Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Alex35
Ja też raczej z tych pesymistycznie do wszystkiego nastawionych :( Z myśleniem typu: jak coś może się nie udać, to na pewno się nie uda :( Za to innych łatwiej jest mi pocieszać, niż samą siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Dziewczyny musi być dobrze i tego się trzymajmy , bo inaczej grupowo powariujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny.tez sie staramy o dzidzie ale poki ci cisza.poki co @ spozni sie 8 dni atesty negatywne.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Graceros i Alex35 mam to samo. Ciągle biegam sprawdzać czy to nie @ bo mi mokro, a to tylko mleczny śluz. Wzmogły się też bóle okresowe i krzyża. Graceros ja bym na wszelki wypadek to skonsultowała z lekarzem, lepiej dmuchać na zimne, chociaż oczywiście nic złego nie musi się dziać. I na pewno wszystko jest ok, ale będziesz spokojniejsza. Megulkaaa spokojnie, nic się nie stanie jak jutro sprawdzisz, ale rozumiem, że się zdenerwowałaś bo już się nastawiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jeszcze dodatkowo sie zdenerwowalam... Jedziemy w niedziele nad morze na tydzien, ja, narzeczony i jego corka. A tu surprise! Dolaczyc chca do nas rodzice narzeczonego. A on oczywiscie nie umie im odmowic. To sobie odpoczne... To nadopiekuncze osoby na zasadzie "nie biegaj bo sie spocisz, na plazy uwazajcie na szkla" itp. itd. Ciagle uwagi i rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Megulkaaa zacznij stosować ich taktykę : Nie jedźcie, bo podróż taka męcząca w te upały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawili mnie w szpitalu. Badanie wziernikiem, kolejne usg. Wszystko wydaje się być ok. Jeżeli do jutra nie pojawi się krew na wkładce to wychodzę. Kurde czy ja muszę tak panikować? To dopiero 6 tydzień, a gdzie kolejne tygodnie, poród, wychowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graceros, dobrze ze pojechalas. Nie uwazam, zeby to bylo panikowanie. Zawsze lepiej sie upewnic, ze jest ok. Glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
graceros - nie łam się, będzie dobrze :) leż, odpoczywaj - a jutro do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Megulka to Ci wspolczuje. Wiem jak to jest :P Teściowe wszystko najlepiej wiedzą.... :/ takie mądre.... :) Graceros będzie wszystko dobrze :) spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Kiedyś musiał przyjść taki czas ze musi sam sobie dać radę :P nie zawsze My kobiety damy rade sobie :). Megulka a ile ma córka narzeczonego lat? I jak tam do slubu? Stresik lekki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i tak więcej niż u mnie :) ja miałam małe przyjęcie na ok 30 osób ;) ja tez już wyrosłam ze staników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasik236 odczekać jeszcze parę dni i powtórz test być może ze za wcześnie robiłaś.widze ze inne.juz tak są zajęte sobą ze nikt ci nie odpowiada haha mamuśki internetowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum jest po to aby odpowiadać jeśli się dziewczyna pyta to udzielam odpowiedzi a nie zachowuje się jak panna z piórkiem w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orangutan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena234
Hej pozdrawiam z nad morza jak żyjecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę! Jak pogoda nad morzem? U mnie dzisiaj trochę lepiej, mały wiatr jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
hej Lena234, a gdzie jesteś? nad otwartym morzem? nad morzem dziś 25 stop. C i lekki orzeźwiający wietrzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×