Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Czy mądra dziewczyna łyka piguły antykoncepcyjne?

Polecane posty

Jakie ryzykować? Jeżeli partner godny zaufania, to ryzyka praktycznie nie ma. Tak, te plastry evra jak nic pyłek wróżek dolin siedmiu stawów. X Sisi jak pisać, no słucham?:D też nie lubiłem mówić na pochwę cipka, bo jakoś tak infantylnie. Ale polubiłem. X Brokuś, Tygrysku waleczny, dziękuję, ale nie zwracaj uwagi na padlinę, jeszcze się zatrujesz. 🌼 x Gość na razie piersi, później wąsy, być może.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deviant - ryzyko jest zawsze, w bajki o "samokontroli" wierzą najczęściej ci którzy mają dzieci z wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądra dziewczyna przede wszystkim dla siebie nie będzie się truć, później dla mężczyzny. x Gość 19:58 pipi:D ale fajnie, tak z uczuciem:) Przecież znacznie przyjemniej jest bez kondomiszcza.Eee...myślałem że chodzi o bezpośredni dotyk spermy.:D x Tygrysico, mimo wszystko uważam, że bezsens się truć i zawsze to ma jakiś wpływ negatywny na organizm kobiety. Ja bym nie pozwolił zażywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Nie wiam Deviant jak?...mnie nie pytaj..ja póki cojeszcze orientacji nie zmieniłam..wieć "tej onej ".:-).nazywać nie muszę.."baby"..mnie nie kręcą.Aa..przypomniało mi się ze kiedyś pytałeś skąd "sisi"..ano na drugie mam Elżbieta -po.. babci..oprocz tego zewuj..tak mnie nazywał.Coś mi się wydaje Deviancik..ze Ty jak jesteś po % to takie tematy zakładasz .poaiwdz że nie?.Przecież jescze do niedawna bingola ganiłeś za nieprzyzwoute wpisy.Bądz..grzeczny chłopak..:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądra dziewczyna wie, że to nie jest "trucie się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
No cześć tygrysico..dzięki za tak ciepłe przywitanie..jak minął dzień?upolowałaś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soczewicę..a z czym z masełkiem topionym?taką gotowaną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:) z kaszą gryczaną, pomidorkami koktajlowymi, cukinią i ogórkiem kiszonym:) dałabym mężczyźnie trochę:) jakby był:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deviant dziś "Gość 19:58 pipismiech.gif ale fajnie, tak z uczuciemusmiech.gif" Bo trzeba kochać swoją pipi , rozpieszczać ją, często gładzić od wewnątrz i zewnątrz :) No fajnie jest bez kondoma, ale jeśli ktoś nie bierze tabsów, to lepiej niech nie ryzykuje i nie liczy na faceta, że ten w porę wyskoczy:) Bo wtedy może się przeliczyć i będzie duży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
E tam zaraz pijany..jedno na odwagę pewnie przechylił.bo się kafeterianek..boi..a jak dla odważnosci wszelakiej..waszmosci. ..kufelel..wypije to potem..mu się język rozwiązuje..he he.Sorrydevi..żarty *się mnie dziś trzymają bo fajne koleżanki miałam dziś na zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, jakie bajki o samokontroli? Jasne, to wymaga wysiłku od faceta, ale można kontrolować swoje ciało. x x Sisi, a pipi może być?:D Pipuszka? Piczys:P Mmm... aż do fasolki😭Dobrze, pochwa 😴 O matko, poważnie uważasz, że to po alkoholu?:D Sisi, ukarz mnie😭 jestem taki niegrzeczy:P Dobra kończę, nie pajacuję, będę grzeczny.:) X Miłego wieczory, heja.:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brokuś, Brokuś :P🖐️ x Gosc20:24 lepiej niech nie ryzykuje, lepiej niech się truje. Zaufanie nie bierze się z niczego. Heja.:) x Hej Sis.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Oj.Deviancik..cieszę się ze Ci chumorek..dopisuje Zostań z nami jeszcze trochę.Nudzi mi się... w domu.Córa do mamy na wakacje pojechała..młody..gdzieś łazikuje. .".stary"..nockę ma...a ja z wami po pracy..postanowiłłam się trochę rozerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzecznaAga27
ja łykałam a teraz nie mogę zajść w ciąże... staramy się z mężem od 6 lat...także to nie jest rozwiązanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćć sis
No to hej..ja już też wybywam..bo mi prąd szlag trafił po burzy...ups nic nie działa..dziwię się ze jescze net mam..piszę z mojego fona..ale bateria już pada.Dobranoc..idę świeczek poszukać.Nawet radia i telewizji nie włączę:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Bojem siem;-)Broken..ratuj,tu ciemno jest..pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsisi
humorek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
deviant - seks ma być przyjemny, wybacz, ale co to za przyjemność liczyć sesundy do wystrysku i stresować się preejaulatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uf.sytuacja opanowana..okazało się że mi tylko na połowie domu bezpiecznik wybija bo kable...na zewnątrz w wodzie leżały.To dlatego miałam. ..net.Podładowałam telefon.Brok..dzięki za troskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Sorry 22.30 to moje..a to powyżej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21:53, Przez preejakulat wątpię żeby kobieta zaszła w ciążę, teoretycznie chyba tylko.:D Jeżeli facet ma problem z niekontrolowanym wytryskiem, w sensie, że nawet nie jest w stanie wysunąć pena przed wystrzałem plemników (:D) to kobieta ma brać tabletki antykoncepcyjne z tego powodu?:D Nie rozśmieszaj mnie. Facet trenuje nad sobą:D albo idzie do lekarza i są podobno leki na przedwczesny wytrysk. Rozumiem jeszcze dziwkę, że stosuje antykoncepcję, ale w stałych związkach? Jeżeli nie panujesz nad sobą, znaczy swoim penem, to nie uprawiaj seksu( a co to przymus jest?:D), a nie domagasz się żeby dziewczyna łykała, bo jaśnie penis może trysnąć. Żaosne. A skutki uboczne później i tak lecą na nią np. przez źle dobrane piguły roztyła się dziewczyna i taki k***s później szuka kochanki, bo obecna już nie podnieca. Oczywiście to dziewczyna ostatecznie podejmuje decyzję o anty, no ale facet ma wpływ też. Dziwię się łykającym i facetom nakłaniającym, ale to wasza sprawa i wy będziecie płakać. X x Fajnie Sisi miałaś, ja tam lubię burze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubie ..raz mnie huknął taki grom z jasnego.nieba i tak mnie oświeciło że sama długo nie rozumiałam. ..co takiego się stało,potem się okazazało że to mi tylko klapki z oczu spadły.W lesie stałam..pod drzewem.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.12.moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×