Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zamawialiście kiedyś coś z allegro przez polecony InPost ? Proszę o opinie

Polecane posty

Gość gość
totalnie nie polecam allegro polecony inpost, juz druga przesylka idzie do mnie dwa tygodnia. na infolinii za pierwszym razem powiedziano mi, ze kurier sie ze mna skontaktuje, minal prawie tydzien, a zadnego odzewu. dzisiaj dzwonilam trzeci raz, podobno jutro przesylka ma byc dostarczona, zobaczymy. a na stronie sledzenia przesylek od 20 grudnia widnieje status, ze przesylka zostala doreczona do oddzialu i wyruszy w dalsza droge... ktos powinien sie nimi porzadnie zajac, szkoda slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujący na Allegro
Polecony InPost to jakaś tragedia. "Kurier" jeszcze ani razu nie zapukał do drzwi, zawsze przesyłka trafia do jakiegoś ponurego kiosku 5 km dalej. Nie dzwonią nawet na podany numer telefonu - raz przegapiłem maila i przesyłka po 3 dniach odesłała się do sprzedawcy. Albo paczkomat, albo kurier, ale nie to. Nawet Poczta Polska lepiej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczka wysłana 30.12.2016r. miała zostać dostarczona w ciągu 4 dni. Jest 11.01.2017r. paczki nie ma, pomimo dwukrotnego zgłoszenia reklamacji. Stanowczo nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amareto
In Post nie odpowiada na reklamacje !!! Faktycznie tylko paczkomaty są godne polecenia. Allegro in post polecony to totalna pomyłka i nabijanie ludzi w butelkę. Skoro podają taką cenę za usługę to niech ja wykonują, a jak nie to nie się tym zajmie Urząd Konsumencki. Ja jeszcze nigdy nie dostałam przesyłki pod wskazany adres. Albo trzeba długo czekać, albo dostałam smsa że odsyłają moja nieodebrana paczkę, o której nie dostałam informacji gdzie jest. Albo odsyłają do punkt in post w innej miejscowości 15 km dalej żebym sobie ja odebrała pomimo , ze 5 km ode mnie jest bliżej punkt. Kuszą niska cena a niestety nie wywiązują się z oferty TRAGEDIA NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mordkaa
Nie wiem skad tyle negatywnych komentarzy dla in post. Ja zawsze wybieram tę opcje dostawy i otrzymuje bez żadnych priblemów przesyłki. Unikam tylko poczty polskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek_D
Przewoźnikowi INPOST nie chce się doręczać przesyłek na adres odbiorcy. Zamiast tego, składowane są w tzw. punktach odbioru - sklepach wielobranżowych, salonach urody, solariach, zakładach pogrzebowych, kwiaciarniach, gdziekolwiek. I teraz najlepsze - obowiązkiem odbiorcy jest udać się do takiego punktu, wylegitymować się przed wypindrzoną gówniarą spaloną solarą i jarającą szlugi. To jakaś kpina. Na złożone reklamacje firma INPOST nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek_D
Paczkomaty to inna para kaloszy. Ostatnio w Katowicach więcej paczkomatów nie działa niż działa, uszkodzone ekrany dotykowe, zawieszone komputery obsługujące aplikacje. Spróbujcie odebrać przesyłkę w uszkodzonym paczkomacie. Dodzwonienie się graniczy z cudem - 1,5 godziny na linii !!! Po czym Inpost mnie rozłączył. Raz nawet zdarzyło się że przegródka się otworzyła, lecz... w środku pusto. Paczki brak i gratulacje od Inpost że udało się odebrać przesyłkę. Chora firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadostwo !Tam pracują deb.le i oszu..ci Usługa Allegro Polecony In Post wyleczyła mnie z zakupów na Allegro z przedpłatą.Wysyłają meila że przesyłka dotarła na adres.Po kilkunastu próbach dodzwonienia informacja ,że towar jest w trakcie dostarczania.Po następnych 3 dniach towar ląduje z powrotem u sprzedającego.Przez tydzień siedzę w domu i czekam na kuriera.Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okradziona przesyłka,zostawiona gdzie popadnie i tyle ,,odradzam !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwonienie na infolinię to żenada ...w trakcie impost rozłącza rozmowę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE ZAMAWIAJ !! Niestety, ale mimo, iż u mnie w domu cały czas ktoś jest paczki zawsze są awizowane. Du... im się nie chce ruszyć. Ani awiza, ani smsa, ani nic. Trzeba jeździć do oddziału. Taka sytuacja miała u mnie miejsce niejednokrotnie. Jest to żałosne, nie polecam. Paczkomat lepszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Czekam na paczkę allegro polecony inpost 3 tygodnie i co dowiaduje sie ze paczka czeka na odbiór w punkcie epaka 40 km od miejsca zamieszkania. Zadnego awiza zadnej informacji ani pocałuj mnie w d...e. Dzwoniąc do punktu e pka dowiedziałam się że paczka własnie została wrócona do nadawcy a co jeszcze mi ciekawego przekazano? Otóż podobno kurierzy nie bawią się w dostarczanie paczek tylko od razu zawożą do punktu odbioru. Mam 5 km do najbliższego punktu czyli w Puławach ale nie bo do Ryk jest bliżej 40 km. I to nie jest pierwszy raz. Porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacus
Kategorycznie nie POLECAM!!!!!!!! Nie dosyć że kurierowi ciężko wcześniej zadzwonić to jeszcze muszę dwa razy płacić za przesyłkę, bo jeżeli kurier dwa razy zostawi awizo to potem nawet jeżeli przesyłka ma wrócić do nadawcy to trzeba drugi raz płacić. A czy nie wygodniej i bezproblemowo zadzwonić do odbiorcy żeby oczekiwał w domu!!!??? Mam wrażenie, że naciągają na koszty. Naprawdę nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nocy z niedzieli na poniedziałek zamówiłem towar i zleciłem przelew. W poniedziałek po południu dostałem maila, z informacją z InPost-u o wysłaniu listu poleconego. dzisiaj ktoś dzwonił do drzwi około dziewiątej. Gdy podszedłem, pod drzwiami nie było już nikogo. Po jedenastej dostałem maila, że przesyłka czeka na mnie w pobliskiej drogerii. Mieszkam w dużym mieście > 200 000 mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja często zamawiam i nigdy nie miałam problemu. dostawa trwa trochę dłużej niz kurierem albo PP, ale jak mi się nie spieszy, to wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdio
Inpost to żenada - nie kupujcie nic tą firemką chyba że macie czas i nerwy wydzwaniać na ich infolinię gdzie po 2 godzinach ten co odbierze po prostu was oleje.A po paczkę o ile was poinformują będziecie jechać do kiosku na drugi koniec miasta żeby się dowiedzieć od kioskarki że właśnie odesłała ją do sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W doręczeniu 26.01.2017, 11:54 Przyjęta w oddziale InPost - XXX 16.01.2017, 05:29 Przygotowana do nadania 12.01.2017, 20:11 Pierwszą przesyłkę dostałem po 15 dniach,kolejnej w tej pseudo usłudze nie chcę zapeszać może się uda w 19 dni. Latem nieśmiało zaproponuję współpracę z pielgrzymami do Częstochowy aby skrócić czas dostawy i podnieść jakość usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo dziś mamy 31 !!! przesyłki brak !!! W doręczeniu 27.01.2017, 09:14 W doręczeniu 26.01.2017, 11:54 Przyjęta w oddziale InPost - LUBLIN 16.01.2017, 05:29 Przygotowana do nadania 12.01.2017, 20:11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
listy ostatnio trzeba odbierać osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam!!! Czekałam na przesyłkę 2 tygodnie i ostatecznie zrezygnowałam z zakupionego towaru, bo kurierzy przerzucali paczkę miedzy sobą. Żadnemu nie było po drodze, żeby dostarczyć przesyłkę (dodam, że był to adres dostawy w Warszawie). Pomijam fakt, że musiałam się sporo natrudzić, żeby uzyskać jakąkolwiek informację na temat przesyłki... Na stronie śledzenia przesyłki przez 5 dni widniał komunikat, że przesyłka została przyjęta w oddziale. Dział obsługi klienta nawet nie przeprosił za zaistniałą sytuację. Nigdy więcej nie wybiorę tej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To koszmar! Przesyłka nadana 26.01.2017. do Legnicy trafiła 30.01.2017 i teraz od 9 dni nic się nie dzieje. Oczywiście na reklamację nie mam odpowiedzi od 5 dni. A w mailu zaręczają, że list dojdzie w ciągu 4 dni roboczych! Czy oni ponoszą odpowiedzialność za te przesyłki? Muszę poczytać ich regulamin i ewentualnie zgłosić komuś " wyżej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałem raz i na tym moja "przygoda" ze srinpostrem się zakończy. Paczki nie dostałem wcale, mimo że byłem w domu kurier nie raczył sie zjawić, dostałem tylko maila od srinpostru ze przesyłka jest w jakimś durnym punkcie odbioru oddalonym o kilka kilometrów od domu. Przeczytałem regulamin usług zadzwoniłem do nich z prośbą o dostarczenie do domu (a nie "gdzieś tam") co niby zapewniają. Jak się okazało paczka poleżała w punkcie jeszcze kilka dni i wróciła do nadawcy :/. Co najlepsze napisałem reklamację i w odpowiedzi napisali że nie mam prawa do roszczeń mimo, że za tą przesyłkę zapłaciłem :o. Firma nie przyznaje się do błędu i chyba nie ma zamiaru. Zamówiłem powtórną przesyłkę Pocztą Polską i dotarła po 3-4 dniach, a przez srinpostr straciłem prawie 4 tygodnie w oczekiwaniu na przesyłke. Nie polecam i nie będę więcej korzystać z usług tych naciągaczy i oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
InPost to jedna z najkeoszych firm kurierskich reszta się umywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jaka to firma kurierska bo ja nie zamawiałem (miałem odebrać)ale wkurzyłem się bo czekałem chyba z pół dnia.. nie dość że mi zmyślił że mu nie otworzyłem drzwi , a nawet nie słyszałem aby zadzwonił czy nawet zapukał to jeszcze mimo tego ze miał być później wcale go nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, wygląda na to, że statystycznie moja odpowiedź wpisze się w zdecydowaną większość negatywnych opinii na temat usługi list polecony InPost. Dwie testowe przesyłki i ani jednej nie chciało się leniwemu kurierowi dostarczyć na adres tylko porzucił je w punkcie odbioru. Jeżeli ktoś trafił na ten temat chcąc sprawdzić czy warto korzystać z usług tej firmy, to poza paczkomatami nic nie potrafią. Słabi kurierzy, katastrofa z poleconymi. Oszczędziłem na jednej przesyłce 4 zł i zamiast odebrać w 10 sekund z paczkomatu to czeka mnie wyprawa do kiosku, w którym miła Pani znowu będzie walczyć przez 15 minut z zacinającym się papierem w lottomacie, doradzać klientce jedną z tryliona krzyżówek i w końcu przyjdzie moja kolej i następne bezcenne minuty na szukanie w stosie przesyłek, problemy z komunikacją terminala, rozłączający się tablecik do podpisu. 4 złote oszczędzone na paczkomacie... naprawdę to nie oni są debilami, są tylko kiepscy. to ja jestem debilem, że dałem się na to nabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo trzeba brać pod uwagę że to przesyłka za 4 zł i nie ma się co spodziewać że ci dostarczą do domu. ja zawsze odbieram z punktu odbioru a wysyłam tym jakieś drobiazgi niewielkiej wartości. bo jak towar jest warty 6 zł to liczy się dla mnie czy przesyłka kosztuje 4 czy 8 zł. a jak kosztuje więcej to faktycznie lepiej dopłacić do paczkomatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lutego list polecony wysłany Pocztą Polską też kosztował 4 zł i jakoś udawało im się dostarczyć. Wyszedłem z założenia, że książka nie będzie stanowić problemu, a usługa (zgodnie z opisem) jest bliźniacza tylko realizowana przez inną firmę. Skoro dla firmy Inpost tak wielkim problemem jest wywiązanie się z zawartej umowy i dostarczenie przesyłki pod wskazany adres to może należy wprowadzić bliźniacze do paczkomatów rozwiązanie z poleconymi. Nie będę wtedy podawał adresu tylko wskażę najwygodniejszy dla mnie punkt odbioru tej przesyłki. Mam wrażenie, że znacząca część wpisów w tym temacie stałaby się zbędna. Problem w tym, że Inpost przegrałby walkę na tym polu z usługą Paczka w Ruchu, która nie kosztuje nawet 2 zł, a dokładnie tak działa. I jako klient mam świadomość co mnie czeka (jeżeli w kiosku jest lottomat i np. klientka szukająca nowych krzyżówek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TRAGEDIA.TRAGEDIA.TRAGEDIA.TRAGEDIA.TRAGEDIA.Małych przesyłek i listów poleconych nie dostarczają do domu.Przesyłki wysyłają bezpośrednio do punktu odbioru. Nie zostawiają nawet awizo.Trzeba jechać i odebrać w punkcie.Jak się nie śledzi przesyłki to wraca do nadawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, głosy na NIE i nigdy więcej. Nie zgadzajcie się na taką przesyłkę. Przesyłka nie dotarła, choć na mailu było potwierdzenie,że ją odebrałem, kontrahent umywa ręce, bo widzi w necie, że przesyłkę mi dostarczono a InPost nie wie gdzie ona jest i tak od grudnia się z nimi boksuję, telefony na infolinię, reklamacja w mailu... Pieniądze za towar i przesyłkę, której do dziś nie mam zapłaciłem i nie ma winnego, reklamacja rozpatrzona negatywnie, jakieś kruczki prawne - człowieku zostajesz sam z problemem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garou792494
Doręczyciel inPost, bez żenady, poinformował mnie, że listy polecone inpost mają najniższy możliwy priorytet, więc gdy otrzymuje taki do doręczenia, to doręcza gdy już nic innego mu nie pozostanie do doręczenia. Wszystkie przesyłki o wyższym priorytecie, także te, które otrzymuje później, spychają polecony inpost na sam koniec kolejki. To jak wrzucenie listu na dno szuflady - gdy listonosz doręczy wszystko, zaczyna myśleć o Waszym poleconym inpost. Moje polecone inpost czekały u listonosza "w doręczeniu" 3-5 dni, aż dzwoniłem na infolinię, żądałem telefonu listonosza i przypominałem mu, że się niecierpliwię. Bez telefonu trwałoby to dłużej - u niektórych tygodnie Inpost ma Was w d***e, nadając taki niski priorytet takiej przesyłce - te deklarowane 3 dni, to taki ... żarcik. Pewnie inpost płaci listonoszowi jedynie kilka groszy za doręczenie, więc tym bardziej im nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×