Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
romanof

basen ogrodowy warto?

Polecane posty

macie jakieś doświadczenie? chodzi mi o koszta po zakupie, czyszczenie, filtracje, może mieliście jakieś dodatkowe niespodzianki? podzielcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no pewnie że warto :)! ja kupowałam w polskie firmie, ale znanej w całej Europie, ogólnie jak to załatwiasz u profesjonalistów, to masz raczej pewność, że nic się później nie wydarzy (żadne przecieki, wycieki itd :)), ale polecam na pewno zadaszyć basen, woda jest cieplejsza i nie wpadają do niej żadne liście itd, poza tym tabletki, to koszt ok. 150 zł na miesiąc, przy naprawdę czystym używaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, poszukuję dużego basenu ( na ok. 10 osób) do ogrodu. Chciałabym aby posłużył nam dobrych parę lat. Znalazłam bardzo dużo basenów w Praktikerze https://www.praktiker.pl/produkty,820/baseny_ogrodowe.html Czy ktoś może kupował taki duży basen i jest zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarunia co to za polska firma znana w całej Europie, jakoś nie znam :Pja też szukam właśnie basenu dla przynajmniej 6 osób, ale takiego na lata, mam 2 maluchów i myślę że to bedzie fajny pomysł na ich dorastanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuusiaa
Będę miała. Cel na 2016!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W swoim ogródku mam basen firmy Polbas. Bardzo polecam baseny tej firmy jak i samą firmę. Basen wykonany jest z dobrego materiału, łatwo się czyści :) Panowie z Polbasu wymierzyli basen, dopasowali go do mojego ogródka. Sprawdziłam oferty kilku firm i Polbas wypadł zdecydowanie najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcysia1988
Warto i to bardzo :) Wygodniej, taniej i zdrowiej. Masz basen pod ręką, wiesz, w jakim jest stanie i nie musisz wydawać na paliwo i karnety na pływalnię. Osobiście polecam baseny ogrodowe starpool. U nas wszystko poszło gładko i pierwszy sezon w toku - jest tak super, że wciąż z niego korzystamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.01.31 o oczywiscie ze warto! W http://poolgardenparty.pl/baseny-stelazowe-12 znajdziesz swietny basen - ja bardzo je polecam. Tez polecam basen z Pool & Garden Party! Świetnie wyglada, jest solidny, mam go juz kilka lat i jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasze porady są bardzo przydatne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dla Ciebie ważną poradę! Koniecznie postaw na folie izolacyjną wysokiej jakości. Postanowiłem nieco zaoszczędzić na tym elemencie, czego bardzo żałuję! Niedługo po jej założeniu musieliśmy ją zrywać, gdyż szybko została uszkodzona. Dlatego za drugim razem postawiliśmy na produkt z oferty http://fol-system.com.pl - folia izolacyjna z ich oferty do dziś trzyma się świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zakupić basen ogrodowy. Będzie to nie tylko rozrywka dla dzieci ale również i dla dorosłych. Polecam wam zajrzeć na stronę www.poolgardenparty.pl Znajdziecie tam baseny rozporowe, dmuchane i stelażowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto jest sobie kupić basen ogrodowy. NIe budować, bo w polskich warunkach większego sensu to nie ma, ale warto jest na pewno taki basen kupic. Wiekszość osób decyduje sie na baseny dmuchane jednak basen stelażowy daje możliwosc postawienia o wiele bardziej solidnej konstrukcji oraz większej, tak więc w basenie takim nie będą musiały kąpać się jedynie dzieci ale również i osoby dorosłe.

Espanita jeśli chcesz kupić sobie taki basen to zerknij sobie tutaj;

https://www.dobrebaseny.pl/Baseny-stelazowe-okragle-INTEX-c279

W sklepie kupisz dobrej klasy baseny, jak również akcesoria do nich. Dobrze jest kupić generator chloru, bo dzięki temu pozwoli Ci to zachować wodę w czystości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnikee

Warto!!! Pewnie, że tak! A już w ogóle, jak będzie to fajny basen. Ja mam taki co mi wybudowali https://www.folkpool.pl/ i nie mam żadnych ale co do jakości ich pracy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz miejsce w ogrodzie to moim zdaniem warto. Duży basen to bardzo fajny pomysł i atrakcja dla całej rodziny. Jeśli zastanawiasz się nad ceną, możesz sprawdzić ofertę firmy www.astralpool.pl. Jest to sprawdzony producent basenów oraz wyposażenia basenowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoszka

Bardzo jesteśmy zadowoleni z basenu kupionego w fajnytowar.pl Fajny, duży (średnica ponad 3,5 metra) za korzystną cenę. Dzieciaki mają ubaw a ja relaks w te upały :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja osobiście polecam wam zastanowić się nad rozkładanymi basenami ogrodowymi. Jest to lepsze rozwiązanie niż zajmowanie sobie miejsca stałym basenem, który będziemy używać przez 3 miesiące w roku. Zajrzyjcie na stronę poolgardenparty.pl Tam znajdziecie spory wybór basenów rozkładanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o akcesoria do basenu takie jak chemia basenowa, siatki, odkurzacze, pompy, rury, filtry itp. itd. to polecam - sklep.aquapool.pl - tanio, wysoka jakość, a przede wszystkim dostawa w 24 h nawet w sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupuję w sklepie internetowym poolneo i jestem zadowolona:) Mają wszystko co potrzeba do wybudowania basenu i gadżety do basenu. Na cieplejsze dni będą idealne meble wypoczynkowe, które też mają w swojej ofercie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że warto. Nasze dzieci potrafią w takim basenie spędzić większość dnia - serio. Tylko kwestia dopasowania rozwiązania o odpowiednich wymiarach. Jeśli zrobicie to z głową, to powinno być w porządku. W sklepie Hop-sport macie baseny o różnych wymiarach. Raczej polecam większy niż mniejszy chyba że chodzi o rozwiązanie dla dziecka, to wtedy wiadomo, że inaczej trzeba do tego podejść. Ale ogólnie - zdecydowanie trafiony zakup. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×