Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 20.07.2015

Polecane posty

Gość gość
Ten temat mógłby wygrać konkurs na najbardziej debilny temat na kafe.Wiem, że jest wiele durnych tematów ale ten by wygrał bo jest założony na serio:D:D:D Cele tematu i zasady,no ja nie mogę,to jest talie żałosne. Ten "wilk" równie dobrze mógłby mieć nick "kicio":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:07 gościu drogi rozprawiamy o penisach rzetelnie i merytorycznie...jaki jest twój penisek, ściągasz napleta ?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jem kupe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje martha słonko :*, zaraz będe wymiotowała, odsuń sie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niepotrzebnie wciągam Cie w rozmowe, bo wilk sie wścieknie że rozmawiasz z pomarańczakami. Miłego wieczoru słonko. :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko wilk się wścieknie:D:D:D straszne rzeczy,jeszcze kogoś ugryzie ten kiciuś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martusiu idz porozmawiaj z Rescatorem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś wysylam ciebie ,jako mojego rzecznika prasowego :)) twoja inteligencja twoja madrosc;)) te twoje szare komorki?:)No gdzie ja do ciebie;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:39 uprasza sie o nierozmawianie pomarańczów z zalogowanymi.Chcesz dyskutować zapoznaj sie z zasadami wilka. Podpisano wilk i gość. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Wilka jako Tworca Tematu rzadzi tu niepodzielnie wyznaczajac 1.1 Cele WPNK 1.2 Klimat WPNK 1.3 Zasady WPNK 1. 4 Kto jest a kto nie mile widziany na WPNK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K  o   k  e
W umyśle kryją się pułapki niczym w średniowiecznym lochu -cuchnące zapominki, cele o butelkowatym kształcie wykute w skale, z zapadnią na górze. Nic stamtąd się nie wydostanie. Trzęsienie ziemi, zdrada strażników i iskry pamięci zapalają trujące gazy: stwory więzione przez długie lata wylatują na wolność, gotowe eksplodować bólem i popychać nas do gwałtownych czynów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat debilny do kwadratu. Kiedy go wreszcie wykasują i uśmiercą wolfa na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Witam z rana po ciekawym weekendzie :) ...to się porobiło, nie ma człowieka 3 dni a okazuje się że siedzi na kafe i pisze pierdoły :) i dalej nic ciekawego o czym warto by pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorówna
Nie tłumacz sie matu. Kazdy widzi ze to podszywy były. Dzien dobry 🌻 Gdzie moja kawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów miłości. Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Cele Tematu: 1. Wiez erotyczna w stalych zwiazkach 2. Milosc do Polski i jakie kazdy Polak ma wobec niej obowiazki 3. "Biuro Matrymonialne" na WPNK dzieki ktoremu mozesz na poznac kogos z kim odnajdziejsz w realu Milosc Zasady na WPNK 1. Wilka jako Tworca Tematu rzadzi tu niepodzielnie wyznaczajac 1.1 Cele WPNK 1.2 Klimat WPNK 1.3 Zasady WPNK 1. 4 Kto jest a kto nie mile widziany na WPNK 2. Wzajemna solidarnosc i lojalnosc w chwili chamskiego ataku trolli 3. Obowiazek posiadania Nicka i Avatara. Wszystkie osoby nie spelniajace tego kryterium beda ignorowane. Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu To rzuc jakis temat ktory cie ineteresuje, zakres tematyczny ktory jest preferowany na WPNK masz we wstepie i codziennym powitaniu ale jak masz cos z poza tego zakresu to dawaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku, póki co to nie ma z kim i o czym dyskutować na jakikolwiek temat. Każdy mój wpis u Ciebie budzi pomarańczowy zalew. Co do Twoich sposobów poznawania ludzi czy zawiązywania więzi to już się wypowiadałem i że się z nimi nie zgadzam to wiesz ... uważam że nie da się sformalizować spraw które z natury rzeczy są ulotne i zmienne, nie podporządkowują się żadnym regulaminom czy instrukcjom, a człowiek który tego próbuje na siłę jest sztuczny i nieprawdziwy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu Pomaranczowy zalew jak sie na niego nie reaguje jest nieistotny. Jesli chodzi o dyskusje to z moich doswiadczen wynika ze trzeba sie odwazyc rzucic temat ktory nas interesuje i spokojnie poczekac na wypowiedzi osob ktory akurat ten temat interesuje ignorujac wpisy z pomaranczy. Czasami trzeba troche poczekac ale w ktoryms momencie pojawiaja sie ciekawe osoby z ktorymi mozna fajnie pogadac:) Tak to dziala z mojego doswiadczenia trzeba byc tylko cierpliwym. Nie bede z Toba wchodzil w dyskusje na temat strategii jaka stosuje na WPNK bo nie zamierzam jej zmieniac choc szanuje twoja opinie ale nie zmieni ona mojego postepowania. Kazdy tworca tematu musi wypracowac wlasne zasady i ponosi konsekwencje przestrzegania ich. Jak zdecydujesz sie kiedys na zalozenie i prowadzenie wlasnego tematu tez bedziesz musial to zrobic i zobaczysz ze nie ma rozwiazan idealnych i trzeba dokonywac trudnych wyborów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie miałem na myśli tematu pisząc o instrukcjach i regulaminach a raczej Twój stosunek czy sposób nawiązywania relacji z kobietami, te formalne kroki w postępowaniu mające gwarantować trwałość związku .... :) ...z regulaminem tematu nie dyskutuję bo już swoje napisałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu Kazy ma za soba w zyciu swoj bagaz doswiadczen ktory powoduje ze wyciagajac z niego wnioski postepujemy w taki lub inny sposob. I tak jest rowniez w moim wypadku i u mnie sie to sprawdza ale to jest moja indywidualna metoda ktora mi odpowiada i nie probuje jej narzucac nikomu. Jak ktos chce skorzystac z moich doswiadczen to ok jak ma swoja metode tez ok:) Kazdy w zyciu musi sam decydowac bo tylko on bedzie ponosil konsekwencje swoich decyzji te dobre i te zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu U mnie dziala zawsze bo powoduje ze nie trace czasu na zwiazki bez przyszlosci, nauczylem sie szanowac kazdy dzien zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×