Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Alex35
Gracjana090515 - u mnie też masz zaciśnięte kciukasy :) werkam - za ciebie oczywiście też trzymam :) I za wszystkich, u których jutro jest sądny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Kurcze dałam odp ale jej nie widzę więc powtórzę mniej więcej to samo :p więc witaj Gracjana :) i trzymam za Ciebie kciuki i u rąk i stóp :) a tak poważnie to naprawdę trzymam wszędzie :) i pisałam że ciazowe objawy sa zbliżone do @ wiec może akurat teraz Ci się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werkam, bo pierwsza odpowiedz na nowej stronie widac dopiero jak ktos napisze druga. Taka magia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Ale duzo dziewczyny piszecie,tez juz nie nadazam,witam wszystkie nowe przyszle mamunie,oby sie wam dobrze w ciazy chodzilo,pierwszy trymest jest chyba najgorszy,przynajmniej dla mnie tak bylo.Mam jakies dziwne przeczucie ze mi sie w tym miesiacu jednak udalo,juz sie nie moge doczekac robienia testu,dzis mnie korcilo jak bylam w aptece po leki dla tesciowej zeby kupic test ale sie powstrzymalam bo jeszcze bym za wczesnie zrobila jakby byl w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
mama trzylatki - to super :) na pewno się udało :) kiedy wypada ci testowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Aaaaaaaa to już teraz wiem i się poprawie :D mama trzylatki również trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
No wypada na 19sierpnia juz sie doczekac nie moge,mam w buzi taki okropny posmak jakby metaliczny,mialam to samo na poczatku drugiej ciazy jak jeszcze o niej nie wiedzialam,z pierwszej ciazy to nie pamietam poczatkowych objawow bylam tak zabiegana i zapracowana ze dopiero po tyg sie zorientowalam ze mi sie okres spoznia,do lekarza wtedy juz poszlam w 8tyg i dopiero w 9zaczelam wymiotowac jak szalona,alex testujesz jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Nie - ja już tylko czekam na rozwój wydarzeń :) na testy się obraziłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Gracjana uda się napewno!:* bądź dobrze nastawiona!:* gdyby miała przyjść to by już dzisiaj przyszła :) zobaczymy z jutrzejszym dniem! Nie wolno się załamywać. Nawet jakby się Nam nie udało tym razem to nie zostawimy tu dziewczyn!:) będziemy zawsze z Nimi w kontakcie :) wiec nawet mi się tu nie żegnaj! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Oj dziewczyny ale gnacie. Witam nowe dziewczyny. Aniu wspolczuje. Za jutrzejsze testy trzymam kciuki. Mi jeszcze zostało półtora dnia do wizyty u lekarza. Z aplikacji wychodzi że to 6 tydzień i 22 dni po owulacji. Mdłości mi dzisiaj przeszły o godz 21, nawet mąż jak mnie zobaczył po pracy to zabrał młodego do tesciow żebym odpoczela. A w piątek jedziemy nad jezioro więc trochę się zrelaksuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Gracjana,Claudiie wtorek juz za kilka godzin trzymam za was mocno kciuki do samego rana,musi sie udac,teraz sie wyspijcie a raniutko do lazienki na siusiu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczynki wszystkim wam!!!! Jesteście kochane, cudowne i wogóle. :) zobaczymy co jutrzejszy dzień przyniesie. Mam nadzieje ze samo dobre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mancia222
Ja mam 23 lata 2 letniego synka i 5 tydzień ciąży . Sytuacja dość skomplikowana bo ponad pół roku temu rozstałam się z partnerem potem on chciał wrócić jakoś nie bylam pewna kochaliśmy się z 3 razy i jest ... Mam bardzo mieszane uczucia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witajcie Dziewczyny ,te ktore sa od poczatku i te nowe,rzeczywiscie pelno nowych wpisow:-)fajnie,ze tak sie wspieramy:-)Aniu b.wspolczuje,3maj sie dzielnie.Gracjana 3mam mocno kciuki,ja dopiero za 6dni sie moge spodziewac okresu,a nadal zero objawow..3majcie sie Wszystkie Dziewczyny:-*:-*:-*milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! :) Mam takie pytanie kiedy na l4 idziecie czy już jesteście? Ja jak na razie chodzę do pracy i nie informowałam nikogo z góry. Pracuje na produkcji (plastikowe części do samochodów robimy). Jest to moja pierwsza ciąża i nie mam pojęcia czy już coś mówić czy jeszcze poczekać (gin mówił, że za 3 tyg ponownie przyjść na wizytę nie było nic widać na usg). Eh strasznie się stresuje tym wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
O kurcze Mancia222 naprawdę nie ciekawą sytuacja, ale najwidoczniej tak miało się stać. Ciąży mimo wszystko gratuluje. A co do sytuacji to pewnie będziesz więcej wiedzieć jak poinformujesz partnera o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Hej, hej czekam na dobre wieści :) testy już zrobione???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaka1983
Ja również czekam na dobre wieści i trzymam mocno zaciśnięte kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gracjana nawet tak nie zartuj muszą dziś wyjść dwie kreski ja od rana nie śpię i myślę o tobie, musi się udać MUSI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mancia222 współczuję sytuacji ale może właśnie ciąża poprawi sytuacje między wami może wszystko się ułoży , zostań z nami tu są fajne dziewczyny będziesz mogła pogadać, JA trzymam kciuki żeby Ci się wszystko dobrze ułożyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Effulka ją w pierwszej ciąży poszlam od razu na l4 ponieważ pracowała przy chemikaliach. Teraz jestem na urlopie wychowawczym i pracuje w domu. I pewnie będę pracować do samego konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efulka ja pracuje i chciałabym jeszcze trochę pracować nawet do końca roku ale prace mam w miare ok bo pracuje w biurze. Natomiast w pierwszej ciąży byłam na zwolnieniu od pierwszego dnia czyli od 4 tygodnia i nie było z tym problemu bo ciąża była zagrożona i w ogóle ciągle coś było nie tak. Dla mnie to leżenie i l4 od początku to był koszmar dlatego jeśli teraz będę się dobrze czuła to chciałabym pracować. Paula ale masz fajnie praca w domu przy małym dziecku to wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje kochane za tak miłe słowa! :) U mnie @ przychodzi zawsze po południu. Będę informowała na bieżąco.. Jak tam u was? Jak sie dziś czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efulka, jesli praca nie zagraza dziecku i dobrze sie czujesz to spokojnie pracuj. Jak jest inaczej to nie patrz na nic i idz na l4. W pracy nie musisz podawac powodu. Ja jestem na l4, bo najpierw mialam silne bole brzucha a potem omdlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana, a Ty nie testowalas dzis rano? Mnie brzuch pobolewa, ale raczej to zoladek. Moze za duzo rzodkiewek zjadlam. Jem je jak szalona :D no i piersi mnie bola masakrycznie. Zaczelo mnie az tak ciagnac i bolec pod pachami. Nie wiem czy to wezly czy od ciezaru piersi. Zapytam lekarke w srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megulkaa no nietestowalam, bo znam swój organizm i jestem na 99% pewna ze to jednak @ :( :( :(. Ale czekam do popołudnia. Jeżeli @ nie przyjdzie (a przyjdzie) to jutro zrobię test.. Jak ja bym chciała zeby sie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminiowaaa
Heja. Mogę się dołączyć? Wczoraj zobaczyłam dwie kreski. Termin wychodzi mi na 20kwietnia. za 3tygdnie mam wizytę u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×