Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Paula013
Megulkaaa nic się nie stresuj bo to tylko szkodzi. Jakaś dziwną ta pani doktor że tak mówi. Poczekaj do następnego USG i na pewno już zobaczysz że bije serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Jesteście! Fajnie, że udało się przeskoczyć tą 18 stronę! U mnie dzisiaj 27 dc okresu nie ma, na teście 1 kreska. I pewnie już bym skazała ten cykl na straty gdyby nie to, że bolą mnie piersi, a mnie nigdy nie bolą przed okresem! Bolały mnie tylko raz - jak zaszłam w pierwszą ciążę. Więc to dla mnie nadzieja, chociaż dziwne, że test, nawet ten z czułością 10 jeszcze nic nie wykrywa.... Bo gdyby była ciąża, to już chyba powinno coś pokazać, chociaż cień cienia :p Póki okresu nie ma jestem dobrej myśli, za 2 dni powtórzę test. Megulkaaa nie martw się na zapas, Alex35 trzymam kciuki, jesteśmy w podobnej sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na 10 kwietnia. Mam nadzieje ze tym razem uda mi sie donosić ciaze. Wam dziewczyny rowniez powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Za wszystkie oczekująco - testujące trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Megulkaa nie przejmuj sie napewno będzie dobrze. A w którym tygodniu ty jestes? Salsasamba jestem z wami, tez czekam na okres do wtorku. Annika dzięki napewno sie przydadzą. :) Dziś spotkało mnie nieszczęście. Wycierajac kurze na szafie i stojąc zarazem na stołku, krzesło sie pochylilo, a ja całą siłą spadłam na ziemie na tyłek. Od tej pory jakoś lekko kłują mnie jajniki i bolą mnie tyłek i plecy. Jeżeli jak pokazał mój wtorkowy test nie jestem w ciąży to dziękuje Bogu, a jeżeli mój wtorkowy test sie pomylił, a ja jestem w ciąży to proszę Boga zeby nic sie nie stało. Teraz mam schize bo nie wiem co i jak. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za zdublowanie. Cos mi sie zawiesilo. Gracjana, uwazaj na siebie! Pewnie sie poobijalas troche, dlatego boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dzięki dziewczyny za kciuki :) Ja za was też trzymam - za te, które czekają na dobre wieści i za te, które już wiedzą, aby wszystko było ok. :) salsasamba - może jednak za wcześnie zrobiłaś test :) poczekaj z 2-3 dni i zrób ponownie :) Megulkaaa - ważne że pęcherzyk rośnie - czasem to z dnia na dzień pojawia się zarodek i bijące serduszko :) Gracjana090515 - uważaj na siebie i nie fikaj po stołkach ;) mam nadzieję, że się zbytnio nie poobijałaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Może za bardzo się sugeruję tą domniemaną wczesną owulacją, może rzeczywiście była później i jeszcze nic nie widać, no nic czekam :) Gracjana to trzymam kciuki i za Ciebie, który to będzie Twój dc we wtorek? Masz regularne? I uważaj na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Dzieki Dziewczyny! :) Troszkę sie poobijałam ale nie jest strasznie źle. Megulkaa zobaczysz na następnej wizycie uslyszysz bicie serduszka twojego dzieciątka :) moze jeszcze było za wcześnie..? Salsasamba We wtorek będzie 27dc. Cykle mam równe 27-28 dniowe. A ty jakie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę powodzenia; staraliśmy się miesięcy. . Tydzień temu urodziłam córkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
No byc moze za wczesnie, ale wyczytalam ze od beta hcg 10000 serce powinno sie juz slyszec a ja wczoraj mialam ponad 14000 i nawet zarodka nie widac... Martwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Megulkaa nie martw sie na zapas. Kiedy masz następną wizytę??? Zobaczysz wszystko jest i będzie ok!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Gracjana ja mam 26-35 dni. Ostatni był 26, dlatego dzisiaj zrobiłam test, no ale lipa... Masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Mam zrobic beta hcg znowu jutro i w niedziele i wysylac lekarce smsem wyniki. Na usg sie umowimy pewnie na przyszly tydzien. Straszna hustawka z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Żadnych. We wtorek zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Tylko teraz po tym upadku kłują mnie jajniki i bolą mnie plecy tak to nic 0 objawów :( a jak u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megulkaa nie martw sie na zapas- mówię ci. Zrobisz będę i prześlesz lekarce a ona powie ci ze wszystko będzie dobrze! :) a w przyszlym tygodniu usłyszysz juz serduszko! zobaczysz wspomnisz moje słowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Megulkaaa a może to będą bliźnięta? Pamiętam, że w ciąży z synkiem na początku beta szybko przyrastała i lekarz mi powiedział, zebym się nie zdziwiła jak będą bliźnięta :p zarodek/ki jeszcze maleńkie, dlatego ich nie widac, ale beta podwójna ;) Wiem, że nie da się nie martwić, ale szukaj pozytywnych wyjaśnień! Wszystko bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Mnie od wczoraj bolą piersi i czasami mi lekko niedobrze, ale to akurat szybko mija. Od czasu do czasu brzuch zaboli jak na okres albo zakluje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze za wcześnie zrobiłaś test? Czekasz na szpilkach tak jak ja? Tez jestes niecierpliwa? Trzymam za ciebie kciuki zeby sie udało bo sama wiem jak to jest jak bardzo pragniesz a nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Tym się pocieszam. Oj ja jestem bardzo niecierpliwa, już bym chciała żeby to sie wyjasniło czy tak czy nie. Wydawało mi się, że przy drugiej ciąży podejdę do tego na luzie, ale gdzie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Wiem co czujecie - ja o niczym innym nie myślę :( To czekanie mnie wykończy i osiwieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Mój dopiero pierwszy, ale o pierwsze dziecko staraliśmy się 5 miesięcy, więc wiem jak to jest czuc co miesiąc rozczarowanie i dlatego bardzo bym chciała żeby udało się szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex35 bo ty bidulko tez w naszej grupie oczekujących. Bardzo bym chciała zeby sie tym razem udało, bo wiecie nie chce sie z wami rozstawac. Polubilam was i wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Blizniaki? O natko... ;) Gracjana, trzymam Cie za slowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
U mnie byl blad 504 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×