Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Life is sooo brutal

Depresja, szukanie problemów czy lenistwo? Co ja w ogóle robię ze swoim życiem?

Polecane posty

Gość gość
No to z tego nic nie będzie. Jeśli już koniecznie chcesz się z nim przespać to spróbuj go uwieść ale chleba z tego nie będzie. -Po co ci to? Taki facet który myśli podobnie jak ty i będzie Twoją miłością z wzajemnością dopiero musi się znaleźć. Trzeba go szukać to nie tamten!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Life is sooo brutal
Nie chce się z nim przespać... znaczy nie tylko :D Może i masz rację, ale mimo tych różnic, nigdy nie przeszkadzało mi to w miłości do niego. Przecież ludzie, którzy się kochają mają prawo mieć inne oczekiwania wobec życia. To nie musi koniecznie oznaczać końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale gdybym ja tak uważała miałabym juz 200partnerów seksualnych a jednak ze stu odrazu wskoczyłam w związek małżeński i budowanie rodziny z kimś podobnym do siebie! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Life is sooo brutal
W każdym razie dziękuję wszystkim za pomoc. Usłyszałam tu wiele mądrych zdań, a przede wszystkim PRAWDZIWYCH. Może jest dla mnie jeszcze jakaś nadzieja. Po prostu muszę się ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu dziś sam przybieralem rozne maski, ciezko osoby duzo silniejszej i poteznej niz jestem... nigdy mi to nie wyszlo na dobre, granie swojej karty (tego kim jestem) zawsze jest najlepsze, masz ambicje? nie udawal ze jestes inna, graj swoja karte w strone ambicji. dzieki temu osiagnalem juz wiele, ciesze sie ze przestalem grac sam ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwazniejsza jest odwaga, jezeli jestes odwazna mozesz krzyczec glosno do ludzi: jestem slaba! jestem ulegla! jestem podatna! Twoja odwaga i tak ich przerazi, zrozumieja ze jestes kims wiecej i nie beda Cie wykorzystywac, a ambitniejsi Ci pomoga... przedewszystkim sama zaczniesz o siebie walczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×