Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

No i pocieszam sie, ze ginekolog po otrzymaniu moich wynikow nie kazala mi przyjsc niezwlocznie. Napisala tylko, ze chcialaby mnie zobaczyc jeszcze przed moim urlopem. Wiec nawet pamietala ze wyjezdzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Mancia222 współczuję ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Może tak ma być i dzidzia Was zbliży :) Effulka ja też od początku jestem na zwolnieniu ale to przez ciążę zagrożona a dużo bym dala żeby było dobrze i żebym mogła pracować. I mam nadzieję że do reszty kobietek okres nie zawita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Witaj Jasminowa :) Megulkaaa to mile że lekarz pamięta takie informacje :) i najważniejsze że wyniki ok :) ja odbieram swoje popoludniu i cały czas się denerwuje. Już koszmary miałam i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasminowaa witam i gratuluje :) Megulkaa widzisz a nie mówiłam - Bo ona wie jak i ja ze wszystko jest w porządku!!!! :) Werkam odgoń wszystkie czarne myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Gracjana kochana staram się ale ciężko. To od teraz Ty wierzysz w siebie i ja w siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh.. Nie fair ty jestes w lepszej sytuacji bo w dwupaczku :) i zawsze dzidzia cię moze w brzuch kopnąc jak tylko w siebie zwątpisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminiowaaa
Najgorsze jest to,że mam infekcje od kilku dni i biorę glubulki nystatynę podobno tylko ją można brać we wczesnej ciąży. Czy któraś z was używała tych globulek?stosuje 3dni... i nie wiem ile jeszcze... Trzymam kciuki za testujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Niech mnie nawet pobije byleby było wszystko ok :D kochana wierzę w to że u Ciebie w brzuszku już się rozwija malenstwo!!!!!życzę Ci z całych sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasminowa, a lekarz nie powiedzial ci ile dni masz je brac? bo to wazne, zeby infekcje wyleczyc do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Jasminiowaaa ja nie ale skoro można to się nie denerwuj albo skontaktuj z rodzinnym :) albo domowe sposoby podmywanie się rumiankiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Gracjana daj się namówić i zatestuj już dziś a nie trzymaj nas tu w napięciu. Jap wierze że jesteś zaciazona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Paula013 zgadzam się z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ale wy jesteście niecierpliwe :) poczekam na @ albo i jego brak. Wy wierzycie we mnie bardziej niż ja sama w siebie. Kochane jesteście...!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megulka no właśnie powiedział,ale jestem taka rozkojarzona ,że zapomniałam :/ pewnie 5dni,albo 7dni... :/ głupio mi dzwonić do niego,pobiorę jeszcze z 2dni..i wtedy zadzwonię :) Niech lepiej testuje jutro rano-będzie pewniej :) i lepszy mocz. trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminiowaaa
Ostatni wpis gościa oczywiście należy do mnie ;-) ile dziewczyny macie lat? (wybaczcie jeśli gdzieś podawałyście już wiek,nie przeleciałam całego wątku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminiowaaa
Gracjana wytrzymaj :) bo takie testy po południu potrafią oszukać negatywnie. A kiedy powinna być @? ja też miałam objawy jak na @ i cały czas jej szukałam. To moja druga ciąża,mam w domu 2latka..i takie same objawy miałam na początku ciązy :) Mam 27lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Ja też jestem niecierpliwa i ile już testów narobilam zanim ujrzalam dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasminiowaa no właśnie dzisiaj. Mam cykle 27-28 dniowe a dziś jest 27dzien. @ przychodzi jak w zegarku, punktualnie o czasie juz od kilku lat. Ale ze co w ciąży czułam sie jakbys miała mieć @? Tez ci sie wydawało, ze juz przyszła idziesz do łazienki a tam nic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
No cześć dziewczyny . Niestety ale jedna kreseczka :(... poddaje się nie ma zamiaru robić żadnych testów juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gracjana dokładnie tak. Czytałam początek watku,że nie wierzysz,że ktoś zachodzi za pierwszym razme. No u mnie synek był za 1x... i tereaz też za 1x,więc nie miałam na szczęscie okazji "starać się miesiacami"...ale... w pierwszej ciąży..bolał mnie brzuch,piersi jak na okres i wlasnie sobie myslalam "no tak..pewnie zaraz dostanę @ ,bo na pewno się nie uda za 1x" i biegałam do lazienki szukać krwi ;-) no,ale w dniu spodziewanej miesiaczki,wyszły 2 krechy. Teraz to samo... mówię do mężą "i co myślisz,że jak pierwsze było za 1 x to teraz też się uda?" A on,że tak. I miał rację. Chociaż dalej brzuch mnie boli jak na okres,ale ja tak mam. Ta macica to wszystko,ciągnie..aha i lewy jajnik już od tygodnia mnie ciągnął. Trzymam mocno kciuki..wytrzymaj do rana,bo te testy tak naprawdę nie są takie mega czułe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) Zastanawiałam się czy tu wpaść bo u mnie nic pewnego ale widzę, że niektóre z Was dopiero co się starają, tak więc jestem :) U mnie zaczęło się od tego, że wczoraj zrobiłam test i wyszła baaaardzo słaba kreseczka, wręcz prawie niewidoczna, więc dziś rano zrobiłam powtórkę z rozrywki no i wyszła taka tyci ciemniejsza... :) po pracy skoczę na badanie beta i mam nadzieję, że się wszystko wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminiowaaa
Znów zapomniałam się podpisać. Ja mam cykle 26dniowe. i teraz wyszła mi blada kreska. a w pierwszej ciązy była tak krecha "job twoja mąc" ;-) Także wiesz...poczekaj spokojnie,skoro jeszcze nie przyszła ta małpa,to mam nadzieję,że jesteś w ciązy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×