Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Ania282828
Milo was dziewczynyn bylo poznac . zycze powodzenia i zdrowego rozwiazania . Ja dzis juz jestem w szpitalu jutro beda mnie czyscic , diagnoza puste jajo plodowe dzis bylam na usg pokazalo sie drugie jajeczko w ktorym niestety nic tez nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, dzięki gość, pocieszyłaś mnie. Werkam- dlaczego obawiasz się jutra? Megulka- też mam 37, więc chyba normalne. Duzo odpoczywaj, tym bardziej, ze mialas juz incydent w autobusie. Razem jakoś przetrwamy ten upał!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
Milo was dziewczynyn bylo poznac . zycze powodzenia i zdrowego rozwiazania . Ja dzis juz jestem w szpitalu jutro beda mnie czyscic , diagnoza puste jajo plodowe dzis bylam na usg pokazalo sie drugie jajeczko w ktorym niestety nic tez nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Ania przykro Nam :( trzymaj się tam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na spacer to tylko albo raniutko albo wieczorem. W południe nie da się nigdzie ruszyć. Ja niestety pracuje na dworze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu bardzo bardzo mi przykro życzę Ci wszystkiego dobrego Gosiaczek ciąża się tak denerwujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Będzie dobrze :) aż nie mogę się doczekać jutrzeszego dnia .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pytał o witaminy ja od dziś biorę mama dha a wcześniej brałam sam kwas foliowy przed zajściem w ciąże :) Dalej do mnie to nie dotarło! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Efulka jeszcze to potrwa aż uwierzysz :) No Gosiaczek test robię jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Graceros bo robię bhcg i musi wzrosnąć do conajmniej tysiąca lekarz mnie skierował przez to że nie bylo widać jeszcze zarodka. Ale mam nadzieję że po prostu było za wcześnie. Ania282828 nie miałam przyjemności Cię poznać ale z całego serca współczuję i wierzę że następnym razem Ci się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Claudiie 90 trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Jezu, dziewczyny, co tak pędzicie - chwilę mnie nie było i nie mogę nadążyć z czytaniem :) graceros - dobrze, że już jesteś w domu :) odpoczywaj :) Ania282828 - przykro mi :( trzymaj się jakoś :( Claudiie90 - trzymam kciuki za jutrzejszy test :) Gosiaczek201 - nie martw się - jakoś się wszystko ułoży z mężem :) werkam - witam i gratuluję :) Tyle nas jest, że już się gubię, co u kogo się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Witaj Alex35:) to Ty napisz mi coś o sobie bo jak zauwazylas jestem swiezynka na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Ja jestem w zawieszeniu :) testy wychodzą negatywne, a okresu nadal brak - na testy już się obraziłam :p Ja mam już 2 dzieci, a teraz staram się o 3 - ale po kwietniowym poronieniu w 9 tc jakoś mi się nie udaje zajść :( To mój 2 cykl starań. Jestem tu od 1 strony i bardzo liczę na to, że zostanę do ostatniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Gosiaczek201 - ja ogólnie bardzo popieram twój pomysł z tabelką, ale się na razie do niej nie mogę wpisać :( - chyba że ze znakiem zapytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Alex35 uda się na pewno :) ja o pierwsze starałam się rok a teraz o drugie dwa miesiące. I pierwsza ciaza bezproblemowa w ogóle nic a druga od początku problemy. I też żyje nadzieja że dobrze się skończy i za Ciebie też trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
werkam - dzięki :) każde kciuki się przydadzą :) ja nigdy nie miałam problemów z zajściem w ciążę - wszystkie 3 pierwsze były za pierwszym strzałem :p Dopiero jak poroniłam tą 3, to zaczęły się schody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra, nie nadążam za wami! Megulkaa kochana, zeby prawdzie stało sie zadość: wszystko jest i będzie dobrze!!!! :) Ania bardzo ci współczuje, trzymaj sie kochana! Jestes dzielna! Claudiie trzymam kciuki za Test! :) Kochane!!! Jutro jest decydujący dzień!!! Dzień mojego @. Wszystko wskazuje na to ze on jednak przyjdzie. :( Trzymajcie za mnie kciuki zeby nie przyszedł..... ( wiem sama sie oszukuje :( ) Chce żebyście wiedziały ze jesteście zaje***** babki i każdej życzę powodzenia!!! :) jeśli jednak przyjdzie będzie mi was bardzo brakowało...........!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
A Ty jutro trzymaj za mnie :) widocznie organizm potrzebował troche czasu i mam nadzieję że teraz już jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Witaj Gracjana :) za Ciebie również trzymam kciuki i u rąk i u stóp :D a tak poważnie naprawdę trzymam wszędzie :) i wiesz wiara czyni cuda :) a w końcu ciazowe objawy sa bardzo zbliżone do @ więc może akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×