Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Megulkaa dzięki za odp skusiłam się bo ryby przecież zdrowe ;) Maddie28 witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie dziękuję żeby nie zapeszyć ale za dobre słowo mogę podziękować :) już 8 dni minęło od dnia spodziewanej miesiączki także myślę, że będzie dobrze. Poza tym mam nabrzmiałe i obolałe piersi i od 3 dni dopadają mnie mdłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maddie28 moje gratulacje! Napewno wszystko będzie ok ;) Lena234 ryby są naprawdę zdrowe bo zawierają dużo białka ;) sushi pycha... Aż mnie wzięła ochota ;) chyba zafunduje sobie jutro na kolacyjke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz gdzies doczytalam, ze sushi niekoniecznie, bo moga miec bakterie i pasozyty. Ja z tych co dmuchaja na zimne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
He he he nie ma co odmawiać sobie wszystkich przyjemności ;) we wszystkim mogą byc bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie za sushi nie przepadam ;) wole rybe z patelni. Karpia wigilijnego bym zjadla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Heh ach te zachcianki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Ja niestety kawę piję i to 2 dziennie :( Ale ja to jestem od niej uzależniona - wcześniej piłam 3-4 kawy dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Alex35 ja niestety tez jestem uzależniona od kawy. Teraz staram sie pić 3-4 i to z mlekiem. (Nie lubie) A najbardziej uwielbiam czarną bez cukru. Jak pracowałam w biurze to potrafiłam 10-12 kaw czarnych wypić z nudów. Teraz sie ograniczylam.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
No ja też preferuję czarną bez cukru :) Jakoś nie mogę się zmusić do mleka ;) Jak poprzednio byłam w ciąży to mnie odrzuciło całkowicie od kawy. Teraz na razie tak się nie stało. Także zobaczymy - jeszcze mam kilka dni do testów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Kochane ja dzisiaj pasztet domowej roboty jadłam oczywiście Przez teściowa robiony :) mniami :* . U mnie dalej lekkie plamienia :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
I jak tam dziewczynki? Co tak od wczoraj ucichłyscie? ;) Megulkaa jak tam połów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero próbuję się zwlec z łóżka ;) Bardzo mnie brzuch bolał rano, jak na okres. Aż co chwilę do ubikacji chodzę sprawdzać czy nie krwawię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie na zapas :) wiem ze to strach, ale nie martw sie. To nie sprzyja tobie i dziecku. Myśl o czymś przyjemnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla pocieszenia; ty juz masz dzieciatko pod serduszkiem a ja dopiero za 10 dni testuje... Mówię co nie stresuj sie tyle, bo stres to nie jest najlepszy doradca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się... ale przy tak silnym bólu, który czuję już po otwarciu oczu rano trudno się nie stresować... Cały czas sobie tłumaczę, że to normalne na początku ciąży. Ale zawsze miałam niską tolerancję na ból. Co będzie podczas porodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh zobaczysz- będzie dobrze! Jeszcze wspomnisz moje słowa! ;) no poród.... To naprawdę musi boleć ;( ale czego sie nie robi dla dzidziusia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też bóle jak na okres... no i ten ból głowy. Tak samo latam do kibla patrzeć czy wszystko ok :) Chyba trochę panikujemy Megulkaaa. Niech ryba będzie z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też panikara straszna... przed zjedzeniem melona, wpisałam w google, czy mogę go zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam taki tępy ból brzucha jak... zakwas. Jakbym co najmniej 1000 brzuszków zrobiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niedawno miałam niezidentyfikowany atak płaczu :P Już mi przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
To Ja mojego narzeczonego budziłam w nocy by mi arbuza przyniósł ;/. Co ja za arbuzami nie przepadam :o. U mnie jak na razie zero objawów jak na nadchodzącą @ :)... ale wstałam z wielkim bólem piersi i głowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei arbuza zawsze uwielbiałam, a teraz zepsuł się w lodówce ;) zupełnie nie mam ochoty na słodkie smaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna piosneka! Pewnie taniec będzie obłędny :) Na śniadanie jadłam melona, pierś wędzoną i ogórki małosolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo zdrowie graceros! ja niestety nie mam nawyku jedzenia śniadań. Zazwyczaj mój pierwszy posiłek to w pracy kanapka po godz. 10, koło 11. Teraz staram się to zmieniać. Więc 2 małe kanapki i sok pomidorowy dziś to wielki sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×