Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy walczyłybyście o drugie dziecko???

Polecane posty

Gość gość
21:32 moja droga, absolutnie sie z toba zgadAm. Mi to wystarczy. Jej ewidentnie nie wystarcza skoro chce sie imac takich sposob. I fajnje. Pytanie tylko czy jej maz tez tak bardzo tego chce czy jest do tego "przymuszany"... Do bycia na tak. Jesli jej maz t ak bardzo tego chce to po co pyta na forum, niech ida szukac w broszurce klinik niepodlosci idealnego dawcy. Kazdy robi wg uznania. Ja zdecydowanie jestem na nie. Autroka pytala o zdanie na forum ...stad rozne stanowiska, rozne odpowiedzi. Zycze szczecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:33 akurat myslisz sie. Bardzo chce. Przeplakalam wiele nocy. Ale mysle ze jestem duza dziewczynka:) i pogodzilam sie z tym ze mamy 1 dziecko a i tak mysle, ze Bog nam to wynagrodzi i bede w ciazy;) jestem pomprostu nieuleczalna optymistka....albo inaczej mam wiele podobnych historii w moim bliskim otoczeniu. A maz uwierz ...barzo sprawny;) ...ale pompierwsze nie omtym watek, po drugie nie o mnie watek. Powodzenia w staraniach i jesli ma to autorke uszczesliwic to niech robi jak uwaza. Nikt za nas zycia nie przezyje. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:39 poztywna z Ciebie babka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to prowokacja. Na dodatek słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie slabe prowo. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki : witam jestem po 5 poronirniach mam jeudną córeczkę urodzoną z 6 ciązy, nic nie znaleiono u mnie i u męża, mam pytanie- jak wykryto tą mutacje? jakie badania trzeba zrobić? jaki koszt? z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłoś się do genetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×