Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gracjana dziękuję Ci bardzo :* :) jesteś wspaniałą dziewczyną trzymam kciuki za Ciebie z całych sił, ja ide pakować nasz majdan na wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana kochana zapraszam, nie musisz się do walizki pakować mamy wolne miejsce w aucie o ile masz ochotę biegać za 4.5 latką która nie usiedzi na miejscu, niestety tylko taki pakiet oferujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są wyniki. Beta hcg mam 22653 (48h temu było 14284). TSH w normie - 0,7146. Wysłałam wyniki lekarce. Betę zrobię jeszcze w niedzielę i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Megulkaaa - no to super wyniki :) beta przyrasta :) ale jak nic - bliźniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie kurdęęęę. Beta wysoka a na usg nic! Może rzeczywiscie to jakies male dwie kropki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana no to pakuj się na tego lasta, ide córce powiedzieć że ciocia z nami jedzie i będzie się z nią bawić całe wakacje :D Megulkaaa naprawde twoja beta robi wrażenie, a kiedy miałaś ostatnią miesiączkę ? my chyba jakoś podobnie idziemy a moje wyniki były niższe niż twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia miesiaczke mialam 29 czerwca. Beta betą ale przy tak wysokiej na usg bym chciala juz cos zobaczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Megulkaaa - a masz może tyłozgięcie macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
To może po prostu twoje bliźniaki bawią się w chowanego :) Nic się nie martw i czekaj na to usg :) Zobaczysz że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Czasem i w 6 tyg, nic nie widać, a potem z dnia na dzień zarodek i bijące serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co tak ucichłyscie??? Mój mąż wrócił dziś wcześnie z pracy i zrobił mi niespodziankę...... Postawił mi sushi. :) powiedział ze tak pomyślał o mnie i mi kupił :) w mojej buzi nadal czuje mocno gorzki smak mimo ze powypijalam pełno napoi, pojadłam obiadu i sushi a i jeszcze zjadłam loda. Teraz zaczął mnie pobolewac brzuch to znak że @ juz blisko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Megulkaaa cieszę się, że wynik super! Gracjana niekoniecznie @ mnie też pobolewa brzuch jak przed okresem od kilku dni a @ jeszcze nie ma. W 1 ciąży mnoe tak bolał na początku, więc trzymajmy się wersji, że to objaw ciąży :p zobaczymy jak mój test jutro... boję się kolejnej smutnej kreski. Alex35 będziesz jeszcze jutro testowała? Czy czekasz kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Zatestuję, a co tam :) Kupiłam sobie dziś ten żółty Bobo-test :) Ale potem to już się wstrzymam na kilka dni, bo mąż wróci, a ja całą kasę na testy przepuszczę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Salsasamba wole tak myśleć, bo nie chce sie rozczarowac. Jutro testujesz? W takim razie będę trzymała mocno, bardzo mocno kciuczki zeby sie udało!!!! :) mam nadzieje ze poinformujesz o wyniku? Alex35 za ciebie tez trzymam kciuki! Mam nadzieje ze zobaczysz jutro 2 kreski i wtedy to juz napewno na testy kasy wiecej nie wydasz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Oby oby, dziewczyny - to trzymamy te kciuki razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Lekarka mi odpisala, zebym zrobila jeszcze ft3 i ft4. To jakies dodatkowe hormony tarczycy. Zrobie z niedzielna beta. Trzeba byc dobrej mysli. Wlasnie zjadlam caly peczek rzodkiewek. Mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
A za wasze drugie kreski trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po wizycie. Widziałam pęcherzyk, a w nim zarodek (ok 1 mm.) Oczywiście naczytałam się, że 6 tygodniu może bić serduszko, ale nic nie było. Powiedział, że jak na razie wszystko w normie i następną wizytę mam za 3 tygodnie. Zlecił badania na toksoplazmozę, WR i krzywą cukrową (od kilku miesięcy mam podwyższony cukier na czczo). Przepisał mi syrop na zaparcia. Mam brać jod, witaminę d3 1000 j., kwas foliowy. Odpowiedział na moje pytania typu: czy można malować paznokcie w ciąży (tak), czy można kąpać się w jeziorze (tak), czy suplementować wapń (nie jem produktów mlecznych) (nie), czy można pić wodę z cytryna i miodem na czczo (tak). Żyć normalnie :) Alex35 i salsasamba- trzymam kciuki za jutrzejszy test Megulkaaaa- piękny przyrost hcg :) bliżniaki? super sprawa ;) Ja właśnie gotuję rosół i jeszcze dzisiaj go zjem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
graceros, gratuluje 1 mm szczescia! I zacznij jesc nabial :D a u mnie niech beda i blizniaki byle nie pusty pecherzyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i powiedział, że zakaz jedzenia: wędzonych ryb, wędzonego mięsa, surowego mięsa/ryb (tatar, sushi), uważać na warzywa z ogródka (dokładnie myć!) i nie sprzątać kuwety (jak ktoś ma kota).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megulka w takim razie życzę podwójnego szczęścia :) A nabiał uwielbiam (kefirek, jogurcik, maślanka, kawa z mlekiem), ale niestety nie mogę z powodu nietolerancji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Mi tez lekarka mowila zeby nue grzebac w ziemi a surowe mieso jroic w rekawicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×