Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Annika79
Około 1mm czyli 0,7mm jest jak najbardziej w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Megulkaaa na tej fotce jest pomiar 0.93cm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli 9,3 mm. 11 dni temu było 1,33 mm. Urósł więc o 7,97. Dzieląc to na 11 dni wychodzi 0,72 dziennie. Dobrze liczę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
To niezły wynik, sama przyznasz ;) ważne, że rośnie i oby był zarodek. Nie martw się tak, bo do końca ciąży to frustratka z Ciebie będzie... ;) a po urodzeniu też nie lepiej, bi się człowiek też ciągle o dziecko martwi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Oj Megulkaaa Ty kochana panikaro ;) bo nam się tu wykończysz, jak tak dalej pójdzie a do kwietnia daleko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Ja też najchętniej bym co drugi dzień na bete chodziła. Ale chyba ręce bym jak sitko miała. Ciekawe co będzie widać w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja ginekolog ciągle mnie na betę wysyła. Bóle brzucha - beta. Omdlenie - beta. Nie widać zarodka - beta. Dobrze, że żyły mam widoczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Ja zrobiłam betę tylko raz i to sama z siebie. Gin mówił żeby nie powtarzać więc jej nie robię. Daję kropkowi czas, niech spokojnie rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Trochę mnie nie było, muszę teraz nadrobić zaległości. Witam wszystkie nowe kobitki na forum z II krechami :) Dzisiaj idę do ginekologa. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
graceros, trzymam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megulkaaa, a Tobie dobrze radzą. Nie stresuj się, na 100% będzie wszystko ok. Dużo odpoczywaj i nie czytaj za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Jezu, dziewczyny, ale się rozpisałyście - nie nadążam czytać :) mam 2 strony do nadrobienia :) U mnie nadal nic - 3 test robiłam dzisiaj rano i znowu wyszła jedna I :( No chyba nie ma już co się oszukiwać :( Raczej w ciąży nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graceros to daj znać jak wrócisz co i jak? Megulkaa relax jest i będzie dobrze :) Alex35 nie martw sie w najgorszym wypadku obie założymy nowy temat "majowe mamy 2016"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pojechałam autobusem na betę hcg i tsh. Jakoś dałam radę, ale wypiłam litr wody. Masakryczny piekarnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
U mnie 38 w cieniu - masakra. Młoda chodzi w samym pampersie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u nas też gorąco, ja dziś ogarniam ostatnie zakupy pakowanie i jutro nad morze, podobno są takie korki, że ja nie wiem jak dojedziemy, każdy kto może rusza nad morze ;) Dziewczyny mam ostatnio mega stresujący czas, tak bardzo że aż się martwię o dzidzię ktoś coś poradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej nie poradzę, bo sama odchodzę od zmysłów ;) A co konkretnie się dzieje, że się martwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszej kawalerce trudno o przeciągi ;) No masakra z tym upałem. Może odpuści za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena234 a czym sie martwisz? Wiem ze to blachę ale nie możesz sie stresowac bo stres wpływa źle na dzidzie. Odstresuj sie tym bardziej ze. Jutro wybierasz sie farciaro nad morze. Ale ci zazdroszczę.... Ehhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
U mnie też gorąco - masakra :( Ja już dziś rano byłam dalej malować nowe mieszkanie :) Megulkaaa - daj znać wieczorem jak wyniki :) trzymam kciuki, żeby były dobre :) Gracjana090515 - fajnie by było gdybyśmy jednak tu obie zostały :) ale ja już powoli tracę nadzieję :( graceros - daj znać co i jak na wizycie :) Annika79 - jak ja ci zazdroszczę takiej gromadki dzieci :) Gosiaczek201- witaj :) Dziewczyny męczy mnie już to czekanie i niepewność :( też już bym chciała zobaczyć na usg mojego groszka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widziałam to nie prędko... Ma tak byc jeszcze troche. :( Ja tez nie mam za dużego Mieszkanka bo tylko 40m ale wszędzie jak otworze okna i drzwi główne na klatce są otwarte to fajnie wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jak wyniki będą dobre to znając siebie będę się martwić nadal. Wyczytałam, że przy pustym jaju płodowym beta hcg może przyrastać prawidłowo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Lena234 - nie stresuj się - jedziesz na wakacje - wypoczniesz, zrelaksujesz się :) korki są niestety nad morzem :( a gdzie konkretnie jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×