Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość gość
Hej kochane. ja już po wynikach po 17 będę wiedziała co i jak. ogólnie trochę bolą mnie piersi ale tak lekko po bokach nic poza tym, nie mdli mnie nie wymiotuje żadnych objawów czasami troszkę brzuch jak się nachodze dużo, jedyne co jak myje zeby to mam odruch wymiotny, też nie mam ochoty na sex ale wiadomo jak to facet, myślę że jeżeli wczesną ciąża i nic się nie dzieje to można wspolzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane. ja już po wynikach po 17 będę wiedziała co i jak. ogólnie trochę bolą mnie piersi ale tak lekko po bokach nic poza tym, nie mdli mnie nie wymiotuje żadnych objawów czasami troszkę brzuch jak się nachodze dużo, jedyne co jak myje zeby to mam odruch wymiotny, też nie mam ochoty na sex ale wiadomo jak to facet, myślę że jeżeli wczesną ciąża i nic się nie dzieje to można wspolzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Jeżeli ciąża nie jest zagrożona, to można spokojnie uprawiać seks do porodu, potem połóg 4-6 tyg. to i tak celibat będzie ;) u mnie się nie sprawdziło, że sperma przyspiesza poród. Mimo intensywnych starań od 37 Tc , ciąża przenoszona do 41tc ;) jeśli macie chęć i lekarz nie zabronił, to spokojnie możecie się kochać, z autopsji zapewniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezisss1990 - Mi z kalkulatora wychodzi 14 kwiecień :) I dzisiaj też mam kryzys w pracy ze spaniem... tylko kończę o 14.30... nie zmienia to faktu, że musiałam wstać o 5.30 :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowy kwiatek witaj i gratuluje. Polka ja w pierwszej ciąży z mężem kochałam się kiedy miałam na to ochote nie było żadnych zastrzeżeń. Za to teraz już 7 tydzień postu :-( gin zakazała współżycia do 16 tyg. Jutro mam wizyte to sie okaże czy już mamy zielone światełko czy jeszcze musimy sie wstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczkaa25
Witam. ;) No właśnie idę do gina i tak i tak i się okaże. Jak będzie źle to pójdę prywatnie i trudno. Jakoś damy rade. Któraś z Was napisała, że będzie miała prezent na 26 urodziny. Ja tez. :D Może nie równo w dzień urodzin ale w okolicy. :D u mnie z objawów to głównie zmęczenie i senność. Chciałabym żeby mnie mdłości ominęły. W pierwszej ciąży nie byłam taka szczęściara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekolog kazał tydzień celibatu (po lekkich plamieniach), tydzień minął, a ja dalej się boję i nie mogę przełamać ;/ Co do objawów, to u mnie minęły straszne mdłości (mogło to być od duphastonu?), mam tylko lekkie przeważnie popołudniu i pod wieczór, ból piersi, jestem senna, wybuchowa, płaczliwa i czasem też wieczorem boli mnie brzuch jak na okres. U mnie 8 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dziewczyny no i niestety już wszystko jasne - w nocy po 47 dniach dostałam okres :( Jestem załamana :( Muszę się z wami pożegnać, chociaż byłam tu od 1 strony. Trzymam kciuki za wasze ciążę, oby wszystko było dobrze aż do rozwiązania i jeszcze dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pAleksandra
Alex35- to można dostać okresu po tylu dniach? czyli co sie stało,pomimo tego że test wyszedł pozytywny..? zaczynam sie bać.. Nattaala-u mnie koniec 5 tyg a objawów też nie mam,oprócz bolących jajników co jakiś czas a tak to nic,jakbym w ciąży nie była..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex35- przykro mi :( zaglądaj do nas i pisz! :) I nie łam się! Uda się następnym razem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
pAleksandra - nic się nie stresuj - u mnie test tym razem nigdy nie był pozytywny, więc w ciążę nie udało mi się znowu zajść :( musiało mi się coś poprzestawiać w organiźmie. U ciebie wszystko jest na pewno dobrze :) Dzięki dziewczyny za wsparcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już też się zaczynam bać :-( po tylu dniach okres pomimo testu pozytywnego? ja już się nie mogę doczekać 17 godziny będzie już wszystko jasne, senna trochę jestem i ciągle głodna może to z nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziewczyny dwa dni byłam w szpitalu.. dopadły mnie objawy tkz. "Jelitowki" tzn tak się czułam. Ledwo żyłam... ciągnęło mnie na wymioty... a w nocy zwijałam się z bólu jajników w końcu stwierdziłam ze trzeba z tym do szpitala iść... okazało się z USG ze jest to mała plamka na monitorze.... za wczas na jaka kolwiek decyzję czy to ciąża czy jakis mięśniak... dostałam kroplowke i nospę w zastrzyku.... Totalna porażka... na wizytę za 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Alex przykro mi ale staraj sie dalej w koncu sie uda,powodzenia i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedzi :) Czyli nie mam co się stresować :) Alex35 - bardzo mi przykro! Zaglądaj do nas! Może za miesiąc napiszesz do nas jako majówkowa mama :) ;* trzymam za to kciuki! Claudiie90 - Niefajnie no ale musisz być dobrej myśli! Ja mam wizytę we wtorek... Zobaczymy co to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattalaa
Alex będzie dobrze najważniejsze to trochę odpuścić, a jeżeli chodzi o przytulanki to w poprzedniej ciąży po stosunku zaczęłam krwawic, później miałam brązowe upławy 2 tygodnie później okazało się ze serduszko przestało bić :( Oczywiście nie twierdzę że to od stosunków ale w tej ciąży odkąd się dowiedziałam, radzimy sobie inaczej :) postanowiliśmy przetrwać do 12 ego tygodnia, ale wiem ze jak ciąża przebiega dobrze to stosunki działają na plus, nawet słyszałam że sperma działa kojąco na macice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaa
Hej dziewczyny. Melduje sie z Ustki :) graceros, tez mam termin na 6 kwietnia :) a co do wyjazdow to moja lekarka nie widziala przeciwskazan. Odpoczynek wskazany. Byle nie przeginac z niczym. Ja nad morzem czuje sie super. Jedynie mdlosci mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochane jestem w ciąży :-) wynik beta hcg mam 5 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Gosciu to powtorz betebi zobacz czy rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój gin mówił że będzie bardzo niskie, bo jest to bardzo wczesna ciaza,i z dnia na dzień będzie rosło, na monitorze plamka czarna była. 8 września mam wizyte u lekarza. co myślicie dziewczyny czy lekarz rodzinny wypisze mi zwolnienie do wizyty u gina? mam pracę 3 zmianowa chodzaca w warunkach dosyć ciężkich i nie wchodzi w grę powrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Dziwne że była plamka jak beta 5. A jakie są normy u was w lab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Lekarz rodzinny może dać l4 bez problemu. A tak poza tym to gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Wynik bety 5 , to taki graniczny wynik. Powtórz po 48 godz. Życzę Ci by beta pięknie rosła a wraz z nią Twoje maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Moja ostatnia miesiaczka 11 lipca , pierwszy test robiony po 3 dniach spoznienia-bardzo slaba druga kreska(robilam test plytkowy) , wieczorem tego samego dnia 2 czerwone krechy(test strumieniowy, moze jest bardziej czuly ?) !! Bylam juz u gin ale nic nie bylo widac :( wedlug obliczen byl to 4 tc . Jutro lece znowu do lekarza i mam nadzieje, ze juz zobacze moje malenstwo. Przyznam, ze dokuczaja mi bole podbrzusza, ale ponoc to normalne ;\ dziewczyny za ten czas moj rozmiar biustonosza wzrosl o rozmiar !!! boje sie myslec co bedzie potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Iwka3666 gratulacje. Ja jestem w 7 tyg i chodze tylko w sportowych stanikach ;) wszystko mnie w te cyce uwiera, nie mogę mieć żadnej koronki, fiszbinow czy grubych szwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Paula :-) mnie też bolał brzuch tydzień temu ale to normalne, nie przemeczaj się i odpoczywaj tym bardziej że to początek. u mnie to taka 2,5 tygodniowa ciąża więc beta niska. mówił że ważne ze jest pozytywny. to teraz będę z wami :-) bolą mnie piersi trochę, Ogólnie długo nie mogę zasnąć. a dopoludnia ziewam. mówił że za 3 tygodnie będzie już serduszko słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w ruch glownie sportowe ;p nie ma opcji zebym spala bez ;p nieraz rano umieram z bolu piersi :( ja w nocy ulozyc sie nie moge, walam sie z boku na bok, za to spac moge nawet i do 14 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudiie90- w szpitalu potwierdzili jelitówkę? Biedna, tyle się męczyłaś, w dodatku dwa tygodnie niepewności ;/ Megulkaaa- wypoczywaj i wdychaj jod! iwka3666- gratuluję :) Dzisiaj mdłości powróciły, wszystko śmierdzi i nie mam apetytu. Cały dzień wciskam w siebie coś pożywnego. Wchodzą mi jabłka, brzoskwinie i arbuz (pół zjadłam na obiad).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×