Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

a odpowiadając decorkids - handmade jest cudny, ale drogi więc ja się pewnie zdecyduję na tańsze rzeczy. Ale na prezent dla kogoś to super sprawa i myślę, że wtedy jesteśmy w stanie zapłacić trochę więcej. Np. jako upominek na chrzest taki kocyk handmade. Ja bym była zadowolona z takiego prezentu. Sama może jedną rzecz bym kupiła dla swojego dziecka jakby mi mocno wpadła w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
werkam - przykro mi, ale może jednak nie będzie źle :( wiem, co czujesz, bo przechodziłam to samo - powtórna beta okazała się za mała (za mały był jej przyrost) :( Gracjana090515 - trzymaj się dzielnie - będzie dobrze :) U mnie przy 2 pierwszych ciążach też nikt nie zlecał bety - ale to dawno było :) Dopiero przy 3 ciąży lekarka zleciła, jak nie mogła się dopatrzyć zarodka - no i okazało się że beta za wolno przyrasta i jest puste jajo - potem jeszcze 2 razy mierzyłam betę, ale ona już wtedy tylko spadała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
A i na gołąbki też się piszę :) No chyba, że ktoś ugotował kapuśniak - to wpadam do niego :D Mniam mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Gracjana wiem co czujesz. Rano pewnie pierwsze co zrobię to będę sprawdzała forum i czekała na wieści :) co do zdolności to tak wyszło że babcia haftowala mama robiła na drutach więc każdy coś tam przekazał od siebie. A ją lubię czasem powiedzieć jak mam chwilę i się zrelaksowac i wtedy trochę rękami porobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Paula też potrafię szyć, wyszywać, robić na drutach trochę gorzej u mnie z szydełkowaniem ale teraz to czasu mi na to brak i porzuciłam te zajęcia. Gracjana teraz to my wszystkie skupione na tym, żeby u Ciebie didulek się pojawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje, powiem wam jutro co i jak. Jeśli jutro @ nie przyjdzie ( ale myśle ze przyjdzie ze względu na brak śluzu) to kupię test i we czwartek go zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze wam dziewczyny tych uniejetnosci. Ja mam dwie lewe rece. Moha babcia szydelkowala i robila cudne rzeczy na drutach, ale niestety nie garnelam sie i mnie nie nauczyla. A do tej pory pamietam sweterki od niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaka1983
Gracjana ja śluzu nie miałam :) Także nic nie jest przesądzone i dalej trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Gracjana tez sciskam mocno kciuki za Ciebie,Alex kapusniak jest jeszcze u mnie,zostalo troche ze wczoraj,mojego meza naszlo na kapusniak,a mi sie dzis zachcialo czegos w rodzaju leczo z kabaczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
mama trzylatki - to już ubieram japonki i biegnę na ten kapuśniak :) Ile ci zostało dni do testowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Alex zapraszam,mi zostalo 8dni,dzis rano jak gotowalam to mnie cos na wymioty bralo ale narazie staram sie nie szukac u siebie za bardzo oznak ciazy,nie chce sobie wkrecac,od czwartku do niedzieli mam gosci wiec licze ze czas szybciej zleci,w poniedzialek planuje kupic test i licze ze go zrobie i beda dwie kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
mama trzylatki - jak to szybko zleciało :) trzymam mocno kciuki za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka1989
Dziewczyny trzymam za Was kciuki!! ;) Ja dzis robilam bete... wyszlo mi 128.8 to duzo? Za dwa dni mam zarobic jeszcze raz wiec no zobaczymy co to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Dzieki ja tez za Ciebie mocno trzymam,dobrej nocy dziewczyny zycze,ja uciekam myc mloda i kolacje robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Dzieki ja tez za Ciebie mocno trzymam,dobrej nocy dziewczyny zycze,ja uciekam myc mloda i kolacje robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Polka1989 wynik jak najbardziej ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! :) Wreszcie trochę powietrza!!! Troszkę sie ochlodzilo więc jest czym oddychać. A jak u was? Jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Polka1989 - wynik potwierdza, że jesteś w ciąży :) gratuluję :) Gracjana090515 - u mnie dziś strasznie gorąco - blee... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
U nas właśnie grzmi i błyska. Ale cholera popadać nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MEGULKA zobazysz spotka cie kara za to jak wypowiaasz się o ex swojego partnera. Ona jest matką i to ona powinna sprawować opieke nad dzieckiem. 2,5latka jest stanoczo za mała na nawet nocowanie poza domem. Sama jestem matką 2latki jakby mój mąż nie daj boże poszedł do innej albo rozstalibyśmy się i znalałby inną nie chciałabym aby moja córka miała z nią kontakt. Mało tego ie chciałabym aby mąż zabierał ją do siebie na "weekendy" albo wakacje. Do okresu szkolmego czyli do 6-7rż. Wogóle sama jestem dzieckiem z rozbitego małżenstwa. Ojciec poszedł do innej. Nie cierpie ich obojga. Moja mama została skrzywdzona. I na jej miejscu wręcz zabroniłabym kontaktów z partnerką ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie :) partner juz w domu odprawia taniec radosci hehe zobaczymy jaki wzrost bedzie w czwartek :) u mnie na dworzu ok ale kurde w domu jest masakra... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rozpiski pod wynikiem wychodzi ze 4 tydzien no i z moich tez jakos tak bo ostatnia moesiaczka byla 9 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Jesli 9 lipca miałaś ostatni okres to teraz jest 5 tydzień - a dokładnie 4 t + 6 d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×