Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Claudiie90
Mancia ja mam 22 lata. Nie jesteś najmłodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Ja mam jutro na 15 40 :) może już zarodek będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak dzisiaj zrobię betę to wtedy szybciutko się umówię na wizytę... zobaczymy co to będzie :) Bierzecie na badania swoich partnerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że na tak wczesnym etapie kiedy usg jest dopochwowe to partner może spokojnie czekać pod gabinetem ;) na pewno go zaproszę jak dziecko będzie większe i więcej będzie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... no ja dopochwowe to chyba żadna z Nas by nie wziela ich ze sobą ;) myślałam, że to zwykłe... Przepraszam, to moja jeszcze nie do końca pewna ale pierwsza ciąża i wszystko jest dla mnie nowością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Polka, moja też pierwsza ciąża, ale już 2 usg mam za sobą i z tego co wiem to na początku lekarze robią dopochwowe tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mancia222 a może Twój były specjalnie Cię zaplodnił żebyś do niego wróciła. Nie bierzesz tego pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że Mancia też sobie zdaje sprawę jak do zapłodnienia dochodzi :) jakoś to może się poukłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Ja byłam z mężem w poprzedniej ciąży na usg genetycznym i było dopochwowe ;) jeśli lekarz jest odpowiednio dyskretny, to nie ma problemu... Zrobiłam gar gołąbków, może któraś ma smaka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
U mnie bardzo źle i pewnie niedługo zniknę z forum przyrost beta tylko o 200 :(((( czyli 850. Jestem zalamana. Życzę innym wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lekarka robi mi to usg na fotelu, więc pełen rozkrok... i tyle tego żelu daje, że podstawia pojemnik, bo cieknie z człowieka. Średnio się to więc prezentuje ;) No chyba, że to genetyczne się robi trochę inaczej to nie widzę przeszkód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
W sobotę więc nie ma co się oszukiwać :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Werkam trzymam kciuki mimo wszystko... Megulkaaa genetyczne usg robi się jak każde inne, tylko bardziej szczegółowo malucha oglądają. Ja miałam na sobie sukienkę, więc nie było wszystko na wierzchu ;) a cieknie to mi ewentualnie po badaniu a nie w trakcie. Mąż siedział plecami do mnie , bo na przeciw mnie na ścianie była wielka plazma i na niej oglądaliśmy maluszka. Gin sam zaprosił męża na usg, wszystko pokazywał i omawiał. Badanie trwało 1 godz. 40min, bo mała nie chciała się ustawić i dać zmierzyć przezierność karkową. W końcu się udało , dostaliśmy multum zdjęć w 3d i nagranie na płytce całego usg z 4d włącznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika, na pewno takie usg zrobimy :) widziałam siedząc w poczekalni, że panowie wychodzą z kobietkami z usg, no ale ich brzuszki już były widoczne (tzn. pań ;) ), więc nie taki wczesny etap ciąży jak mój teraz werkam, wybierz się do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę tak czytam jak piszecie i to jest takie cudowne, że każda się tak cieszy... aż się nie mogę doczekać ale też i się boję wyników beta bo znów jak się okaże że nadinterpretowałam wynik to się załamię :( chociaż nigdy nie miałam nawet tyci widocznej drugiej kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Idę w piątek już dzwonilam. Idę na wyrok czy pozamaciczna czy wada płodu. Nie myślałam że tak się dla mnie skończy :( cieszcie sie i doceniajcie swoje szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pędzicie z pisaniem :) mój mąż w pierwszej ciąży był praktycznie na każdym usg bijące serduszko było bardzo wzruszające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Pierwsze genetyczne robi się między 11 a 13 tyg.6d ciąży i tylko wtedy. Ty musiałaś widzieć pary na usg połówkowym między 18-22 tyg. ciąży . Wtedy robił mi dopochwowo i przez brzuch . Przeważnie robią już wtedy przez brzuch ale mi z racji tłuszczyku zgromadzonego na tejże części ciała robił też dopochwowo , bo lepiej było widać ;) Mój mąż, zdążył się szybko oswoić z sytuacją. Kupił juz nawet pampersy rozm.2.....a widząc moją osłupiałą minę powiedział : No co.... w promocji były, przecież będą potrzebne, nie???? Nie ma to jak zaprawiony w boju ojciec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werkam, jeszcze nic nie jest pewne, zobaczysz po wizycie :) Annika79 - ależ ten Twój mąż zaradny :) nie dość że coś potrzebnego to jeszcze z promocji hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Werkam życzę żeby się jednak udało. Czytałam o mamach które miały słaby przyrost ale udało się ciążę donosić. Rzadko się zdarza ale jednak daje to nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Dziękuję jesteście kochane każde słowo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werkam trzymaj się ją również trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wasi lekarze zlecają Wam te betę, czy same to robicie? Czytam i się trochę dziwię, bo ja mam ciążę za sobą i ani razu nawet lekarz nie zlecił mi tego...były tylko usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to najważniejsze to że garnie się do pomocy :) znam pary gdzie w ogóle kobiety nie mogły liczyć na swoich mężów... smutne ale prawdziwe... Werkam - będzie dobrze zobaczysz :) Ja już po becie o 19 wyniki... zobaczymy czy testy nie kłamią ;) Ja na betę poszłam sama... Koleżanki z forum zasugerowały... zawsze jest z czym iść do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×