Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość cała_ja123
Annika79 - tez trzymam kciuki za Was!! jak nie masz plamien i nic nie boli na pewno będzie dobrze :) A ktory to tydzien, ze juz widac zarodek w którym jest miejscu? (Pytam bo po cichu liczę dni za ile najwcześniej wybrać się do gin żeby było już coś widać :)) ...objawy minęły bo może za bardzo się stresujesz, myślisz. .. wiem jak to jest, ale tłumacze sobie ze nie mamy na to wpływu tzn mamy- nie denerwować się :) wiec ja się staram z całych sił, tylko pozytywne myślenie i będzie dobrze - musi być. Ja objawów jakiś większych nie mam , jedynie apetyt wzrósł, częściej głodna jestem. W pierwszej ciąży tez nie miałam jakiś szczególnych, wiec reguły nie ma :) Paula013 - gratulacje! ! Chyba wezmę przykład z Ciebie i tez zrobię betę... a powiedzcie mi ile razy się robi powtórzenia, dwa trzy? Pytam bo w pierwszej ciąży lekarz nie proponował tego wiec w tym temacie jestem trochę do tylu ;) natkamatka - gratuluję również. Podobnie jak Tobie i Paula013 przewidywany termin porodu wychodzi 11 kwietnia:) Gracjana090515 - dzięki za wsparcie. Z wizytą poczekam, chociaż jest ciężko ale dam rade. Mam nadzieje ze @ do Ciebie n ie przyjdzie :) trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała_ja123
Alex35 - wierze ze juz w Tobie rośnie fasolka. Czekam na wiadomość :) na pewno się udało! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
cała_ja123 bete najlepiej zrobić 2x i należy ja powtórzyć po 48h wtedy powinna wzrosnąć o ok 60% lub po 72h i powinna się podwoić. Ja ide jutro jeszcze raz, żeby nie sfiksować, bo lekarz dopiero za tydzień w środę. Alex35 trzymam kciuki żebyś z nami została :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Nie wytrzymalam. zrobilam dzisiaj test, tydzień przed @ (mam dostac we wtorek) wyszla I kreska. Wiem ze to za wcześnie- ale same wiecie jak sie bardzo chce to sie nie moze doczekać. :( no i.... Aaah .... Szkoda gadać. Zalamalam sie jak głupia! Nawet nie chce mi sie z łóżka wstać... Myśle ze juz tak zostanie i będę musiała was opuścić. A szkoda bo nie chciałabym bardzo tego... Alex35 i jak tam wiadomo juz coś? Natkamatka gratuluje :) Paula013 a jak sie czujesz? Masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Gracjana090515 nie spiesz sie tak bardzo z testowaniem bo to nie ma sensu. Ja miałam dostać @ w niedziele i już w czwartek polecialam na bete, nie wiem czego sie spodziewalam ale wyszla 2.2 wiec juz myślałam, że klapa a w piatek wieczorem już miałam dwie kreseczki. Wczoraj beta 136.7 jutro ide powtórzyć. Co do objawów to mam wilczy apetyt, cyce nabrzmiałe, otoczki wokół sutków takie rozlazłe (brak lini brzegowej), od czasu do czasu mnie mdli, ale najgorsze są zapachy chyba mogłabym pracować na lotkisku zamiast szkolonych psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dziewczyny dzięki :) Jeszcze nic nie wiadomo - okresu nadal nie mam :) Łudzę się, że może jednak się udało... Gracjana090515 - test zrobiłaś zdecydowanie za wcześniej, więc się nie martw i czekaj cierpliwie :) Dzisiaj boli mnie głowa :( i nadal mnie mdli przy kawie - ledwo 1 rano wypijam i to sypaną, bo o rozpuszczalnej nawet nie mogę myśleć :) A zwykle 3-4 rozpuszczalne dziennie piłam. Nie wiem, czy to dobry znak - boję się, że sobie coś wkręcam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała_ja123
Paula013 - a kiedy powinnaś dostać @?? Za tydzień masz już lekarza, to może ja też pójdę :p (u mnie 2.08 pierwszy dzień spodziewanej @ i test wtedy robilam) wiem ze mi się spieszy ale może gdyby nie moje grudniowe poronienie, to bym tak nie panikowala :p z pierwszą ciąża na spokojnie czekałam 2 tyg do wizyty... no ale teraz jest inaczej ;) Gracjana090515 - nadal trzymam kciuki!!! test zdecydowanie za wcześnie :) ale wiem jak to jest, bo sama tak testowałam (to pierwszy miesiąc gdzie poczekałam do dnia @) - wrzuciłam na luz i to też dużo zmieniło, także żadne zalamywanie, tylko pozytywne myślenie I będzie dobrze!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cała_ja123 ja też miałam termin @ na 2.08 a co do wizyty u lekarza to ja już miałam ustaloną zanim zaczęłam podejrzewać ciąże, bo chciałam jakieś badania miec zrobione po poronieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Ja też liczę, że wszystko ok choć objawów brak... czuję się super nawet jak na te upały. I racja co ma być to będzie i tak nie mam na to wpływu, choć już przyzwyczaiłam się do myśli o kolejnym maluszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała_ja123
Paula013 - to w takim razie będę czekac na wiadomości od Ciebie, a ja czekam spokojnie (powiedzmy;)) te dwa tyg. Jak nic się nie będzie działo (wierze ze nic, bo czuję że będzie dobrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała_ja123
Annika79 - każda ciąża jest inna, jedne wymiotuje dalej niż widzą, śpią cały dzien itd., a inne nic zero, jedyny znak że brzuszek się powiększa :) wiec nie ma reguły, nie zaprzataj sobie głowy brakiem objawów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,ja dopiero 5dni po staraniach..czuje sie normalnie..poki co zero jakichkolwiek objawow,ale to chyba za wczesnie? POZDRAWIAM WAS:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na Wakacje 2015 - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
No dziewczyny mnie jeszcze się nie skończyła @ .. :/ wiec może będę Majowa... a tym razem teściowa zrzuciła mi na kark piątkę dzieci.. :/ czy sobie poradzę... czy napewno chce dzieci... bo to obowiązek... no i takie zamieszanie mi robi... ze sobie nie poradze... aaaa tylko się Wkur....am :/ . Robi ze mnie totalna kretynke. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka0987
Dziewczyny udało się dwie piękne kreseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
cała_ja 123 wiem o tym, to moja 4 ciąża ale zawsze jest jakiś niepokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Kropelka gratulacje! :) Gracjana nie martw się :* będzie dobrze! Miej zawsze nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Dziękuje dziewczyny za miłe słowa. zobaczymy... Teraz sie juz nie napalam skoro juz zobaczyłam I kreskę. Wole sie zaskoczyć. Teraz będę czekała do wtorku na @ i wszystko będzie wtedy jasne. Alex35 ktoś tu napisał piękne słowa: " dopóki nie ma miesiaczka jest nadzieja" tego sie trzymam i ty tez :) Kropelka0987 gratulacje :) Paula013 a nie pobolewa cię brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gratulacje kropelka0987:-)!a jak sie czujesz?pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroopelka0987
Ogólnie dobrze. nie mam żadnych objawów oprócz braku miesiączki i wieczornych bóli brzucha oraz piersi :) jestem zaskoczona że w końcu się udało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Do niedzieli bolal mnie brzuch przez cały czas a wczoraj tylko na wieczór mnie ciaglo. Dzisiaj w dzień też spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zemdlalam w autobusie :/ spadlam z siedzenia, uderzylam sie w glowe ale skonczy sie na siniaku. Upal plus ciaza. Uwazajcie na siebie w ten ukrop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Megulkaa współczuję takich ciążowych doświadczeń. Ja jak nie muszę , to nie ruszam się z domu. Jutro akurat muszę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczescie jutro mam wolne. Dzis kieroeca wezwal karetke. Zbadali mi m. in. cukier i cisnienie. Jedno i drugie niskie wiec musze uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
To dobrze! Szczęście w nieszczęściu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
U mnie nadal okresu brak :) Kupiłam dziś 2 nowe testy - zobaczymy... tylko one mają czułość 25mlU/ml - nie lubię takich, ale innych nie było :( Wolę te 10mlU/ml :) Dzisiaj cały dzień boli mnie głowa :( to chyba przez te upały - nie lubię jak jest tak gorąco :( Megulkaaa - współczuję, uważaj na siebie :( Gracjana090515 - jeszcze trochę nadziei mam :) kropelka0987 - witaj :) Paula013 - daj znać jaka wyjdzie jutro beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×