Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Haha :) Hmm ja dzisiaj jestem umówiona do gina bo w firmie mamy ubezpieczenie i mnie tak zapisali jak powiedziałam, że w sumie jak najszybciej... ale jak myślicie chyba bez sensu jest iść... raczej od 9 lipca nic tam nie zobaczy co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie byłam w spożywczym i na widok czipsów paprykowych dostałam ślinotoku :D teraz ucztuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polka, pęcherzyk może zobaczyć, na zarodek bym się specjalnie nie nastawiała, ale kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zobaczymy czy będzie mi się chciało ruszyć bo mam dopiero na 20.20 :) Magulka! Smaczności! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Megulkaaa mnie aż nosi jak widzę słonecznik prazony albo chipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam pół opakowania, resztę zostawiam na później :D A rzodkiewki mogłabym jeść ciągle, ale zawsze je lubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstyd się przyznać ale mam wielkiego smaka na piwo, ratuje się Leszkiem 0% a ja nigdy piwa nie lubiłam raczej winowa jestem a teraz mój mąż się nie może nadziwić i mięso mi smakuj***ardzo a przed ciążą nie przepadalam, chłopak będzie tak czuje w ciąży z córką nic takiego nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polka, to super :) Lena, widzisz, ja lubie piwo a sam zapach mnie odrzuca. Wszystko na odwrot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Polka gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Hej dziewczyny. Czytam was przez kilka dni i zastanawiam się czy mogłabym dołączyć do was. Co prawda mój termin to luty ale fajnie by bylo móc z kims porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Polka1989 - no to super :) cieszę się, że wszystko dobrze :) ewelina_94 - jasne, że możesz dołączyć :) witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Witaj Ewelina :) dZiewczyny wiem że to bardzooo wczesny etap ale macie jakieś swoje imiona do dzieci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polka gratulacje widzisz wszystko dobrze :) Megulkaaa aż dziwne jak się organizm w ciąży zmienia. Ewelina dołączaj do nas śmiało :) My dziś już wrocilismy z plaży strasznie gorąco, a ja chyba mam niskie ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 35 dzięki za przywitanie To moze troche o mnie mam 24 lata i 2,5 roczną córcie. Oprócz tego Jedną ciążę obumarłą tego roku w styczniu. A teraz aktualnie jestem w 14 t 1 d. Ciąża niestety od początku zagrożona ze względu na odklejający się trofoblas w 9 tyg. Obecnie biorę tabletki podtrzymujące luteine 100 mg. W tamtym tyg byłam na badaniach prenatalnych i dzięki Bogu z moją kruszynką wszystko w porzadku gin stwierdziła nawet ze bedzie chłopczyk ale musimy to jeszcze potwierdzić. Kolejna wizyta 21 sierpnia. Trzymam kciuki za wasze ciąże aby były bezproblemowe i spokojne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za miłe przyjecie:-) Ja myślałam nad Igor. Natan i Błażej ale te piersze dwa nie podobają się mojemu Mężowi. Wiem że teraz bede musiała ustąpić bo ja wymyślałam imię dla córki. A dajecie dwa imiona czy jedno ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Lena dziś naprawdę ciężki dzień mnie cały czas boli glowa:/ Kurcze skąd te obumarle ciążę :/ dlaczego nie może być dobrze. Najważniejsze Ewelina że masz to za sobą a w brzuszku rośnie skarb. Mi raczej też teraz się nie uda ale będę próbować dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Ja dałam pierwszemu dziecku Gabriel oczywiście wołam Gabrys ale jak lobuzuje to zaraz zmieniam ton i jest GABRIEL!:D a jak będę mieć drugie to póki co Gracjan lub Marcel a dziewczynka Erika. Ale znając siebie zmienię jeszcze 5 razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina ja też biorę te luteine i mam pytanie jak długo masz brać ten lek ? Zastanawiam się ile jeszcze będę musiała to brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Ewelina i masz po niej jakieś uplawy bo ja odkąd biorę to mi się zwiększyły ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka 234 jak narazie Gin powiedziała że do 16 tyg ale to się okaże w następny piątek bo mam krwiaka w miejcu w którym odkleiło się łożysko. Od 9 tyg zakaz współżycia i do 11 brałam duphaston ale gin zmieniła właśnie na luteinę bo poprzednie były już za słabe. A ty z jakiego powodu bierzesz luteine ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upławy mam bardzo gęste i obfite. Ale gin powiedziała że w ciąży są one normalne. Chociaż w pierwszej takich nie miałam. Teraz jak wstaję rano i ide do toalety to poprostu leci ze mnie biały gesty śluz. Na początku martwiłam się że krwawię bo jest taki obfity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Witaj Ewelina , fajnie że dołączyłaś . Mamy tu fajne grono mamusiek ;) Mam wrażenie, że mam delikatne skurcze, bo podbrzusze mi twardnieje. Na szczęście nie ma bóli ani plamień więc staram się wypoczywać, choć przy mojej Julce graniczy to z cudem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina ja biorę luteine ze względu na moja historie i dość niski progesteron. Tylko wydaje mi się ze trochę za duża dawkę dostałam choć lekarz pewnie dmucha na zimne. Ja jeszcze nie mam pomysłu na imię, chyba będę myśleć jak poznam płeć Werkam może masz rację dziś kiepski dzień dla ciężarówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×