Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zamawialiście kiedyś coś z allegro przez polecony InPost ? Proszę o opinie

Polecane posty

Gość Wyleczony z Inpost
NA swoją przesyłkę czekam 52 dni!!! Wg regulaminu termin rozpatrzenia reklamacji 30 dni!!/niezgodne z KC/ W DOK zlewka totalna. Niekompetentna i nieprofesjonalna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie te listy docierają w ciągu max 3 dni. Mieszkam w dużym mieście. Słowo docierają ma tu bardzo obszerne znaczenie ;). Najczęściej kurier zostawia przesyłkę w pobliskim sklepie, a raz wrzucił ją nawet do mojej skrzynki na listy. Ostatnio przebił to wszystko Kurier Pocztex-u. Najpierw obsługa stwierdziła, że sam kurier może dostarczać paczkę przez 3 dni (kurier końcowy, a nie firma), nie potrafiły powiedzieć na której poczcie przesyłkę zostawi, gdy nikogo nie będzie w domu (najbliższą pocztę mam w sąsiednim bloku), a na koniec zobaczyłem w necie, że przesyłkę... odebrałem. Średnio uprzejma pani poinformowała mnie w końcu, że kurier zostawił przesyłkę u jakiegoś sąsiada, ale nie może mi powiedzieć pod jakim adresem. Całe szczęście, że w bloku jest tylko 56 mieszkań :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allegro InPost NAJGORSZY doręczyciel paczek !! List polecony szedł ponad 7 dni. Pewnie by dłużej go doręczali gdyby nie moja interwencja telefoniczna. NIE POLECAM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy więcej InPost - przesyłka niedostarczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedrooo
Inpost polecony to jest porażka ze względu na to że nie firma inpost prawdopodobnie zatrudnia listonoszy z lapanki bez odpowiedniego szkolenia i wynagrodzenia. Nikomu nie zalezy żeby dostarczyć na czas o ile w ogóle dostarczyć bo z tym też mialem problemy. Jedynie paczkomat lub poczta polska. Kurierów też omijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam, przesyłki dochodzą mi max po 2 dniach od wysyłki. W ostatnim czas przychodzą nawet na następny dzień po nadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd ta różnorodna opinia i pewnie będę należała do mniejszości, ale mnie zaskoczyła szybkość otrzymania przesyłki. Zamówiłam sprzęt 14 listopada w nocy a przesyłka dotarła już dziś rano. Myślałam, że będę na nią czekać około tydzień, skoro taki niski koszt wysyłki, a tu taka niespodzianka. Dodam, że nie mieszkam w mieście. Wydaje mi się, że te niedogodności, które spotkały niezadowolonych klientów to kwestia niedoświadczonych kurierów, być może miałam to szczęście i trafił mi się bardziej obyty. Pierwszy raz wybrałam tę opcję wysyłki i jestem zadowolona. Ja polecam, gdyż żadnych problemów nie było. Szybko sprawnie i przed czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie polecam i odradzam!!! Totalny koszmar i kpina z klientów. W moim przypadku doręczyciel inpost w ogóle nie próbował doręczyć mi przesyłki, nie dostałam żadnego awizo, tylko maila, że mam sobie odebrać przesyłkę w jakimś punkcie na drugim końcu miasta czynnym w dodatku tylko w godzinach mojej pracy! Po złożeniu reklamacji otrzymałam informację, że jest w całości niezasadna, jednak nie przedstawili mi dowodu na to, że doręczyciel był u mnie z przesyłką (byłam tego dnia cały czas w domu) i jednocześnie napisali że pracownik został ukarany! Ciekawe w takim razie za co, skoro do błędu się nie przyznali nieuwzględniając mojej reklamacji? Sądzić się z nimi nie będę o te parę złotych, choć na pewno bym wygrała. W każdym razie nigdy nie skorzystam i wszystkich przestrzegam - zatrudniają ludzi totalnie nieodpowiedzialnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Zostawili awizo bo nie zastali nikogo w domu, a przesylke musialam odbierac gdzies na zadupiu gdzie nie ma jak dojechac komunikacja. I sa tylko 3 dni na odbior, zostawili w piatek o 14 i niby w poniedzialek do 14 mialam odebrac. Ciekawe jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie chwale paczkomaty dostaję smsa z kodem do paczkomatu i o dowolnej porze jadę sobie odebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam.Nie było żadnego kuriera ani awiza tylko przyszedł mail że mam odebrać przesyłkę pod wskazanym przez nich adresem.To po co ten polecony? Musiałam oczywiście kupić dwa bilety na autobus i w drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, nigdy nie było problemu i jak jest możliwość to tylko opIsy. Nie polecam PP i dpd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy ludzie jesteście dziwni. Zamawiacie jakąś usługę a nie wiecie jakie są jej zasady w regulaminie. Później mendy męczą sprzedawców, bo gdzie jego przesyłka. Zamówił paczkę za 3,95 i wielki klient wymaga jakości i expresu jak przy najdroższych przesyłkach kurierskich. Wbijcie sobie raz na zawsze do głowy, że termin 3 dni to jest termin deklarowany, a nie gwarantowany. Termin gwarantowany wynosi 14 dni roboczych. Jak nie pasuje to jest opcja kurier z gwarancją dostarczenia następnego dnia za 20 zł. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój list leży w Gorzowie Wlkp od 15 11 16 Dzisiaj mamy 26 a on dalej jest w doręczeniu mimo interwencji nie jednej a moje miasto to aż 30 km od Gorzowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefano32
To jest porażka, a najgorsze jest to że ludzie piszą wysyłka poleconym priorytetem, a idzie inpostem. Może jest szybko ale żebym w Łodzi musiał jechać na drugi koniec miasta po paczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, niestety, gwoli dokopania leżącego, też nie polecam InPostu. Przesyłka z Warszawy do Warszawy (już mogłam pojechać po odbiór osobisty....) idzie właśnie 9 dzień, licząc z weekendami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro kupujcie tylko za pobraniem. Czekacie 3 - 4 dni robocze i jak przesyłka nie dotrze to sprzedającemu wystawiasz negatywa i kupujesz od innego albo zupełnie w innym miejscu. Tylko w ten sposób nigdy nic nie tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamawiajcie przez In Post . Tragedia co z tego że taniej niż Poczta Polska . Od ponad tygodnia czekam na przesyłkę . Raz dodzwoniłam się do nich i nadal cisza , nie wiem kiedy dostanę przesyłkę. Czy w ogóle dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.12.08 Na allegro kupujcie tylko za pobraniem. Czekacie 3 - 4 dni robocze i jak przesyłka nie dotrze to sprzedającemu wystawiasz negatywa i kupujesz od innego albo zupełnie w innym miejscu. Tylko w ten sposób nigdy nic nie tracisz. A sprzedawcy za co negatyw baranie? Jak się nie rozumie istoty handlu przez internet i tego, że tutaj nie wszystko zależy od sprzedawcy to się kupuje na pobliskim bazarku, a nie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi negatywami to jest jak w powiedzeniu p....da w świecie chojrak w necie nie ma to jak za wszystko wyrzyć się na sprzedawcy, bo akurat można negatyw wystawić i kogoś oczernić dobrze, że coraz więcej firm pozywa takich idiotów do sądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie przez InPost totalna porażka dużo kupuję i sprzedaję przez Allegro ale nigdy nie wybieram przesyłek InPost bo wiem że paczka niby kurierska dotrze może za miesiąc może jak mają humor to za tydzień. Czasami sprzedawca wysyła tym niby kurierem a ja się zagapię i nigdy się nie zdarzyło by przesyłka dotarła na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie z inPost nigdy nie było problemu. Od info od sprzedawcy o wysyłce do 3-4 dni przesyłkę otrzymywałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antola33
tak i sporo cierpliwości mnie to kosztowało, ostatnio zamawiałam ze sferisu do paczkomatu i tę opcję naprawdę mogę polecić, bo dużo wygody, nie muszę czekać na kuriera, a sam paczkomat akurat mam pod blokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tygodnia próbuję ustalić gdzie jest paczka. Dostałem mejla z informacją że przyszła i jest do odbioru - nie podali gdzie i kiedy. Wysłałem kilka mejli z zapytaniem, wypelniłem formularz na stronie kompletnie niedopasowany do przesyłek z zagranicy ("nie uznaje brytyjskich kodów pocztowych - kod trzeba wypełnić żeby wysłać zgłoszenie w końcu wpisalem 11-111 i poszło, to samo z telefonem), złożyłem reklamację, dzwoniłem do kuriera, k("Panie a co mnie obchodzi że Pan nie może znaleźć paczki..." cytat z Pana nr tel 733580999). Kurier mówi że jest na ul. Centralnej, w mejlu że w najbliższym punkcie odbioru. Zero informacji. Sprawdziłem 3 najbliższe punkty podane na stronie - wczoraj zrobilem sobie wycieczkę w żadnym paczki nie ma. Napisalem do wysyłającego sklepu że niczego więcej u nich nie kupię jeśli będą korzystać z inpostu. I tak to chyba trzeba rozwiązywać. Kontakt z firmą na poziomie 0 telefon wiecznie zajęty (nie dziwne skoro tylko 1 numer na całą Polskę - bez komentarza), na mejle wysyłane czy na adres czy przez formularz na ich stronie nie odpowiadają, przez fb wbrew informacji że w ciągu kilku godzin też nie. Lepiej niczego im nie powierzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo nie polecam InPost polecony,nie podjeżdżają do mniejszych miejscowości, kłamią i zostawiają w innym mieście i to nie najbliższym, w moim przypadku ok 17km do odbioru z terminem 3 dni. Reklamacje nic nie dają, nie bardzo chcą pomóc, kurier kłamie,że był i nie dostarczą ponownie. Tak miałem ja i syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsadsa
Nie polecam stanowczo. Prezent na gwiazdkę ma od 2 tygodni status dostarczonego a nikt go na oczy nie widział. TRAGEDIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudzień 2016
UWAGA na kuriera INPOST EŁK-OLECKO, facet totalny pieniacz i wariat. Groził mi pobiciem , bo zapytałem czemu zostawił paczkę na ulicy, a nie przyniósł do domu( waga paczki 20 kg). Paczkę odebrała moja żona która warzy 45 kg. Po zgłoszeniu sprawy do działu reklamacji, totalna olewka klienta i zamiecenie sprawy pod dywan . Zapłacie te 5 zł więcej i dajcie sobie spokój z inpost-em w Ełk-u. Do wszystkich hej-terów , mam w d... wasze opinie , nie biję piany , płacę za usługę i niepozwole byle wiejskiemu kur(fra)ierowi się obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam. już drugi raz paczka nie została doręczona na podany adres ale do punktu inpost, który jest 3 km od mojej pracy. za każdym razem tłumaczą, że się nie wyrabiają. nie po to zamawiam na adres, żeby biegać po mieście. paczkomaty są świetne w Łodzi ale osobiste donoszenie dno i metr mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie odradzam polecony inpost. Wysłano do mnie przesyłkę 28 listopada a została doręczona...30 grudnia. To się nazywa najwyższa jakość obsługi klienta wg inpost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×