Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malamalamalamalaa

Nie kocham męża a nie potrafię odejść

Polecane posty

Gość gość
Nie dodalam, ze nieslychanie perfidne jest manipulowanie kims co do posiadania dziecka. Jak dla mnie. Decyzja o dziecku jest dla mnie zbyt powazna, zeby byla przedmiotem takich szantazy.. Dla mnie czlowiek robiacy cos takiego jest zwyczajnie niedojrzaly, obojetnie, czy to mezczyzna, czy kobieta. A teraz namawia ja na drugie, zeby juz calkowicie ja od siebie uzaleznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
+ Ja Ci autorko nie mam zamiaru doradzac co do tego, co powinnas zrobic dalej. I mysle, ze nie powinnas radzic sie obcych ludzi. To musi byc Twoja decyzja i tylko Twoja. A wy juz skonczcie z ta gadanina, zastanawiam sie, ile wy macie lat. Kazdy tutaj pierwszy leci do wyzywania kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dała sie zaszantażowac w przypadku jednego dziecka, ale teraz już nie - czyli można sie nie dac? Można. Tego dziecka by nie było, gdyby go autorka naprawde nie chciała... Ale mniejsza z tym... To jest proste - nie jest szczęsliwa, niech zostawi córkę z ojcem, płaci alimenty i bedzie próbowała być szczesliwa a swój sposób - to bedzie uczciwe, bolesne, ale uczciwe, jesli nie chce jej się walczyc o małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes pusta baba , tatuaze , solarium, I babskie pogaduchy, jak chcesz odejdz to zrob teraz ale dziecko zostaw ojcu !!! Bo on je kocha a ty nie masz na nie czasu , nie pasuje przy twoim grafiku dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycze cie zeby ojciec wygral rozwod, I dziecko zostala przy nim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wyszłaś za mąż z wielkiej miłości? czy dla innego celu?wygoda bezpieczeństwo i inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o to czy sie dala czy nie, tylko ze taka sytuacja miala miejsce. Naprawde czlowieka mozna poznac po czyms takim i to niewazne, ze on dobrze dziecko traktuje.. A ty sie nie osmieszaj taka gadanina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisala, ze go kochala, dlatego byla ulegla. Nie mogla spotykac sie z kolezankami bo jej zakazal (co jak widac wg niektorych dziewczyn o zniewolonych umyslach jest ok, bo facet to jej pan i wladca), namowil ja na dziecko (niewazne, ze je kocha, ale chodzi o tendencje tego faceta do takich zachowan, juz po tym mozna milosc egoistyczna wnioskowac - on ja bedzie dobrze traktowal dopoki mu sie nie sprzeciwi, a jak sie zacznie sprzeciwiac to beda zgrzyty - taki typ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko było przed ślubem, pytam o moment ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszcie komus takich rzeczy 'zycze ci zeby dziecko przy nim zostalo', co sie z wami ludzie dzieje i ta agresja wobec innych, piszecie jakby ona nie kochala dziecka i byla nie wiadomo kim, a ona po prostu nic do meza nie czuje i nie chce z nim zyc, to jest zbrodnia? Rozwaza wszystko i slusznie, ma watpliwosci, ostateczna decyzja ma byc jej i tylko jej i nikt nie ma prawa jej za nia rozliczac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zaszedl mechanizm 'skoro dziecko, to slub'. Z tego co widze to 2 lata po urodzeniu dziecka za niego wyszlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz modlic sie o miłosc do meza mozesz modlic sie zeby zmienił si wystarczy zaufac bogu i matce maryji oni moga wszystko zmienic serce twoje i meza a tammten meczyzna to działanie szatana prubuje rozbic twoje małzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jesteś z nim 10 lat ,czyli od 16 r.życia? miałaś 8 lat by stwierdzić czy to ma być mąż tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamalamalaa
Spodziewałam się negatywnych opinii na mój temat, kazdy ma prawo mieć swoje zdanie. Dziecko Kocham bardzo i chce zeby bylo ze mną. Nie zaluje ze ono jest, choć podjęcie decyzji o jego posiadaniu było wymuszone. Dziękuję jednemu z "gosci" za wyrozumiałość i obiektywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odpowiedziałaś czy z wielkiej miłości ten slub,więc wnioskuję że z powodu dziecka albo innych względów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co :) Zycze Ci, zebys sie z tym uporala i podjela najlepsza dla siebie i dziecka decyzje. Choc tak naprawde kazda decyzja bedzie miala swoje minusy. Ale niestety, czasem nie ma najlepszych rozwiazan. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem Cię, masz wszystko kochającego męża, zdrowe dziecko i chcesz to wszystko zniszczyć dla mężczyzny którego ledwo znasz?? bo nie piszesz jak długo znasz tego faceta dla którego chcesz zniszczyć życie dziecku, mężowi i sobie inne kobiety gdyby miały takiego męża szanowałyby Go i robiły wszystko żeby czuł się szczęśliwy nie obraź się ale jak dla mnie jesteś niepoważna, jak możesz chcieć zostawić tak dobrego męża?? czy Ty jesteś chora psychicznie?? taki facet to skarb za co męża nie kochasz?? za to że jest dla Ciebie dobry?? może kochałabyś Go gdyby pił, zdradzał Cię i bił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kochaz dziecko, ale jest ono wymuszone,a mąz je chcial od poczatku i równiez kocha, poza tym to ty robijasz rodzinę, więc dla mnie jest traczej jasne z kim powinno zostac dziecko - z tą osobą bardziej stabilna emocjonalnie, czyli z ojcem. I tyle. Po co ma patrzec jak matka przyprowadza sobie do mieszkania gacha? Ojciec jej poswięci więcej czasu w takim układzie. Jeśli chcesz zawalić dziecku świat, bo nie czujesz się szczęsliwa i nie chcesz pracowac nad małżenstwem, to ponieś tego konsekwencje. Kto wie, czy pewnego dnia nie przestaniesz kochac córki jak się wypalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsylam do tam masz wszystko wyjasnione. Nie kazda zluda milosci to prawdziwa i zdrowa milosc, sa typy milosci kontrolujace etc. A poza tym nie ma znaczenia, ze on ja kocha - ona go nie i jak sama pisala tu juz nawet nie chodzi o tego drugiego, bo meczy sie w tym zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz je chcial? maz JA SZANTAZOWAL, zeby ja do siebie przywiązać, wykorzystujac to, ze wtedy jeszcze byla zauroczona. Zadna normalna i dojrzala osoba nie WYMUSZA na kims tak powaznych decyzji i co wiecej, nie szantazuje, ze odejdzie. Autorka tez popelnila blad, zgadzajac sie na dziecko, to tez bylo niedojrzale (i bez znaczenia, czy ono jest kochane, chodzi o stworzenie glebszego typu relacji poprzez zdecydowanie sie na dziecko z kims nieodpowiednim - co jak widac mocno wszystko skomplikowalo po czasie). Naprawde kobiety tego nie rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądrzę pisze gość, coś z tym twoim mężem jest nie tak, ze próbował cie tak do siebie przykuć. A tobie zależy na tym kochanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odejdź od męża po co unieszczęśliwiać masz siebie i męża??? wymusił na Tobie dziecko bo pewnie myślał że dzięki temu pokochasz Go bardziej i przywiąże Cię do siebie jak widać nie udało się to mu zachował się jak kobieta która "łapie" męża na dziecko, przeważnie takie dziewczyny są później samotnymi matkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale najgorsze jest to, ze niczemu winne istoty cierpia potem przez takie zagrywki doroslych. Naprawde zanim ludzie zajma sie za robienie dzieci to powinni sie 1000 razy zastanowic, ja dzieci nie planuje miec w ogole, ale moim zdaniem to jest powazna decyzja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka dziecka, roz/klapiu/cha po porodzie na dole szeroka jak wiadro, a psychika 15 latki marzacej o motylkach w brzuchu i księciu z bajki... ty szmato powinnas sie cieszyć i męża po stopach całować że z tobą jest po ciąży, że nie porzucil cie dla młodszej laski co nie rodziła i ma lepsze ciało od ciebie, na dole ciasniejsza. A nie cie doopa swedzi za nowyn bolcem, który powiedzmy sobie szczerze jest tobą zainteresowany tylko i wyłącznie dlatego bo jesteś mężatką, a mężatki są łatwe na sex bez zobowiązań, nie trzeba sie z nimi żenić bo już mają męża, tylko można sie taką zabawić. Dlatego tylu amatorów mężatek. A ty glupia infantylna ci//\po zaraz myślisz że kochas to wielka miłość. A prawda taka że kopnie cie w doope jak tylko zostawisz męża. Zresztą po co komu potrzebna k0/rwa co nie umie dochować przysięgi slubnej, po co mu taka szmata? Do zabawy i seksu tylko. Do poważnego związku to on sobie poszuka wartosciowej kobiety, którą ty rozk/lapiucho z wscieklizna pochwy nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idioto, jak dla ciebie dobry maz to ktos szantazujacy kobiete i zakazujacy jej wszystkiego to gratuluje. Ale jakiej logiki spodziewac sie od debila wypisujacego takir rzeczy jak ty? Wstyd mi za plec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym ona o kochanku nawet nie wspomina za bardzo ale p**********iec ukul sobie w glowce jedyna sluszna wersje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka była dziecinna jak wychodziła za mąż i nadal nie za bardzo dojrzała, żeby ocenic gdzie lezy problem trzeba by wysłuchac tez drugiej strony, na pewno dało by to ciekawy punkt widzenia. Jedno jest pewne - chce sie wyszalec - niech idzie, ale niech dziecka w to nie wciągą i tak juz niszczy mu zycie, chociaz może nie wszyscy zdaja sobie z tego sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też nie lubi jak wychodzę z koleżankami ale o zdanie nie pytam przeciż nie mam 5 lat. Marudzi ale akceptuje bo co innego zrobi. Jak można kobietę zmusić do posiadania dziecka? Nawet jak on się nie zabezpiecza to ona wciąż może zwłaszcza jak czuje że nie jest gotowa to jej ciało jej psyhika. W długim związku zdarzają się chwile zwątpiena ale nie można wszystkiego przekreślać bo nie ma już mtylków. Ja kryzys miałam w tamtym roku i owszem pojawił się ktoś inny ale nigdy nie zostwiłabym męża ani nie zdradziła bo go kocham inną trochę miłością już nie tak ekscytującą ale wciąż. Autorko przemyśl to co chcesz przekreślić bo nie ma motylków. Masz 26 lat? Ja rok mniej. I wiem że bywa ciężko ale warto jeśli jest się z odpowiednim człowiekiem a po tylu latach powinnaś już to wiedzieć dawno bo poznaje się człowieka przez 2-3 lata i wtedy jest najlepszy czas na decyzje. Porozmawiaj z mężem wyjaśnij mu pewne sprawy coś zieńcie może nie jest za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia c**a ma wszystko szuka sobie rozrywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze razem powinniscie poszukac pomoc dla malzenstw? Byliscie ze soba 6lat przed dzieckiem, teraz jestescie rodzina to wszystko zmienia, rutyna wypala uczucia ale mozna popracowac nad tym ! Dla mnie osobiscie takie dlugoletnie zwiazki sa bezsensu!!! Prawda jest taka ze w malzenstwie otwieraja sie oczy!, tak tyle rzeczy cie ominelo,, poswiecilas sie facetowi a sama unieszczesliwilas siebie b.przykre Poradze ci psychologa , moze on pomoze ci dotrzec fo teojego prawdziwego , ja" Widocznie twoj maz ma zabardzo wplyw na ciebie ale ty nie jestes jego wlasnoscia jestes odrebna jednostka, powodzenia! Nie zgadzaj sie na drugie dziecko bo to ty musisz chciec, tylko ty musisz podjac to decyzje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×