Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Annika79
Matkanatka a może zadzwoń do PIP, może tam coś doradzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Efulka będzie dobrze i gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Efulka - witam i gratulacje :) natkamatka - ja niestety też nic nie doradzę, bo się na tym nie znam :( przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex35 ale masz fajny czas urządzanie mieszkania, wybieranie super !! MY zjedliśmy obiad na plaży i dalej się smażymy tak gorąco ze nie ma co wracać do pokoju Megulkaaa ja jestem zdania że beta przerasta prawidłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Efulka gratulacje :) plażowiczkom zazdroszcze ale może ją też wyciagne gdzieś męża chociaż na weekend. Moje beta dzisiaj wyniosła 5700 więc rośnie bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a jakie bierzecie witaminy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Lena234 - no wiem :D a ty to sobie fajnie poleniuchujesz teraz na plaży :) Paula013 - wyniki super :) gość - ja nie biorę żadnych dodatkowych witamin, tylko kwas foliowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Gratulacje dziewczyny.. ze Mną coś jest nie tak :( wczoraj wieczorem wypiłam piwko karmi nawet nie cała połowę... zaczęło mi się kręcić w głowie i wymiotowac mi się chciało. Zlekcewazylam to, ale dzisiaj zaslablam w windzie.. i takie zaczęły mnie poty oblatywac ze musiałam chłodna kąpiel wziąść... aktualnie teraz walczę z tym, żeby nie zwymiotowac... jeszcze mi troszkę słabo ale cały czas przemywam twarz zimna woda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Claudiie90 - a jesteś pewna że w ciąży nie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudie, duzo pij ale wody a nie karmi! W te upaly latwo o zaslabniecie. Mi sie w glowie kreci przy wstawaniu. Musze sie spokojnie podnosic. Tez biore tylko kwas foliowy. Reszta witamin w owocach i sokach plus nabial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Alex35 - normalnie miałam miesiączkę. Sama już nie wiem... troszkę się tym zaniepokilam. Wiesz... niby u mojej mamy i siostry to było tak ze miały miesiączkę do 5 msc ciąży nie wiedziały nawet o tym... troszkę się wystraszylam... nie wiem :( Megulka dużo pije wody :) ale tak chciało mi się napić karmi :( tym bardziej ze bardzo rzadko pije :( a tu nagle... nogi z waty mi się zrobiły i nie ustalam dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Gracjana u mnie w domu 38 stopni Celsjusza :( okna pootwierane i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudiee90 a robiłas bete? Ona potwierdzi albo wykluczy ciążę. U mnie tez tak gorąco ze masakra, leje sie ze mnie. Co 40 minut wchodzę pod zimny prysznic i sie oblewam zimna woda bo aż sie w głowie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudine uważaj ma siebie w taką pogodę o zasłabniecie nie trudno Efulka witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudie, ja w te upaly rano zamykam okna i opuszczam rolety. Inaczej wpuszcza sie cieplo do srodka. I wiatrak wskazany. Moze powtorz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Claudiie90 - no to z tym okresem do 5 m-ca to masz szanse jednak być w ciąży :) a betę robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana kawał ryby w frytkami a teraz mąż z córką poszli po gofry wrócę gruba ;) a na co masz ochotę; )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Chyba wieczorkiem pojadę do apteki i kupię. Zobacze jak to będzie. Wiatrak mam włączony cały czas, przed chwilą byłam pod zimnym prysznicem. Az człowiekowi lżej. Niestety nie mam rolet :( wszystko w remoncie wiec ciężko :(. Dopiero założę jak będzie wszystko gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Nie robiłam bety. Dzisiaj byłam u ogólnego lekarza bo strasznie od paru dni mam napuchniety język. I bardzo boli. Ale przepisał mi jakieś saszetki do picia.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Claudiie90 - to trzymam kciuki - może jednak jesteś w ciąży :) Daj znać jak zrobisz test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Claudiie90 może zanim zaczniesz brac te leki zrob bete rano :/ bo jeśli jesteś w ciąży to wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×