Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość salsasamba
U mnie niestety I kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! :) Alex35 a jak u ciebie? Salsasamba nie martw sie, okres jeszcze nie przyszedł więc jest nadzieja :) Mnie dzisiaj brzuch strasznie boli :( nie wiem czy przedwczesnego @ nie dostanę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Salsasamba nie ma co się smucic. @ nadal nie ma a to dobry znak. Dziewczyny ja już się nie mogę w sodnie dopiac ;) cały czas mam wzdety brzuch. Dobrze że lato bo w kieckach można chodzić. Alex35 jak tam testowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula013 pociesze cię- teraz będzie tylko gorzej, aż do porodu :) wytłumacz sobie tak, ze twój mąż/facet będzie miał wiecej ciebie do kochania!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
U mnie niestety znowu I kreska... :( Nadzieja oficjalnie pojechała na wakacje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Po godzinie na teście pojawiła się wyraźna kreska, ale biała! :p obszar wokół testowej jest lekko różowy, a krecha testowa wyraźna, gruba i... Biała haha to taki psikus żeby tylko bez sensu podsycać moją nadzieję, bo oczywiście w internecie znajdzie się historia, że coś takiego oznaczało w końcu ciążę, ale myślmy logicznie. Było po czasie no i kolor nie ten. Wrrr niech ten @ już przyjdzie jak ma przyjść i skończy się ta niepewność :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
salsasamba - to może powtórz test jutro :) który to u ciebie był dzień cyklu? może jeszcze za wcześnie zrobiłaś? u mnie nawet cienia cienia nie ma :( Gracjana090515 - u mnie nie ma ani ciąży, ani okresu, ani nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Gracjana090515 - dzięki :) ale boję się, że już zaczynam sobie wkręcać te wszystkie objawy ciąży - cycki, mdłości, wstręt do kawy (tylko 1 już jestem w stanie wypić), wczoraj w nocy to nabrałam nagle ochoty na ogórka konserwowego - na szczęście był w lodówce ;) Boję się, że to już zaczyna być ciąża urojona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Alex35 ale @ jak nie było tak nie ma , nieprawdaż??? Zdarzały Ci się , aż takie opóźnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex35 ja tak miałam w zeszłym miesiącu.... :( nie myśl tyle o tym i zobaczysz będzie dobrze :) Mi nadal od wczoraj bardzo gorzko w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Annika79 - no niestety tak - zdarzało się czasem, że i 42 dni nie miałam okresu :( raz na jakiś czas... ale raczej zimową porą - latem przeważnie szybciej dostaję. Gracjana090515 - no ja w zeszłym miesiącu też liczyłam na ciążę :( ale okres dostałam wtedy po 31 dniach - zrobiłam 1 test, a następnego dnia @ przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Dziś 29 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
To ja na twoim miejscu bym poczekała do poniedziałku i zrobiła znowu test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Taki jest plan ;) rzucam się w wir sprzątania żeby nie myśleć, wpadnę wieczorem poczytać co u Was. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Gracjana wiem, że będzie coraz gorzej bo to nie moja pierwszą ciąża. Kupilam sobie dzisiaj 2ygodne jeansy na gumce i 2 pary legginsow :D i 3 luźne bluzeczki co by się ludziom w oczy nie rzucalo że tyje. Co do tej białej kreski z różowymi cieniami po bokach to ją miałam taki test i dzień później już bobo test żółty pokazał cien cienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
Megulka ja tez tak mialam na poprzednim usg 9mm pecherzyk i nic poza tym ,gin. Mowil ze to moze oznaczac bardzo wczesna ciaze napewno wczesniejsza niz wynika z om ,w poniedzialek wizyta po 10 dniach niech szybo mija wekeend bo oszaleje . Tak sie martwie ze moze by puste. Chociaz jeszcze mam nadzieje ,bo jak robilam test 2 dni po spodziewanej miesiaczce to byl cien cienia ktory praktycznie tylko ja widzialam i byc moze owulacja sie przesunela. Najgorsze jest to ze ten czas sie tak ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Ja raczej terminu owulacji jestem pewna - 12-13 lipca. A test mi wyszedl pozytywny przed terminem miesiaczki. A beta hcg robilas? U mnie dosc wysokie - ponad 22 tys. Tez sie martwie, ze widac tylko pecherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
Ja robilam tydzien temu z innymi badaniami i wyszlo mi ponad 16 tys. Wg tego lekarza to by byl 5 tydzien wg bety 6 a wg miesiaczki 7 Wiec nic nie wiem a bete kiedy robilas? Jaki tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Ja bete z wczoraj mam 22 tys. Usg mialam przedwczoraj. Z terminu ostatniej miesiaczki wynika ze to 6 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
Ja jak bylam u gin. I mialam 9mm to tez od istniej miesiaczki byl to 6 tydz. A wg bety to ktory tydzien? To roznie przychidnie maja swoje oznaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Nie tyle liczy sie wysokosc co przyrost. Normy sa szerokie. U mnie przyrasta prawidlowo. Jutro jeszcze sprawdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Moja przychodnia oznacza ze od 1 do 10 tyg norma jest od 25 do 220 tys. Wiec nic na tej podstawie sie nie stwierdzi. Wazne zeby rosla ale i to nie daje gwarancji ze zarodek sie pojawi, bo to pecherzyk wydziela hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
A jak u was dzisiaj z pogoda bo u nas rekordowo od 26 lat tyle nie było. 40 stopni w cieniu ehhh. Właśnie opalam nóżki a młody w basenie fika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Paula013 dalas mi nadzieję :) ja przemeblowałam u synka w pokoju i wysprzatałam razem z mężem całe mieszkanie :)uff teraz relaks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
My lezymy przy wiatraku. Jesc sie nawet nie chce w ten ukrop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaka1983
Cześć :-) Pisze, bo sama nie wiem czy mogę się juz cieszyć czy jeszcze za wcześnie, a bardzo bym chciała być mamą w kwietniu 2016. Ostatnia miesiączkę miałam 04 lipca. 07.08 zrobiłam beta hcg i wyszło mi 881 mlu/ml, był to 35 dc. Lekarza mam dopiero w przyszły piątek, myślicie że wynik jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
agaka, jak najbardziej ok. Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×