Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 20.07.2015

Polecane posty

Gość gość
błędny, a kto jeszcze hejtuje z tych niebieskich celebrytów ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j wolf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze sie "sрiеrdаlаj" wolf ? czyżby widmuś rzygał zza krzaczora ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widmuś
Rzyg na was kurfy głupie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum najbardziej soczyście rzyga tylko matuzalem zero trzy dwadzieścia pięć:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
...kobity to przeżytek i same kłopoty z nimi...nie umieją zaspokoić chłopaków, dlatego wielki rzyg na nie i wracajmy do meritum...penisy !!!! Ja dbacie chłopcy o swój sprzęt ? ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu zaniebieszczony nie poznaje cie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mocze swojego ptaka w misce z wodą w te upały aby sie nie przegrzał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D matu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SpierdaIajcie wszyscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matu zmieniłeś albo nic wcześniej nie opowiadałeś o swoich fetyszach.Prawdę mówiąc coraz bardziej mnie interesujesz,ciebie jako jedynego z tego forum chętnie bym poznał osobiście,jeśli masz ochotę to zapraszam do mojej posiadłości górskiej,pogadamy,napijemy się piwka,opowiesz mi o swoich fetyszach,ja opowiem ci o swoich a wierz mi,mam co opowiadać,jednak nie na forum,nie chce aby wszyscy to czytali.Daj znać jeśli jesteś zainteresowany starym wilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D.dobry niegrzeczne konusy :))) jaka ja "popularna" podaruje wam odrobine slonca i spokoju duchowego:)brak wam pomaranczki tego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów miłości. Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Cele Tematu: 1. Wiez erotyczna w stalych zwiazkach 2. Milosc do Polski i jakie kazdy Polak ma wobec niej obowiazki 3. "Biuro Matrymonialne" na WPNK dzieki ktoremu mozesz na poznac kogos z kim odnajdziejsz w realu Milosc Zasady na WPNK 1. Wilka jako Tworca Tematu rzadzi tu niepodzielnie wyznaczajac 1.1 Cele WPNK 1.2 Klimat WPNK 1.3 Zasady WPNK 1. 4 Kto jest a kto nie mile widziany na WPNK 2. Wzajemna solidarnosc i lojalnosc w chwili chamskiego ataku trolli 3. Obowiazek posiadania Nicka i Avatara. Wszystkie osoby nie spelniajace tego kryterium beda ignorowane. Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorówna
Ja wlasnie pije swoją więc dziekuje. Moze ktos inny sie poczestuje. Ale to nie jest wczorajsza kawa? Czy wczorajsza? Niewazne. A ciasteczko tez dla mnie? Niewazne, lezy obok kawy to znaczy ze dla mnie. Nikogo innego tu nie ma to zjem sobie... [ mlask mlask ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cilap Www, chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka śmierdziuszka
Pomidorówna jedz kulturalnie, a nie mlaskasz :D Ja mam herbatę z cytrynką i z miodkiem :classic_cool: Hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorówna
Hejka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomidorówna ty nie u kredka? Dope mu lizać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej wonham klei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desznik homodziadu z biedaszybu, masz fantazje lizania tyłka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
...martha masz prawdziwego peniska, czy doczepiasz gumową knażke i rżniesz chłopaków między półkule ?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cele tematu???/??? - nie podnosić tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MMartha dziś komu lizac?"Dopke" ?oczywiscie umytausmiech.gif edytowano dziś MMartha dziś nie ma chetnych "bohaterow" ?strach oblecialusmiech.gifusmiech.gifoczko.gif Brakuje Ci chłopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×