Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 20.07.2015

Polecane posty

Matu zgadzam się z Tobą w zupełności. 😘 Wilku, ja chcę tylko rozmawiać z intrygującymi mnie osobami. Nie interesuje mnie spotkanie, ani seks w realu, o seksie ewentualnie mogę na forum popisać (na poważnie, czy też w formie żartu) wymieniając doświadczenia z innymi w myśl zasady, że całe życie człowiek się uczy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Intera No to milo, moze czasem ciekawie pogadamy:) To juz jest nas 3 w identycznej sytuacji ze nie szukamy tu kogos do zwiazku Ty, Matu i Ja:) A na pytanie 1 i 3 nie odpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za przerwe, mam nadzieje, ze wybaczycie. Wilku, ciasto juz zjedzone, ale mam prawie gotowy tatar, mysle, ze towarzystwo nie pogardzi:) Chcialabym wrocic do kwestii "wzrokowosci" kobiet, mam konkretne zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nocna Zjawa Tatar uwielbiam z jakiego miesa:)? Moze jakas mala wizualizacja na linka bo jak mowilem mezczyzni no a na pewno ja sa wzrokowcami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Wilku, no nie żartuj! tatara nie widziałeś :) ...jaki Ty łasy na te widoki świeżego mięska jesteś .... Zjawo :) ...owszem była okazja ... ...tatar też lubię, ale nie tylko wołowy, z łososia też jest mniam, mimo że bardzo delikatny ... samemu zdarza mi się zrobić mimo że do garów się nie pcham, parę rzeczy w domu robię tylko ja i należy do nich tatar wołowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tego co widze, to ja za stara dla Was jestem:( juz 3 lata poza ograniczeniem wiekowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a tak w ogóle to zaczęłaś i nie skończyłaś : "Chcialabym wrocic do kwestii "wzrokowosci" kobiet, mam konkretne zdanie na ten temat " ...jak wygląda ten konkret ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nocna No nie bede tak drastyczny wystarczy gotowe danie plus twoj sekretny przepis jak go robisz:) Polscy Tatarzy np. nie miela miesa tylko kroja go drobniutko 2 nozami jednoczesnie. Ja lubie tatara tez z innych mies np. poledwicy wieprzowej:) Zle zrozumials to nie bylo zadne ograniczenie wiekowe to to 25 do 29 tylko przyklad jak mozna podac wiek wprzedziale nie chcac podawac dokladnego bo czesc osob ma z tym problem a przeciez super dokladny wiek nie jest tu potrzebny wystarczy taki 5 letni przedzial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intera jaka zorientowana w starych nickach. Ładnie to tak oszukiwać Wilka i Matu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglada tak: Mezczyznom wystarczy zdjecie, a kobieta musi widziec zachowanie - wyglad to wyglad, ale facet ma byc meski, na zdjeciu to niemozliwe. Moze metnie to tlumacze, ale tak jest. Niewazny wiek, miesnie, czy ubranie. Dla mnie wzrost i sposob bycia, tak oceniam, moze okrutnie, ale innej mozliwosci nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@NocnaZjawa No wlasnie Nocna jakie jest twoje zdanie w sprawie "wzrokowosci" kobiet? Choc precyzyjnie to dyskusja dotyczyla tego ze ja uwazam ze jesli ktos jest zainteresowany nawiazaniem zwiazku w realu damsko meskiego to z osoba spotkana na ERO to wszystko powinno sie zaczynac od spotkania w realu na kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku, ja tradycjonalistka jestem - wolowa poledwica siekana jednym nozem, z cebulka, oliwa, zoltkiem, ogorkiem kiszonym, sola i pieprzem. Kazdy miesza sam. I setka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nocna Ja nie twierdzilem ze wystarczy zdjecie tylko w przypadku checi nawiazania realnego zwiazku wszystko wlasnie powinno sie zaczynac od spotkania w realu. Mi zdjecie kompletnie nie wystarcza musze widziec kobiete na zywo jak sie porusza pachnie zachowuje itp. Zdjecie moze byc ewentualnie przydatne do pierwszej weryfikacji zeby nie tracic czasu na spotkanie w realu z kims kto nam kompletnie fizycznie nie odpowiada albo my jemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nocna Az mi slinka pociekla:) Jak kobieta serwuje taki zestaw to od razu mam ochote na ostry seks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...u mnie przepis podobny tylko kieliszek żubrówki jeszcze dodaję ...w knajpie którą czesto odwiedzam kucharz przyjeżdża do stolika i sieka wołowinke rozsmarowując ją o deskę ... fajnie to wyglada, dodatki sa w miseczkach, oprócz cebuli jest marynowana pieczarka, ogórek kiszony i anchois :) i tez kieliszek zubrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Maciek B Idz w pokoju na inny temat lub zaloz wlasny WPNK jest skierowana do hetero:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dobre mięsko nie jest złe, ale z równą przyjemnością opchnę dobrego śledzia w oleju, czy pieroga z mięsem a z bardziej wyszukanych rzeczy krewetki tygrysie na masełku z czosnkiem i bazylią :) ...czy lina w śmietanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Matu Dla mnie rozroznienie na mieso, ryby i owoce morza jest sztuczne to wszystko mieso tylko ze zwierzat zyjacych w roznych srodowiskach:) Rybki i owoce morza tez lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym bardziej, że tu dwóch facetów pisze, Maćku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Maciek B To zaloz wlasny temat i zdefiniuj ze jest otwarty zarowno dla hetero jak i homo kto bedzie mial ochote to cie odwiedzi lub znajdz na ERO taki temat. Ja tak sprofilowalem WPNK i prosze cie zebys to uszanowal i nie zaburzal nam tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ależ pisz sobie człowieku ile dusza zapragnie, ...byle na temat, ale nie sadze abyś miał z kim tutaj pogadać o wrażeniach z układów męsko męskich, ot i tyle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk, mieso i seks to swietne polaczenie! Szczegolnie, jesli chodzi o polaczenie bez zobowiazan:) A to, mam nadzieje tutaj obowiazkowe. Tylko cos sie brzydkiego paleta, paskudnego wrecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te spotkania na kawe w realu....Mnie sie pomysl nie podoba! Gdyby mi ktos zaproponowal: spotkajmy sie na kawce, to zobaczysz, czy cie pociagam - z gory zalozylabym, ze nie. Proponuje sie, co sie lubi, to pierwsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×