Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zamawialiście kiedyś coś z allegro przez polecony InPost ? Proszę o opinie

Polecane posty

Gość gość
Nie , nie, nie, nie, i jeszcze raz nie. Ta firma to pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia! Paczka miała dojść w 2-3 dni, dostałam maila, że przesyłka będzie we wtorek, a w środę rano o 8:30 maila że była próba podjęcia dostarczenia paczki. Nadmieniam, że nie wychodziłam z domu ani ja ani nikt z domownikow. Kuriera po prostu nie bylo. Mamy piątek, a paczki jak nie było tak nie ma, moje telefony do nich z pytaniem gdzie moja przesyłka nie pomagają, dowiedziałam się dziś tylko, że moje zażalenie złożone nie zostało jeszcze przejrzane, a paczka od wtorku leży sobie na magazynie w Legnicy. Druga informacja to taka, że wczoraj i dziś kurierzy nie chodzili i że może do soboty otrzymam swoje zamówienie. A hitem było to jak poprosiła i numer do kuriera, który ponoć był pod moim domem, a otrzymałam numer do faceta, który dzień wcześniej się zwolnił i odebrał mój telefon w pieleszach w swoim łóżku. Przy takim podejściu szybko zbankrutują. Pracownicy, z którymi rozmawiałam przez infolinię nadają się do zwolnienia, a firma do zamknięcia. Odradzam korzystania z ich usług. Złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety Inpostto szmaciarze. Kombinują a potem twierdzą że zrobuli to dla mojego dobra i komfortu. Zmuszając mnie do jakiś kombinacji w pracy aby wyjść wcześniej bo punkt do którego dostarczyli bez mojej zgody ,przesyłkę zamyka podwoje o 18 . A jak na złość pracuję 30 km dalej do 19. No co mam zrobić? Oczywiście podziękować. Bo oni dla mojego dobra zmienili adres dostawy. Szmaciarze to najdelikatniejsze określenie jakie mam dla tej firmy i cwaniaczków kurjerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu korzystam z bliskiej paczki (dochodzą w tempie ekspresowym, a punkty odbioru są na każdym kroku). Na chwile obecną są bezkonkurencyjni, przynajmniej według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkpkpk
Kiedy odbierałem paczkę (zamówioną przez Allegro) z paczkomatu Inpost okazało się że jest uszkodzona. Zaznaczyłem więc w paczkomacie „zwróć towar”, on mi każe go zeskanować, podkładam a on nic – a potem przechodzi na stronę powitalną. Zamknąłem więc uszkodzoną paczkę w skrytce i poinformowałem Inpost o tym 2 sposobami: 1. telefonicznie – babka wysłuchała i przekierowała mnie na inny numer (byłem 54 w kolejce i rozmowa się nie odbyła) 2. mailowo przez ich formularz kontaktowy. I tu, na moją informację, że zwracam uszkodzoną paczkę i zamknąłem ją w skrytce, odpowiada mi po 2 tygodniach E. Kozień, że reklamacja nie może być uwzględniona, bo ich nie poinformowałem o "o konieczności zablokowania skrytki". I jak tu gadać z takimi? Z Allegro trudno się skontaktować – każe mi dyskutować ze sprzedającym. Paczka była warta 55 zł, więc więcej bym wydał na bilet PKS do sądu niż to warte. Podsumowując – PRZESTRZEGAM przed PACZKOMATAMI INPOST, bo jeśli paczka będzie uszkodzona, STRACICIE pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totet
Śmieszna firma. Wybrałam, bo koszty ok a czas dostawy szybki. Po paru dniach od zamowienia sms- twój paczkomat jest przepełniony, paczka czeka w innym miejscu, masz 72 godziny. Nosz kur... Jak bym chciała gdzies podjezdzac, to bym sobie wybrała tansza dostawe! Zmiana warunków, kiedy już zapłaciłam za usługe- odradzam ta firme!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allegro InPost Nigdy więcej! Ja czekając na przesyłkę po 3 dniach dostałem status Przesyłka dostarczona :) Kuriera z paczką na oczy nie widziałem nawet awiza w skrzynce nie było. Na infolini że sprawdzają jak to sie stało, 4 dzień czekam i nic PORAŻKA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie Polecam. Oddział po 6 dniach wydał paczkę do doręczenia, kurierowi nie po drodze było doręczenie więc zaawizował ją, trafiła do oddziału i tkwi tam już tam 7 dni, choć oddział kilka razy deklarował się ją dostarczyć. Jedno wielkie nieporozumienie. Od kiedy klient ma się prosić o dostarczenie swojej paczki, już nie wspomnę po co jest regulamin skoro się z niego nie wywiązują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Ja raz wysyłałem paczki w Allegro kurier InPost. Wysłałem 6 paczek jednocześnie. Jedna wogóle nie doszła do odbiorcy. Co to za firma?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IN post odradzam kazdemu, najwieksze gowno jakie poznalem. Doreczyli paczke adresowana do mnie komus innemu i teraz szukaj wiatru w polu. Nie polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamawiałem. Ja zawsze staram się wybierać kuriera, a jak sprzedawca takiej dostawy nie oferuje, to sama zamawiam kuriera przez Sendit, który odbiera przesyłkę i przywozi ją do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InpoSyf
Jeżeli chodzi o Inpost w Legnicy nie polacam!!! Paczka wyszla 5 dni roboczych temu z czego do Legnicy dotarła 2 dni temu (wg. sledzenie paczki), ale do paczkomatu jej nie dostarczono!!!Po kilkukrotnych rozmowach z infolinią dowiedziałem się ,że paczkę dostarczą w przyszłym tygodniu. Tragedia ,pojechałem do siedziby -adres się nie zgadza !!! W końcu znalazłem -zamknietę inne godziny otwarcia niż podane w internecie! Szkoda czasu i nerwów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty InPost
InPost w dalszym ciągu nie radzi sobie z prawidłowym dostarczaniem przesyłek. Najgorsza firma pseudokurierska z jaką dane mi było się zetknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiedziona kurierami InPost
Z paczkomatami nigdy nie miałam problemu, ale z kurierami InPost i owszem - paczka dwa razy trafiała do odpowiedniego magazynu i... leżała sobie. Za każdym razem była spóźniona. Panie na infolinii nie umieją powiedzieć nic więcej, niż to, co sama mogę sprawdzić na śledzeniu przesyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hwdinpost

Same przekleństwa

,............................................,...........................................................................................................................................................................................,.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×