Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość gość321
Dziękuję Annika 79 i Polka 1989 za odp :*** Czy jeszcze któraś z Was miała Dziewczyny coś takiego?? A Ty Megulkaa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziękuję za odpowiedzi Annika79 i Polka1989 :*** A czy inne dziewczyny miałyście coś podobnego?? A Megulkaaa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziękuję za odpowiedzi Annika79 i Polka1989 :**** A czy jeszcze któraś z Was tak miała?? Megulkaaa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dzieki Annika 79i Polka 1989za odp:-*,a czy jeszcze ktoras z Was Dziewczyny tak miala??Megulkaaa?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Coś za dużo mi się wstawiło wpisów ...Pozdrawiam i będę wdzięczna za odp , a martwię się bo chyba to będzie jednak miesiączka :(((((( a już miałam nadzieję, że się udało...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Ja miałam plamienie w 3 ciąży, niestety jej nie donosilam, ale to nie miało nic wspólnego z plemieniem. Jeśli to było plamienie to test powinien być wiarygodny więc musisz zatestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba musze sie przyzwyczaic spac na boku :) kurde wizyte Mam dopiero 25 juz sie nie moge doczekac... :) ciekawa jestem czy bedzie juz slychac bicie serca... mnie tez bola cale piersi a stanik tylko to pogarsza wiec przerzucilam sie na sportowy ktory nosilam tylko na silownie :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziekuje za odp poczekam jeszcze z 2dni,mysle ze sie wyjasni wtedy..pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
No ciekawie co u mnie z tym w końcu :/ tak myślałam żeby betę zrobić. .. ale to chyba za wczas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Claudiie90 a który to dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
15 dzień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
gość321 nie chcę Cię niepotrzebnie nakręcać, ale ja dwa razy miałam plamienie implantacyjne. Tak myślę, że to było to bo co innego. W pierwszej ciąży zaczęło się dwa dni przed terminem @ i trwało dwa dni, było dość obfite. Teraz już 5 dni przed terminem @ delikatnie plamiłam i pobolewał mnie brzuch. Pierwszego dnia na różowo, drugiego na brązowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mam pyt czy któraś z Was miała ślinotok we wczesnej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Claudiie90 to za wcześnie i to dużo. Bhcg może się pojawić najwcześniej za 7dni ale raczej za 9 jeśli owu przypadła dokładnie wczoraj. Nie potrzebnie tylko wydasz kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Nie mam regularnej @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziekuje 2ona za odp,kurcze chyba odroznie czy to plamienie czy okres..okres mam zawsze krotki ok 4dni..wiec wkrotce wszystko sie wyjasni..Milego dnia Dziewczyny,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i jak tam samopoczucie? :) Ja się tak zastanawiam czy czasami nie iść prywatnie do lekarza... Bo gin kazała mi przyjść za tydzień tj. 20 ale nie ma do niej terminów i jestem zapisana 25 ;/ i teraz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Polka a który to już będzie tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam otoz mam problem wspolzylam z chlopakiem 2 dni przed owulacja byl to stosunek w ktorym partner skonczyl we mnie od dnia wulacji mam spuchniete piersi bole jajnikow . Wczoraj byk planowany dzien miesiaczki której jednak nie dostałam wykonalam test ciazowy wyszedl negatywny zamiast 2 kresek dostałam sluzu dzisiaj rano zaczelo mnie mdlic i kreci sie w glowie w nocy bolal mnie jajnik po prawej stronie . Czy mozliwe ze test wczorajszy mnie oklamal i nie wykryl mi wczesnej ciazy? kiedy powinnam ponownie go wykonac? Niestety bety nie moge zrobic mieszkam w szkocji i w wrzesniu dopiero bede na urlopie , zawsze pilam herbate dzisiaj po niej jest mi nie dobrze . Dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że test może się mylić...poczekaj jeszcze trochę i wykonaj ponownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula013 - teraz wychodzi mi 6 tydzień (5t5d)... czyli wychodzi, że byłby to 7 tydzień (6t6d)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattalaa
Hej dziewczyny! :) ja 31 kwietnia poronilam, na początku lipca dostałam @, ale jednak coś mnie podkusilo wczoraj żeby zrobić test i dwie grube krechy! Wychodzi na początek kwietnia! :) oby tym razem się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattalaa
Polka1989 dziękuję ja za Was też :) oby ta wiosna była najpiękniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nattala i Gratulacje:-) Polka ja też mam wizyte w tym tyg 21.Mam nadzieje ze mojej gin już uda się potwierdzić płeć chociaż to bedzie 15t 2d. No ale zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattalaa
ewelina_94 dziękuję i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
U mnie niestety to okres:-(Nic dziewczyny,powodzenia Wam zycze,bede sledzila Wasze wpisy.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamten poniedziałek byłam na badaniach prenatalnych no i gin stwierdziła że według niej to będzie syn ale musimy to jeszcze potwierdzic.Mąż strasznie chce mieć synka dlatego ciekawa jestem czu juz uda sie potwierdzic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
nattalaa witaj i gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×