Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Rano miałam lekkie mdłości ale szybko zjadlam banana i przeszlo. Ból brzucha prawie minął! :) Piersi za to jak balony. Budzę się w nocy jak się przekręcam bo mnie bolą :D kupiłam sobie wczoraj wagę elektroniczną i olejek przeciw rozstępom. Trzeba zacząć działać :) a u Ciebie? Jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak :( wczoraj wieczorem bolało mnie strasznie podbrzusze, ciągło mnie ze az nie moglam wstac, ale myśle ze to coś z pecherzem. Dziś juz przeszło. Tak to żadnych. Zostało mi 8 dni do testu zobaczymy czy coś z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Z tą cierpliwością to racja :) Olejek już wsmarowany. Idziemy na powietrzu pobyć. Piękna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
W takim razie miłego odpoczynku na świeżym powietrzu! :) a dla wszystkich was przyszłe mamusia miłej niedzieli! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dziękuję :) U mnie nadal @ nie ma :) Ale dzisiaj strasznie mnie mdli - nie mogę kawy dopić... oby to był dobry znak :) Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
U mnie niedziela ledwo leci :( nie mogłam wstać z łóżka.... jak się leje ze Mnie... 3 ibupromy wzięłam i 2 nospy i dalej jestem w pozycji siedzącej z głową oparta na stoliku :( może to śmieszne ale Ja nie kontaktuje nic :P zawsze tak jest jak mam @... ahhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Alex35 to dobry znak! :) trzymam kciuczki Claudie współczuje :( wiem co to znaczy mieć ciężki okres bo ja za każdym razem przy nim wymiotuje i biegunkuje. Jak go mam to mam 4 dni całkowicie spierniczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka257
ja narazie też niemam objawów ale tym się niemartwie.one przyjdą.hehe. jutro umówię się na wizytę ale boję się ze mój lekarz będzie na urlopie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
A ja już całkiem zdurniałam, bo zrobiłam dziś test... Wszystko przez to, że kupiłam dwa na środę. Oczywiście negatywny. Możecie mnie przywołać do porządku :p z 1 strony już straciłam nadzieję, bo pojawiły się bóle krzyża jak zawsze przed okresem :/ i nawet piersi już nie bolą.... a z drugiej ciągle mam w głowie, że przecież test był za wcześnie :p morał z tego taki, że niecierpliwe kobiety nie powinny mieć w domu testów "na zapas" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Nununu, nie wolno robić testów wcześniej ;) Ja cierpliwie czekam do jutra :) , chociaż test już od miesiąca leży w szafce - po poprzednim nieudanym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Ja zawsze jak robie test to następnego dnia przychodzi @ :/ . Mój kochany stwierdził, że ten miesiąc jest nasz :) ze może Nam się w końcu uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka257
powodzenia dziewczyny!mocno trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Alex i jak tam testowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Annika79 dzięki za odp. :) Megulkaa czemu chcesz sie zdecydować na to badanie, masz jakieś wskazania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, U góry to byłam ja :) Annika79 dzięki za odp. usmiech.gif Megulkaa czemu chcesz sie zdecydować na to badanie, masz jakieś wskazania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Alex i co tam zrobiłaś juz test? Panie ciężarówki :) jak sie dzisiaj czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Hej dziewczyny, test zrobiony - niestety wyszła jedna I :( Także czekam na okres... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddie28
Ja dziś po południu mam wizytę u gina:)ale z chęcią już bym poszła :) strasznie się niecierpliwie :) mój maż odkąd mu powiedziałam pyta się mnie czy mu się to nie przyśniło przypadkiem :) i już wszystko planuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex dopóki nie ma @ jest nadzieja :) Moja siostra miała podobna sytuację a teraz ma już 4 letnią córcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dzięki dziewczyny za wsparcie :) Zepsuty to on raczej nie był, bo kreska kontrolna była bardzo wyraźna, a drugiej nawet cienia cienia nie było :( Sama już nie wiem... na razie czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maddie28 daj znać jak tam po wizycie :) mąż sie cieszy nie ma sie co dziwić :) Alex35 nie zalamuj sie... Zobaczysz będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za 7 dni testuje, ale chyba nic z tego bo objawów 0. :( Alex35 w najgorszym wypadku spotkamy sie w temacie "majowe mamy 2016" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Jeszcze 3 dni do testowania. Mam nadzieje, ze to beda piekne urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×