Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Mi lekarka zleciła, ale dlatego, że usg ją zaniepokoiło trochę. Jak na usg mało widać to beta hcg coś tam mówi o rozwoju ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Gość ja też przez 3 ciąże nie robiłam bety. Teraz zrobiłam sama z siebie ale nie powtarzałam po 48 godz. bo lekarz stwierdził po usg, że nie muszę. Choć było widać tylko pusty pęcherzyk 5 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megulkaaa --- ja reflektuję na przepis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosty :) 2 szklanki mąki, pół szklanki cukru, 2 łyżeczki cukru waniliowego, 2 łyżeczki proszku do pieczenia szklanka mleka, jajko, 100 g rozpuszczonej margaryny lub masła Suche składniki mieszam razem w misce a następnie dodaje mokre. Do blachy na muffinki wkładam papilotki i łyżka ciasta, tabliczka czekolady, kilka borówek i na to znów łyżka masła. Piekę w 180 stopniach przez 20-25 minut. Mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decorkids
Cześć dziewczyny. Robię badanie rynku i mam do was pytanie : Czy byłybyście zainteresowane zakupem artykułów dziecięcych hand made np. ( kocyk, rożek, pościel, namiot tipi, mata do zabawy itd). Jeśli tak to który produkt byście wybrały? Co byłoby dla Was ważne w danym produkcie i jaką kwotę mogłybyście przeznaczyć na zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję bardzo, ale łyżka masła? czy ciasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. :) Ja się po prostu boję mam stojącą prace przy "lekkim syfie" i trzeba przynosić od nosić pudła nie chce żeby coś się stało. Panikuje za bardzo wiem :P Mam 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jaka czekolada? biała, mleczna, gorzka czy wszystko jedno ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Megulkaaa przez Ciebie mam odruch Pawłowa czyli ślinotok do pasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Megulkaaa :) zrobię na pewno, ale jak trochę upały ustąpią. Podziwiam, że włączyłaś piekarnik przy tych temperaturach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam elektryczny i nie nagrzewa się na zewnątrz, można go spokojnie dotykać podczas pieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam betę z zaleceń lekarza żeby sprawdzić czy dobrze przerasta to najlepszy znak że ciąża rozwija się prawidłowo. Na usg na początku przecież jeszcze niewiele widać. Megulkaaa super wyglądają twoje muffinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Decorkids, pewnie byłabym zainteresowana większością wymienionych produktów. Wszystko zależy od rodzaju materiału, jego faktury oraz staranności wykonania. Jesli chodzi o cenę, to na rynku jest już trochę tego typu produktów. Więc myślę, że byłabym w stanie dać przeciętna cenę, po jakiej chodzą wykonane ręcznie te produkty. Chyba, że miałby coś w sobie wyjątkowego, co wyróżniało by go, na tle innych kocyków , rożków itp. Wtedy byłabym w stanie zapłacić trochę więcej, powiedzmy do 15% przeciętnej ceny za dany produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też się nie nagrzewa na zewnątrz, ale jak się go otworzy to już masakra, a potem go wystudzić, nie, nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Ja upociłam się przy gołąbkach. Ale jak dobrze pójdzie to na 2-3 dni mam spokój z gotowaniem obiadu, bo to teraz w te upały, to kara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Decorkids ją uwielbiam handmade ale jako że większość rzeczy potrafię zrobić sama to zazwyczaj nie kupuje. Mnie babcia uczyła szyć jak miałam 2 latka(autentycznie) dlatego potrafię szyć, szydelkowac i robić na drutach :D jak będę pewna że z dzidzia wszystko ok to się zabieram za wyprawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Annika79 podziwiam. Ja bym się za gołąbki nie zabrała. My cisniemy w upały na zupkach a najlepiej chłodnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decorkids ja raczej bym nie kupiła takich rzeczy , jeśli już sięgam po hand made to raczej kupuje jak ktoś znajomy robi. Takie rzeczy na rynku tez maja bardzo wysokie ceny , także jak juz kupuje to od znajomych. Paula 13 zazdroszczę umiejętności, podziwiam osoby z takimi zdolnościami. Moja mama szyje I tez uczy szyć moja córkę a ja mam dwie lewe ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaka1983
Gracjan czekamy na dobre wiadomości i cały czas trzymamy kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuje :) Annika79 ja tez narobilam garczek golabkow, miałam smaczka :) Sytuacja wyglada tak: dziś jest 27 dzień cyklu, a mam 27-28 dniowe, brzuch i macica bolą jak nie wiem juz od ok 6 dni. Okresu nie ma, ale cały czas jest wrażenie ze juz jest i co 15 minut biegam sprawdzać czy nie nadszedł. Brak śluzu.... Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Gracjana wierzymy, wierzymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana, zrób test jutro lub pojutrze jak @ nie przyjdzie. Z tym śluzem to chyba różnie w ciąży, nie sądzę że zawsze się pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×