Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Mama trzylatki, to trzymam kciuki za kwiecień! A tak w ogóle... to od ostatnich szczęśliwych dni płodnych u nas seksu zero... A to mnie brzuch bolał, a to się martwię i zupełnie nie mam ochoty... Biedny ten mój facet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama trzylatki- to super!!! :) trzymam za ciebie bardzo mocno kciuki!!! Fajnie ze jednak sie staracie. Kochana nawet nie wiesz jak ja jestem ciekawa!!! Heh wszystko sie wyjaśni juz we wtorek. :) Agusua888 napewno będzie!!!! Widzisz jednak dobrze mówią ze : cierpliwość popłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
mama trzylatki - super :) to działajcie :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Mama trzylatki, to co Ty tu kochana robisz??? Nie czytać, nie pisać tylko działać. Męża za włosy i do sypialni zaciagnij ;) niech się postara co byś z nami została :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Annika79 maz teraz w pracy,ale wczoraj mimo ze mnie bolalo to byly przytulasy,mam nadzieje ze to poswiecenie sie oplaci,dzis chyba powtorke zrobimy i tak w nocy spac nie mozmy bo goraco wic cos trzeba robic :-) Gracjana najgorsze sa te ostatnie dni czekania zawsze sie dluza i minac szybko nie chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na Wakacje 2015 - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez te upały chce mi sie cały czas pić i jest mi nieziemsko gorzko w ustach. Jak tam dziewczyny temperatura u was? Bo u mnie do cienia 33'C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
U mnie 31stop.C - bleee jak ja nie lubię takich upałów :( mnie dzisiaj od wczoraj cycki bolą - nie idzie wytrzymać :( i są 2 razy większe, a do małych to one nie należą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Alex35 też tak miałam i wiesz co wyszło...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wogóle ostatnio urosły tak ze 2 miesiące temu. A miałam zawsze małe a teraz są duże takie ze wszyscy to zauważyli i za każdym razem na jakiejś imprezie pytają czy w ciąży nie jestem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Annika79 - fajnie by było, gdyby to z tego samego powodu co u ciebie :) Gracjana090515 - to może u ciebie to oznacza ciążę :) Ja sama bym się chętnie położyła spać w taki upał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
U mnie tez upal,na dwor sie wyjsc nie da a dziecko chce i musze wymyslac jej zajecia w domu zeby chociaz do 18 wytrzymala,potem szaleje do 21 na dworze,rano zrobilysmy sobie wycieczke na rowerze na bazarek po pomidory na zupke,pyszna nam wyszla, Alex mi po pierwszej ciazy urosly dwa rozmary i tak zostalo,a po tej drugiej ciazy nadal wygladaja jak ciazowe,nadal mam ciemne sutki,kreske na brzuchu tez jeszcze mam,dopiero teraz po woli zaczyna znikac,dobrze ze chociaz brzuch od marca troche zrzucilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex35 napewno nie! Juz od zeszłego miesiąca mi tak mówią. A piersi mam duże ale brodawki i sutki jasno różowe, moze trochę żyłek niebieskich, ale w tamtym miesiącu były takie same. Tym bardziej ze wcale nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
mama trzylatki - daj jej miskę z wodą na balkonie i niech sobie statki z papieru popuszcza - moja córa mimo że ma 7 lat to wodą by się mogła bawić cały dzień :) np. gotuje zupki i wrzuca do nich moje przyprawy :) Gracjana090515 - oj, tam - bo one się już przygotowały w poprzednim miesiącu na dobre wieści ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Alex nie mamy balkonu,mamy parterowy dom ale za mieszkamy na wsi i mala ma basen,woda sie nagrzala to pojdzie sie chlapac,tylko dam mezowi obiad jak z pracy wroci,teraz zalozyla korone i wyciaga sukienki i sie przebiera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana, Alex35 dzięki za miłe słowa, a propos moich stresów, to ja wierzę że jak jedna dziedzina zycia się układa lepiej to inne gorzej, u nas ostatnio długo dobrze było tylko w ciążę nie mogłam zajść teraz jak się udało to choroby i szpital w bliskiej rodzinie, mąż badania robił i coś nie tak wyszło, chodzę nerwowa, w dodatku teściowa przyjechała do pomocy, wszystko mnie denerwuje :( Megulkaa może coś jest w tym wróżeniu Ci bliźniaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizowałam windowsa, a teraz poświęcam czas partnerowi ;) Juz przestańcie z tymi bliźniakami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena234 nie przejmuj sie tak napewno wszystko sie ułoży- zobaczysz!!! Nie martw sie kochana bo to szkodzi dzidzi. Trzymam kciuki zebymwszystko sie tam u ciebie poukładalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×