Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 20.07.2015

Polecane posty

Gość pomidorówna
Hejka Błędny:) Widze ze wyczaiłes moją kawkę :) siadaj rozgosc się. Są dwie napijemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
hej pomidorku mam korzenne ciasteczka chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorówna
Chcę:) Tylko tak teraz patrze co to za tfu bylo... Naplułes mi do kawy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
eeeee po prostu nie lubie kawy hmmmm bialej. Masz pierwsza :D tam nie naplułem :P ahaaaaaaaaa ja mam swoją . chcesz? zrobić c***arzochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorówna
Chcę parzochę:) Wypoję dwie tą białą i czarną. I przy okazji zrób sniadanko. Na sniadanko moze byc jajeczniczka . Z pomidorkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
pomidor na jajku czy jajko w pomidorze? lecę do kuchni pomidorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile siedzicie na fejsie? Ja dziś narzuciłam sobie detox... 125 godzin!!! masakra... pocieszcie mnie, że ktoś więcej: http://skroc.to/BzQ/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... wszystkim, Wilku Ty tak serio z tymi krokami i terminami poznawania ? :) ...i tak dziewczynie przy tej pierwszej kawie tłumaczysz co ją czeka... w kolejnych krokach ? :) ...przecież z czegoś co jest wręcz metafizyczne nieuchwytne próbujesz robić przepis jak na schabowego czy zupę... w życiu to chyba tak nie działa, a nawet jak zadziałało to raczej mimo tej metody a nie dzięki niej, ....raczej fart po prostu ... ... no i generalnie to dość egoistyczne podejście :) liczy się to co Ty chcesz, Tobie ma odpowiadać itd. " Dla mnie np. wazny jest smak c*pkiusmiech.gif" "Troche zartobliwie moge zaproponowac takiej kobiecie X ze nie musi sie skazywac na 3 miesiace abstynencji jesli nie wierzy w skutecznosc antykoncepcji moze przez 3 miesiace skupic sie na seksie oralnym" ...w ogóle i Twoje podejście do poznawania i w ogóle życia intymnego jest jakieś "mechaniczne" "zimne" ...terminy, czasy, liczenie liczby orgazmów, kto komu ile jest winien ... jakieś wszystko to bardzo przedmiotowe ... Nie zdarzyło Ci się przy tej pierwszej kawie aby któraś kobieta dała Ci z liścia kiedy zacząłeś jej tłumaczyć że jeśli nie sprawdzi się w seksie to będzie wolna .... albo nie spytała o liczbę już testowanych tym sposobem kobiet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędny stary dziadu logujesz i wylogowujesz się jak twoja kochanka Tabasco Fałszywą Ewa Giia Pretty Band.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błędny oblechu spasiony czyją poczte z priv znowu ujawnisz ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędny opowiedz jak spamowałeś ciotki z Tabasco? Jak umawiałes się z Wilkiem na ustawkę ale stchórzyleś i kolegę podstawiłeś -D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu Wyobraz sobie ze kobiety odbieraly to pozytywnie jako jasne i uczciwe postawienie sprawy:) Bo takie rzeczywiscie jest i uwazaly ze jest 100 razy lepsze niz postepowanie facetow ktorzy tez maja takie podejscie jak ja ale jasno o tym nie mowia i nagle po kliku randkach jak sie nie pojawia sie seks przestaja dzwonic nie tlumaczac co sie stalo. Wstepna selekcja kobiet przy takiej metodzie i wykorzystaniu jakis portali do poszukiwan odbywa sie juz na etapie zgloszenia takiej kobiety bo umieszczasz w swoim opisie opis tego jak wyobrazasz sobie proces poznawania wiec zglaszaja sie tylko takie kobiety ktore maja takie podejscie:) Nie uznaje swojego podejscia za mechaniczne po prostu wyznaczam jasne maksymalne terminy na zakonczenie poszczegolnych etapow i albo komus to odpowiadalo albo nie. W ramach tych zasad wszystko dzieje sie spontanicznie i naturalnie a przy okazji nie marnujemy czasu swojego i i kobiety. Ja naprawde uwazam ze jesli w trakcie takiej "kawy" i Bacowki nie zaiskrzy erotycznie w sposob naturalny na tyle zeby byl fajny seks to po prostu szansa ze w pozniejszym okresie by zaiskrzylo jest bardzo mala. A udany zwiazek wymaga stworzenia silnej wiezi erotycznej ktora jest rownie istotna jak pozostale sprawy. Podobnie uwazam ze jesli ktos nie jest gotowy po tym pierwszym seksie zamieszkac razem to po prostu nie jest gotowy na powazny zwiazek wiec szkoda tracic czasu na znajomosc z taka kobieta. Ale tak jak juz wielokrotnie mowilem to jest metoda dla ludzi o podobnym do mojego podejsciu ktora jak kazda ma swoje wady i zalety. W zaleznosci od tego co jest dla kogo wazne albo bedzie mu odpowiadala albo nie. Ni9e ma idealnych metod na poznawanie sie kazda posiada jakies wady i zalety i od naszych osobistych preferencji zalezy jak metoda jest dla nas najlepsza. A kazdy jakas stosuje choc nie kazdy sobie to uswiadamia i jest wstanie tak jasno ja zdefiniowac jak Ja. Niestety wiele osob albo sobie tego nie uswiadamia albo nie jest wstanie szczerze o tym powiedziec osobie z ktora zaczyna sie spotykac i stad wiele niepotrzebnych nieporozumien i mnostwo zmarnowanego w zyciu czasu. A ja tak jak pisalem Little_My cenie kazdy dzien w swoim zyciu i zyciu innych. Uwazam tez ze uczciwosc nakazuje jasne i szczere przedstawienie jak sobie taki proces poznawania wyobrazamy jakie sa nasze warunki graniczne i albo nam odpowiadaj albo nie. Przy znajomosciach zawieranych za pomoca portali jest ten komfort ze jak jasno przedstwaisz swoja metode to nawet na kawe nie zglosza sie kobiety ktorym to nie odpowiada. A przy znajomosciach zawieranych winny sposob jesli ktorejs ze stron nie odpowiada metoda poznawania drugiej wszystko konczy sie na milej kawie. Kazy ma prawo do swojej metody i ja szanuje to u innych iu tego samego wymagam dla siebie. Moim zdaniem kobiety doceniaja takie uczciwe stawianie sprawy choc nie kazdej musi odpowiadac ta metoda:) Kazdy jest wolnym czlowiekiem i moze sie na cos decydowac lub nie wzne tylko zeby ludzie jasno iszczerze sie informowali jakie sa ich metody na poznawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b|ednygosc
mejle wilczura wkleiłem aby go skompromitować, a wyszło jak zwykle że stchórzyłem i jestem pipką której nie można ufać. Z moją nawagą dobrze mi bo kochanego ciałka nigdy za wiele. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszywie spadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błędny ty ciро :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorówna
Błędny :) Sniadanko było pyszne, kawka tez. Dziękuję:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:42 błędny patolu zaloguj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no więc Wilku ten temat uważam za wyczerpany :) i każdy pozostaje przy swoim stanowisku. Dla mnie to i tak akademickie rozważania bo nie zamierzam niczego w swoim życiu zmieniać, poglądów również, za stary jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabasko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć księżniczko tabascko spamerko 9.55 :d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za chwile nowej posle buziaczka i ciotkom, ktore błedny spamował i hejtował :D:D:D:DNowa to też cicha woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ktoś pobiegnie po muchołapkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
to bylo tak dawno dawno temu, za górami za lasami mieszkał wilk. Był to mały pokurcz odrzucony przez stado. Pewnego razu ten wilk postanowił wystraszyc jelenie na rykowisku. -uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu powiedział ale jelenie nic -UUUUUUUUUUUUUUUUUUUU powtórzył ale nadal cisza wowczas przechadzal sie tedy rycerz. On zbłądził co zreszta często mu się zdawało. Usłyszał uuuuuuuuuu i zorientowal sie ze to wilk. Nie sprawdzajac samego wilka dobył miecza by uratowac jelenie. wilk warczxal drapal kore , rycerz podszedl do krzaka i sie zamachnął. nagle jego oczom ukazał się pokurcz i zrozumiał iż nie stanowi zagrozenia. Schował miecz do pochwy i począł dalej błądzić. niestety w całym zamieczaniu wypadły mu notatki i pochwycene przez mrówki rozbiegły sie droga pantoflową. Nie były to jednak notatki które były niespodzianką dla pana W gdyż sam wyraził chęć pokazania światu jak to uuuuuuuuuuumie warczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu Rzeczywiscie mysle ze miedzy nami dyskusja sie wyczerpala ale dzieki niej wlaczyla sie w nia Little_My i z nia chetnie ja jeszcze pociagne bo prezentuje inna metode i pokazuje motywacje kobiet ktore ja stosuja a to dla mnie ciekawe:) Widzisz wlasnie dla takich dyskusji prowadze WPNK wedlug okreslonych zasad:) I nie wazne ze taka dyskusja moze sie zdarzyc raz na tydzien czy nawet rzadziej dla mnie jest ciekawa i wartosciowa i jest wystarczajaca dla mnie nagroda za prowadzenie WPNK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....hahaha uparty jesteś :) Twoja sprawa, ja tam uważam ze przy braku wklejek, powtórzeń i zasad ta dyskusja wyglądałaby tak samo, więc tutaj też mamy zdania odrębne :) ...ale chodzi przecież o to aby się pięknie różnić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie o błędnym mowa tam dziad loguje się :D:D jak tam seks w windzie? stać cie już na hotel? januszku nie wstydz się i pozdrów sylwię :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu Nie chce rozwijac tej dyskusji bo i tak zasad nie zmienie ale powiem tylko ze moim zdaniem gdyby nie zasada ignorowania wypowiedzi z pomaranczy to wieczne utarczki z nimi zdominowalyby temat. Bo kazde okazanie im zainteresowania nawet jesli jest ono dla nich negatywne motywuje ich do wypowiadania sie na WPNK a konsekwentne ignorowanie demotywuje. I to jest moim zdaniem jedyna choc niedoskonala metod na ograniczenie ich wypowiedzi na WPNK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie mówię że masz coś zmieniać, ze uparty jesteś to już wiem :) ....dobra niech Ci będzie konsekwentny :) ale hejt i wypowiedzi z pomarańczy są tak czy inaczej, co więc za różnica że przy wolnych przebiegach rozmawiałoby się z pomarańczami piszącymi sensownie :) ...tyle tematów funkcjonuje bez takich zasad i jakoś się kręcą :) chcesz być na silę oryginalny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×