Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczyny. Okres miałam 15lipca,współżyłam z mężem 22 i 25lipca do końca ;-) wydaje mi się,że trafiłam w owou. Mam cykle 26dniowe. Jutro 26dzień(dzień spodziewanej miesiaczki) czy mogę rano zrobić test?czy czekać na okres i dopiero dzien po? czy coś już pokaze? prosze o odpowiedzi, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaka1983
Nie dziękuję bo boję się zależy :-) Tak czytam to forum i bałam się, że beta jest za mała. To będzie najlepszy prezent na urodziny dla mojego narzeczonego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Nie mogąc sie doczekać do wtorku juz dziś zrobiłam test... Oczywiście załamka - I kreska. Bek, krzyk, pisk i wogóle katastrofa :( Odstawilam ten test i chciałam go teraz wyrzucić a tam co? II kreski, druga lekko widoczna ale jest dopiero po kilku godzinach. Jak myślicie jak to interpretować? Nie wiem co myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Gracjana a ta druga kreska różowa? Ja dziś pisałam jak moje testowanie dzisiejsze wyglądało, też po jakimś czasie "coś" było. Niestety na dwoj***abka wróżyła, może to oznaczać wczesną ciąże, ale mogła to być też jakaś reakcja chemiczna... Sama mam zagwozdkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
W miejscu gwiazdek oczywiście nie było przekleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Gracjana powtórzył test jutro, mówią że niby nie patrzy się po czasie ale kreska z nikad sie nie weźmie. Sadze że możesz się juz zaliczyć do zaciazonych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
A jakie testy polecacie? U mnie w aptece cały czas mi dają alphamed. Ma czułość 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaka1983
Gracjana mi dopiero test sikany wyszedł dzisiaj i to blada druga kreska, a wczorajszy wynik z bety 881. Dzień po spodziewanej @nie było nawet śladu drugiej kreski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Bo beta w moczu jest później niż we krwi. Ja polecam bobo test żółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Gracjan, salsasamba - myślę, że obie jesteście w ciąży :) Za dwa dni na pewno już będą dwie grube krechy :) Witam nowe dziewczyny :) U mnie nadal nic, ale coś czuję, że okres się zbliża :( Testów juz nie robię, bo się obraziłam na nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Gracjana testu nie powinno się odczytywać po czasie, zalecanym w instrukcji - nie jest już miarodajny. Mimo to mam nadzieję, że jesteś w dwupaczku. Może stężenie hcg jest jeszcze za małe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Alex35 może jak okres nie przyjdzie do poniedziałku to skocz na betę? Gracjana i salsa też może zróbcie betę zamiast katować się kolejnymi testami. Beta da odpowiedź i pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Wow ;o Gracjana zrób betę, będziesz na 100% pewna :) trzymam kciuki za Was dziewczyny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Annika79 - zobaczę, jak dam radę, to może w poniedziałek się wybiorę do lasu. Na dzień dzisiejszy straciłam zapał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Wlasnie. Zrobcie bete, bedzie cos wiecej wiadomo. Ja nastepnego dnia po bladej kresce mialam bete 97. A test to Pepino z Tesco o czulosci 10. Blada kreska wyszla od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Miało być do labu, a nie do lasu : Ale może do lasu byłoby ciekawiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Gracjana jak tak mialam z testem przy drugiej ciazy,najpierw zrobilam tydzien przed okresem i wyszla jedna kreska,potem trzy dni przed i dopiero po paru godzinach pojawila sie druga blada,trzeci test zrobilam dzien po terminie okresu i za moment byly dwie grube kreski,ja jestem dobrej mysli ze Ci sie udalo,poczekaj jeszcze z kolejnym testem do poniedzialku,zobaczysz beda dwie kreski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Szczęściary jesteście :) mój mi dzisiaj przygadał oczywiście.... ze tak długo się staramy... I może coś ze mną jest nie tak... :( i jak mam myśleć pozytywnie?:( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Gracjana jak tak mialam z testem przy drugiej ciazy,najpierw zrobilam tydzien przed okresem i wyszla jedna kreska,potem trzy dni przed i dopiero po paru godzinach pojawila sie druga blada,trzeci test zrobilam dzien po terminie okresu i za moment byly dwie grube kreski,ja jestem dobrej mysli ze Ci sie udalo,poczekaj jeszcze z kolejnym testem do poniedzialku,zobaczysz beda dwie kreski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudiie, faceci to maja czasem wyczucie... nie ma co. Na pewno nie chciał cię zranić, tylko tak chlapnął. No ale bura mu się należy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
Pisałam kilka dni temu, że testy wychodzą pozytywne. Byłam u lekarza w 4 tyg i 2 dniu i był 8 mm pęcherzyk. Ostatnia @ 5 lipca, termin mam na 10 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Gosiaczek, mi na mdlosci pomaga banan i ciastka z imbirem. 2ona, witam i gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na samą myśl o tym mam odruch wymiotny:-( ale muszę coś jeść. Megulkaaa spróbuje Twojego sposobu:-( nie mogę się wydać a mój maz cos już wyczuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dziewczyny zazdroszczę wam tych pozytywnych testów i zdjęć kropków :( Chyba tylko ja odpadnę z tego tematu :( Ale będę za was wszystkie trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×