Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zamawialiście kiedyś coś z allegro przez polecony InPost ? Proszę o opinie

Polecane posty

Gość LWS
Jeśli mogłoby to komuś pomóc - oto i moja opinia... Z całego serca odradzam korzystanie z opcji listu poleconego Inpostu! Jako, że poczta polska winduje ceny swoich przesyłek, postanowiłam skorzystać z usług właśnie Inpostu. I jakie było moje zdziwienie, kiedy na kilkanaście pierwszych przesyłek, dosłownie wszystkie szły z komplikacjami. Nigdy nie miałam tylu skarg i zażaleń od kupujących, ile dostałam - za karę - tym razem. Przesyłki szły po 3 tygodnie. Najkrócej szła 8 dni roboczych. Zmarnowałam kupę kasy na wydzwanianie na infolinię. Dowiedzieć się czegoś też ciężko, bo mam wrażenie, że nawet z teorią jest u konsultantów różnie, a w informacjach dostępnych na internecie też jest sporo niejasności. Najgorzej jest z ewentualnymi zwrotami allegro - przydarzył mi się jeden - do dziś przesyłki nie otrzymałam. Ogólnie to czarna rozpacz, same nerwy - po co to komu? Wróciłam jak na razie do poczty polskiej, ale szczerze to i pocztę polską ciężko jest mi polecić bez zawahania. Na pewno nie miałam z nią tylu nieprzyjemności i problemów, ile zaznałam ze strony Inpostu. Paczkomaty jeszcze jako tako dają radę. Ale opcja listów poleconych to jest ponury żart - odczuwam tylko rozgoryczenie i wściekłość, więc to chyba najlepsza recenzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to g****o idzie minimum 4 dni ! Lecz dość czesto zdaża się że są opóźnienia. Jeśli natraficie w miedzyczasie na wekeend to odliczcie sobie te 2 dni bo to ich nie obowiązuje a więc czas oczekiwania może wzrosnać do ok 5-7 roboczych. Dodatkowo Inpost liczy czas wysyłki od DNIA NASTĘPNEGO POPRZEDZAJĄCEGO WYSYŁKĘ ! KOSZMAR !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam polecone z inpostu moga iść nawet do 1,5 tygodnia. Czas oczekiwania na infolinii . Dzwoniłem 3 razy. Pierwszy raz czas oczekiwania ok 20 minut, drugi raz ok 30 minut za 3 razem odebrała Pani po 24 minutach. Powiedziała mi że odbiera ona i jeszcze 2 kolegów telefony z całej Polski. Jeśli ktoś czeka na przesyłke i nie jest dla niego istotne czy przyjdzie do półtora tygodznia czy dwóch tygodni to polecam. ps. z paczkomatami nie miałem tylu problemów natomiast opcja polecony w inpost to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_Buka
Ostrzegam wszystkich przed tą formą wysyłki. Ja niestety skorzystałem, sugerując się dobrymi doświadczeniami z paczkomatami InPost. Efekt ? Przesyłka wysłana 04.07 ze Szczecina do Poznania, nie dotarła do mnie do dziś, tj. 12.07. Pani na infolinii ze spokojem poinformowała, że deklarowany czas dostarczenia przesyłki poleconej InPost to 14 DNI ROBOCZYCH !!! A więc mogę czekać na moją kopertę DO CZWARTKU 21.07 WŁĄCZNIE, czyli praktycznie TRZY TYGODNIE ! Zaznaczam, że ze Szczecina do Poznania samochodem jedzie się około 2,5 godziny. Jak za nieboszczki komuny, tyle tylko, że sam jestem sobie winien - trzeba czytać regulamin przed wyborem formy wysyłki. Tymczasem ostrzegam wszystkich - jeśli zależy Wam na czasie, trzymajcie się od firmy InPost na odległość kija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadostwo a nie firma.Przesyłka wysłana 07.lipca dotarła 18 lipca i to po dwukrotnym reklamowaniu.Przeleżała na punkcie który wysyła do klienta tydzień bo podobno przesyłki są wysyłane w "kolejności".Widocznie jaka płaca taka praca i nie mają ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobity na sortowni w Woli Bykowskiego nie wyrabiaja juz, a chetnych do pracki tam coraz mniej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
InPost to dramat. Zawsze myślałem, że nikt nie przebije Poczty Polskiej jeżeli chodzi o dostarczanie listów, przesyłek itd. InPost bije PP na głowę. To co zamieszczone jest na Ich stronie, a w rzeczywistości to dwie bajki nie zgadza się nic czas dostawy, czas awizacji, oczekiwania na odbiór. NIE POLECAM zwłaszcza nowych usług Allegro InPost!!!! JA JUŻ NIGNY Z NICH NIE SKORZYSTAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na czas dostawy nie narzekam ,ale na doręczycieli którzy nie zostawiają awiza ,ba oni nawet nie wchodzą do klatki ,nie dzwonią domofonem ,nie wiem chyba zjadają te awiza ? Dlatego pierwsza moja dostawa trwała ponad miesiąc ,mimo że przesyłka byłaby u mnie juz po 3 dniach. Teraz czasem zamawiam in post polecony i od razu lecę do punktu i pytam czy jest. Druga niedogodność to straaaszne kolejki do odbioru. Od kiedy mam pod nosem paczkomat korzystam wyłącznie z tej formy dostawy,zazwyczaj jest na 2-gi dzień ,szybko ,sprawnie ,bez kolejek ,nawet o 3 w nocy mogę odebrać ,bije na łeb pocztę i kurierów ,nawet sobie ustawiam w allegro filtr "odbiór w paczkomacie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinie różne. Moja będzie pozytywna. Przesyłka dotarła po 2 dniach, więc z czystym sumieniem mogę polecić polecony Inpost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że ten inpost jakiś gówniany jest w większości :O cóż, nie będę ryzykować, zamówię przez polską pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deklarowany czas dostarczenia 3 dni ,czekam juz 7 !!! Jak dzisiaj mi sie dostarcza do godziny 16 to dzwonię !! Nigdy wiecej nie skorzystam z inpost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam paczkomaty dostawa max w 1 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam, czesto zamawiam przez PoleconyInpost bo jest tanio i szybko. W poneidzialek sprzedajacy wyslal a dzis juz mam u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioczel
ten inpost to zmora zamawiających na alegro,powinni zakazać tego typu przesyłek ,a na pewno jej nie reklamować ,w sumie dochodzi ale prawie 2 tygodnie to gruba przesada,tak jakby robili to celowo dla zniechęcenia !! dlaczego w takim razie paczkomaty działają OK ??? dostawa w 1 dzień max 2//przecież to ta sama firma,Ja będę unikał jak ognia wysyłek allegro polecony inpost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo paczkomaty są sortowane na bierząco, zaś allegro polecone jak się kobity wyrobią z sądowymi listami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja złożyłam zamówienie 27.07 i do tej pory czekam na dostawę, paczka została wysłana 01.08 mam numer nadania ale dziwne rzeczy wychodzą na stronie śledzenia przesyłki. Dodzwonić się na infolinie nie mogę od 2 dni katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODRADZAM ALLEGRO POLECONY INPOST!!!! Te max. 3 dni można między bajki włożyć; zamówiłem przesyłkę tydzień temu, a nadaj jej nie widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada!! 3 tygodnie czekania, przez 5 dni "przygotowa do nadania", kolejne 5dni "przyjęta w oddziale", 12 dni "paczka w doręczeniu". W aplikacji mobilnej cały czas że w doręczeniu, w skrzynce pocztowej pusto, a jak sprawdziłem ręcznie poprzez monitorowanie okazało się ze od 4dni zostawione avizo z informacja że mam 3 dni na odbiór i po tym czasie zwrot do nadawcy. ŻENADA!! Za to paczkomaty rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic gdy wiecej in post polecony. Kurier przejechal moja miejscowosc. Pojechal dalej i tam zostawil paczke. To jakies totalne nieporozumienie. Jechac po paczke 10 km dalej do jakiego sklepu! Zero telefonu od kuriera! Na infolini czekalam 15 minut i pani stwierdzial ze ma awarie systemu. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza przesyłka 21 dni w sumie zamówione w lipcu. Myślałem, ze coś im się zaplatało. Niestety 15.08 zamówiłem kolejna i do dziś nic. 18.08 kolejną i tez nic. Więcej nie zamawiam przez inpost. Paczkomaty zawsze sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam listów poleconych z INPOSTU, dostawa tygodniowa, a "listonosz" dzwoni że zostawi bez awizowania gdzie bądź, bo inaczej będzie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walek60
witam- absolutnie odradzam ALLEGRO INPOST POLECONY - potrzebują 14 dni na dostarczenie przesyłki z Łodzi do Katowic,co najlepsze przesyłka te 14 dni spędziła w ich filii w Katowicach - czyli w tym samym mieście potrzebowano na jej dostarczenie 14 dni ,w sumie - to jest jednak jakiś rekord.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
totalna pomyłka. w domu trzy osoby przebywające 24h/dobę, a po 10 dniach dowiaduję się, że list mam odebrać w jakimś punkcie, bo doręczyciel nikogo nie zastał, w skrzynce żadnego awiza ani innej informacji. nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamawiałem z allegro przez inpost i wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja zamawiam przez inPost i nigdy problemów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allegro Polecony InPost jest praktycznie nieobsługiwany! Dwie przesyłki wysłane na początku sierpnia nie doszły! Sprawy zakończyły się zwrotami pieniędzy. Mam pytanie, jak ma się obecnie sytuacja z usługą Allegro Paczkomaty InPost? Przed wakacjami paczka szła max 2 dni, a jak teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Totalna porażka! Nikomu nie polecam! Kurier wogole nie przychodzi ,kiedyś przychodził i zostawiam ewentualnie jak nikogo nie zastał awizo w dzwiach ,teraz w przeciągu dwóch tyg zamawialam 2 razy przez in post i za każdym razem pomimo ze byłem w domu kurier nie raczył się pofatygował żeby dostarczyć paczkę tylko wysyłają na pocztę e-mail z informacją ze paczka czeka w kiosku na odebranie ,jakaś kpina ! Jak mam jeździć 20 km zeby odebrać paczkę to wolę zapłacić za normalnego kuriera który dostarczy przesyłkę na 100% wyjdzie to na pewno taniej i dużo szybciej i sprawniej, a najlepsza jest infolinia jak dzwonię do nich to oni kompletnie nie wiedza co maja powiedziec, dramat... jak mi się nie spieszylo z przesyłką to zamawialam nie raz przez in post ale kurier przynosił mi paczkę A teraz? Nie dosyć ze płacisz to sobie jeszcze musisz po nie jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra !!! Mija 10 dnia a po przesyłce ani śladu, po kilku telefonach na infolinię udało się ustalić że przesyłka od kilku dni leży w oddziale i nie wiedzieć na co tam czeka. Chamska obsługa infolinii, brak rzetelnej informacji co i jak, a po złożone interwencji zero reakcji, W dobie dzisiejszego dostępu do informacji, możliwościach łączności z każdego miejsca ogromna ŻENADA, wstyd ze nikt nie potrafi dopilnować realizacji usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamią że dostawa w 1 dzień a święto jak dojdzie po tygodniu. Odradzam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Burdel a nie firma kurierska! Czwarty dzień paczka leży w oddziale i nie ma kto jej włożyć do paczkomatu. OSTATNI RAZ KUPOWAŁEM PRZEZ Inpost!!!! Takie rzeczy w centrum Katowic? Aż strach pomyśleć co przeżywają biedni ludzie w mniejszych miejscowościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×