Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość gość
tralala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrararararararararararara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujcio Dobra Rada
Proszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Hej. Mi nie chce wejść na 18 stronę. Ale na 19 już wskoczył. Dziewczyny może założymy sobie zamknięta grupę na FB w razie takich awarii. Moja beta z wczoraj to 469.6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi też 18 strona nie działa. Paula, nie wiem czy grupa na fb to dobry pomysł. Pewnie nie każdy chce się ujawniać :) Gratuluję wyniku bety! Ja wczoraj też się badałam. Po tym omdleniu zadzwoniłam do mojej ginekolog. Kazała mi zrobić beta hcg i morfologię i przyjść dziś do niej. Dostanę L4. Morfologia wyszła mi słabsza niż ta sprzed tygodnia. Hemoglobina spadła o 1,5... Beta hcg 14284. 7 dni wcześniej było 965, więc chyba prawidłowy wzrost. Dziś będę mieć usg to zobaczymy ile małe urosło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mi też 18 strona nie działała, dobrze że ją szybko mineliśmy. Paula013 gratulacje, Megiukaa Twoja beta hcg jest imponująca :) U nas też upały, wczoraj obdzwoniłam pół wybrzeża i w weekend wyruszamy nad morze, muszę teraz wszystko ogarnąć i przygotować na wyjazd, u nas zawsze wszystko na ostatnią chwilę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć dziewczyny! Ja tez nie moge wejść na stronę 18 , od wczoraj jakieś problemy. U nas tez gorąco jak nie wiem co. Alex35 wiadomo juz coś??? Megulkaa dobrze ze dostaniesz l4 bo przytych upalach mogło by ci sie jeszcze coś przydarzyć. Daj znać jak tam po usg :) A jak ogolnie to jak znosicie upały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze! :) ja mam dzisiaj sprzątanie na taki upał. Zaczynając od okien, kurzy po sufitu i podłogę. Skończyli wreszcie remont tarasu, niestety nikogo do sprzątania nie przysłali :) Nie wiesz jak tam alex35 czy juz testowala? Megulkaa byłaś wczoraj na lekcji tańca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Alex. Może pisała na stronie 18 :/ Lekcja tańca ok. Mamy już cały układ, teraz tylko ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L4 mi wypisze dzisiaj, więc nie wiem do kiedy. Od 15 sierpnia mam urlop, więc myślę że do 14 mi wypisze. No usg dzisiaj trzeba zrobić. Ginekolog powiedziała, że po takim omdleniu mam przyjść i już. W ogóle to czekałam na betę wczoraj cała w nerwach, a wynik jak na złość był później niż zwykle. Dopiero koło godz. 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie lepiej idź sprawdź czy wszystko jest ok. Zawsze jest tak ze jak na cos w nerwach czekasz to to sie jeszcze przedluza. To zrobisz sobie taki przedślubny miesiąc miodowy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest. 3 tygodnie urlopu i jeszcze zwolnienie. Chociaż szczerze mówiąc to chyba wolałabym chodzić do pracy. Nuda w domu. A upał taki, że za bardzo się nie da wyjść w ciągu dnia. A w pracy klima i przyjemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo wiadoma sprawa :) będę wpadać nawet po to by zapytać jak sie czujecie i jak tam wasze maleństwa :) We wtorek sie wszystko wyjaśni :) to jeszcze 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,mnie tez od wczoraj str. 18nie dziala w ogole:-(ciekawe jak Alex..ja pisalam chyba wlasnie na 18str.wiec powtorze sie,mam pytanie do dziewczyn,ktorym udalo sie zajsc w ciaze.W ktorym cyklu Wam sie udalo?i kiedy cos czulyscie??ja juz tydzien od przytulanka,ale nic nie czuje..tez tak mialyscie?niecierpliwie sie,bo do okresu jeszcze troche zostalo,mialby byc ok.17sierpnia..Ale upal,3majcie sie,pozdrawiam i z gory dziekuje za odp:-*:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc321, ja zaszlam w 1 cyklu staran. Jakies 5-6 dni po owulacji mialam nieprzespana noc bo bolal mnie brzuch. Wieczorami mialam stany podgoraczkowe. Potem bol brzucha sie nasilal. Mialam tez taka jakby kluche w gardle. To byly najwczesniejsze objawy. Ale mysle, ze nie powinnas sie sugerowac, Sa dziewczyny, ktore nic nie czuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc321 ja sie nie wypowiem bo nie wiem. Powiem ci ze w zeszłym roku próbowałam 6 miesięcy i nic nie wyszło. A w tym roku jest to juz mój 3 cykl i czekam do 11.08 na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piersi zawsze przed okresem mialam nabrzmiale, wiec tu bylo bez zmian. Bardziej zaczely mnie bolec po terminie okresu, ale wtedy juz bylam po pozytywnym tescie ciazowym. A teraz to w nocy jak sie przekrecam to sie budze, tak bola. Ale to tez moze dlatego ze piersi mam spore, a teraz jeszcze wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
U mnie pierwsze co, to piersi zrobiły się obfitsze. Hmm, ja zawsze zachodziłam w ciążę w pierwszym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika płodna ale ty megulkaa tez bo nie każdy ma szczęście zeby zajść w 1 cyklu starań. He he dziewczyny a skoro jesteście takie płodne to uzyczycie trochę płodności koleżance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×