bez odrobiny "filozofii" to będzie po prostu bardzo puste i nie dotknie Ciebie i potencjalnej partnerki tak głęboko, jakby mogło. Uwierz, warto nadać temu nieco głębszy wymiar, bo po prostu wtedy o niebo lepiej to smakuje.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.09 To albo się czuje albo się o tym fantazjuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli granice wyznacza ulegla to nie jest ulegla, a dominujacy jesli wie ze go cos ogranicza tez nie moze czuc sie w pelni dominujacy. Jedyne wyjscie to wybrac takiego Pana ktory sam wyznaczy granice i dla siebie i dla uleglej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk syty i owca cała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×