Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malamalamalamalaa

Nie kocham męża a nie potrafię odejść

Polecane posty

Gość gość
Straszzny ten twoj maz , traktuje cie jak swoja wlasnosc ,ale tak nie jest! Chcial miec nad toba kontrole ,dlatego odsunal cie od znajomych! Kazdy ma prawo do szczescia ale nie wiaz sie z nowym facetem Musisz najpierw popracowac nad soba pokazac ze masz swoje zdanie , wtedy nikt nie brdzie mial wplywu nad toba!Autorka miala prawo sie zmienic wkoncu miala 16lat , problem wtym ze jej facet stanal rozwojowo w miejscu!!! Autorko nie boj sie w poszukiwaniu szczescia tylko tchorze stoja w miejscu I niszvza swoje zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemari
Maz zabral ci mlodosc,czy to byl g***t??? Czy sama mu ja oddalas???? Dziecka tez niby nie chcialas???? Jestes niedojrzala.Bierz tego nowego,zostaw rodzine,ten cie wygrzmoci i zostawi.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy tylko rozróżniają kolory czarny i biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, że zawsze będę Ją kochał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Meczy mnie zycie z nim, nie chce mi sie nawet z nim rozmawiać, jestem zimna i oschla, on podejrzewa ze kogos mam, częściej wyznaje milosc, przytula mnie a ja tego nie chce, nie potrafię tego odwzajemnic. " x I niech mi ktoś napisze, że te poradniki dla facetów kłamią... Gdyby facet nie był ciepłą kluchą i przestał okazywać uczucia, to gwarantuję, że żonce by przeszło i pewnie sama zaczęłaby o niego zabiegać. A tak to ona robi sobie co chce, olewa faceta i poniża, a on jak potulny baranek jeszcze bardziej wyznaje jej miłość. To jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby to facet chcial odejsc , zrobil by bez mrugniecia oka! Tak to jest pofporxadkowalas sie mu autorko zapominajac o sobie! Nie sluchaj tych obrazliwych katolow! Uwazaja ze kobieta musi sie zawsze poswiecic w imie milosci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw meza i dziecko. Puszczaj sie do woli-zycie jest jedno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOLAAAAAAAA
Powiedz mezowi o tym nowym mezczyznie i ze nie jestes szczesliwa. Szczera rozmowa to najlepsze co mozesz zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co facetowi wolno to I kobiecie wolno, a dxiecko zostanie przy matce, ma swietna prace umie o siebie zadbac ! W porownaniu do was wstretne babsztyle !!! Zazdrosc was bierze bo autorka jest piekna niezalezna finansowo babka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 40
Kobiety dlaczego wy tak wczesnie wychodzicie wczesnie za mąz?? zeby wstawic zdjecie na fb ze juz mam obrączke i sie chwalic?? mam kolezanki po 30-stce i to są kobiety szczesliwe, wiedza czego chca, korzystaja sobie jeszcze z życia. A jak patrze na takie dziewczynki , jak dla mnie jeszcze dzieci które maja 20, 21 lat i rodzą dzieci i wkraczaja w dorosłe życie. W tym wieku to ludzie studiują i sie bawią. Wiele kobiet wiąże sie z facetami by tylko kogos miec, mało jest kobiet pewych siebie, twardo stąpających po ziemi, bo kobiety pewne siebie nadaja sie na żony. Nie chciałbym byc mężem laski która mnie ogranicza i ktora jest świeto..je..bliwa. Wg mnie męza nie kochałas wcale, tak sie kończą historie kiedy jest sie z kims tylko dlatego by nie byc samotnym. Jestes młoda...nie mam zamiaru Cie oceniac, bo lubie ludzi którzy walczą o swoje szczęście a nie ciągną cos na siłe. bedziesz tu wysłuchiwała opinie zakorzenionych swiętoszek ktore bedą wpierac ze niszczysz komus zycie....jakie niszczenie życia...przecież go nie zabijesz. nie przesadzajmy ze jak sie odejdzie od kogos to juz sie niszczy komus zycie. Walcz o swoje szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niemczech do 30ludzie sie bawia , pracuja na siebie , studia robia tylko w Polsce jest taka moda ! I nie wazne ze nie jest sie szczesliwym siedz I koniec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kobiety wychodza wczesnie za maz? u Autorki podejrzewam ze rodzina namawiala , autorka i I tak 2 lata z dzieckiem zyla bez slubu, dziwnym trafem po slubie uswiadomila sobie ze malzenstwo ja zniewala Albo ktos jej wtym uswiadomil! Dlatego w krajach muzulmanskich kobiety zostaja na zawsze w domu zeby nie wziely przykladu z wolnych europejek a te co sie warza sprzeciwic gina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w podobnej sytuacji, z tym, że trochę łatwiejszej, bo nie mamy dzieci. Z mężem jesteśmy prawie 2 lata po ślubie, wcześniej byliśmy ze sobą również kolejne ponad 2 lata. Z czasem uznałam, że go nie kocham, do tego poznałam kogoś, na kogo punkcie oszalałam. Zdecydowałam się na romans.. ale po jednym spotkaniu, stwierdziłam, że nie mogę krzywdzić męża to raz, a dwa - co najważniejsze, nie jestem w stanie żyć z mężem i chcę być z drugim facetem. Bardzo ze sobą walczyłam, bo właśnie: rodzina, co inni powiedzą, szkoda mi było męża, że będzie cierpiał... ale czułam się nieszczęśliwa. Zagryzłam zęby i powiedziałam, że to koniec. Później dowiedział się, że kogoś mam i postanowił przestać walczyć o mnie. Obecnie jesteśmy w trakcie rozwodu, a ja od 3 miesięcy jestem z najwspanialszym facetem na świecie. Mimo, że to był szok dla większości bliskich, to uważam, że podjęłam najlepszą decyzje jaką mogłam podjąć. Tobie też życzę podjęcia słusznej decyzji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wciaż myśle że autorka była i jest nie dojrzała jednak jeśli już ma rodzinę w pierwszej kolejnosci trzeba walczyć o nią a pózniej się decydować. Co do młodego wieku wychodzenia za mąż to nie można generalizować ja wiem że gdy miałam 21 lat podjęłam dobrą decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana ja wyszłam za mąż 3 lata temu a znałam go 1 rok 15 lat starszy z dobrą pracą a teraz patrzeć na niego nie mogę. Wciąż chce mnie kontrolować ciągle mówi o dziecku a ja chce się jeszcze wyszaleć nie jestem typem mamuśki nawet z mojej pensji by mnie rozliczał zarabiam na siebie a nie na dom od pół roku mam kochanka odżyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lemp to walczyć o rodzinę czy kochać tą drugą? powiedzieć rodzinie o tej milości na zawsze czy co robić? bo sam nie wiem.. a jak Ty sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamalamalaaa
Zastanawiam sie ile jest malzenstw, w ktorych jedno z malzonkow rozmysla o rozstaniu a boi sie to zrobic np ze wzgledu na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popracowac nad zwiazkiem sie nie chce???? Nad drugim zwiazkiem tez trzeba bedzie pracowac.Tak to juz jest-dobry zwiazek to praca meza i zony.Samo z siebie nic sie nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemp
To, że ona będzie na zawsze w moim sercu to wiem, ale nie jest nam dane być ze sobą. Jak radzić? Samemu ciężko. Teraz znowu rozpoczynam spotkania z psychologiem - Czego chce w życiu? Rozpoczelismy terapie małżeńską, ale po odkryciu kart okazało się, że potrzebujemy osobnych spotkań. Żona korzysta z pomocy psychologa, by być silną zdecydowaną kobietą i to jej pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypaliło się.... Jak łatwo powiedzieć najpierw kocham, a potem wypaliło się odchodzę bo jest ktoś lepszy.... Każdy następny związek będzie nastawiony na zaspokojenie tylko swoich potrzeb. Dziecko... dlaczego ma odchodzić z domu, dlatego bo matce się znudziło i znalazła większą miłość? To miłość matki nie dziecka. Dla matki ta miłość, podobnie jak poprzednia do męża, jest tylko do czasu. Do czasu aż jej się znudzi, lub znajdzie następna wielka milpsc. Po co dziecku takie wędrówki od wyjął do wujka? Dziecko w związku to powód nie do trwania w związku ale do walki o związek dla dziecka, znalezienie swojego miejsca w zwiazku. Dla dziecka każdy rozwód to trauma, nie mniejszą niż rodzice którzy nie chcą pracować ze sobą, nad sobą dla zwiazku. Nie ma nilpgo kto po rozwodzie jest wugranu. Rodzice, dziecko są razem przegrani. Pozornie szczęśliwa matka która zaczyna związek z miłością swojego życia, z czasem wpada w ta sama rutynę co w małżeństwie, zaczyna porównywać męża z kochankiem.... i ilość minusów po stronie kochanka rośnie lawinowo, a plusów po stronie męża jest tyle co nigdy Ale, zazwyczaj wtedy jest juz za późno.... Kobiety rozdają karty do 40tki, potem....pozostają im tylko marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz dziecku,ze mama nie kocha tatusia i sie nim znudzilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie Ci wszyscy którzy wchodzą w małżeństwo, rodzą dzieci a potem zaczynają się zastanawiać, szukać lepsiejszego, "wypalać" to nieudacznicy którzy nie potrafią zając się swoim zyciem. Mimozy które nie wiedzą czego chcą i zamieniają życie bliskich w tragedię. Osobniki pozbawione celu, niepotrafiące trzeżwo spojrzeć na zycie. Nie warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra. jako dorosły facet, też po rozstaniu, bo "wypaliło się" (romans), jestem przerażony tym co się dziś dzieje. i nie jestem sam w moim otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, Twoja historia nie jest jedyna. Czytając to mogłam bez problemu porównać ją ze swoją aktualną sytuacją z tym, że nie mamy dzieci i nikogo nie poznałam. Byliśmy razem 8 lat, jesteśmy rok po ślubie. Z reguły w życiu dzieją się rzeczy o jakich nawet nie myśleliśmy. Uczucie potrafi się wypalić. Mój mąż jest cudownym człowiekiem ale musiałam powiedzieć mu o swoich uczuciach - konkretnie ich braku. Od pół roku walczylam ze sobą, chcieliśmy razem wszystko naprawić bo byliśmy idealnym małżeństwem. Zero kłótni, szczere rozmowy. Niestety żadne nasze sposoby nie pomogły w odrodzeniu się uczucia. Jesteśmy na etapie rozmów z naszymi rodzicami. Wyjaśnieniem wszystkiego co stało się i czego zabrakło. Myślimy nad dłuższym rozstaniem by zobaczyć czy coś się zmieni, czy w czymś to pomoże- jeśli nie, postanowimy o najgorszym - rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamalamalamaaa
To ja autorka, moze kogos zainteresuje co u mnie. W czwartek powiedzialam mu ze założyłam konto na Facebooku i to spowodowalo ogromna awanture, zaczal mnie wyzywac od k***w i dziwek, wtedy dostal w twarz i to go tylko rozjuszylo. Zaczal mnie szarpac i wykrecac mi rece na których do dzisiaj mam siniaki a jest wtorek. Wyprowadzilam sie do swojej mamy razem z córką, ale ona suszy mi glowe ze mam do niego wrócić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co wrocisz? Dlaczego jego prowokujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamalamalaaaa
Prowokuje? Ale czym, tym że założyłam konto na fb? Większość ludzi w Polsce i na świecie takie konto posiada, a ja nie mogę bo mój mąż ma obsesje zazdrości tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamalamaaaaa
Zamierzam poszukac jakiejs kawalerki i przeniesc sie tam z corka, bo u mamy nie mam życia, namawia mnie do powrotu do męża. On teraz pokazuje jak mu niby zalezy, przychodzi do mnie z kwiatami ale ja juz nie chce wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×