Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

reakcje na kobiety z tatuażami

Polecane posty

Gość gość
Ktos szukal postu omegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najdziwniejsza reakcja - próba dotykania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytania o przekonania religijne są śmieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci pozytywnie reagują na tatuaże, bo takie dziewczyny kojarzą im się z łatwymi. Pozytywnie też reagują na szpilki, mini i dekolty. Pozytywnie też reagują jak się im rozepnie rozporek i obciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozytywnie reagują na molestowanie seksualne? Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam, że wyglądam jak lesbijka więc jak to ma działać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaź= więzienna przeszłość, i/ lub patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayeranek83
Stwierdzenie ze "faceci bardzo lubia tatuaze " jest naprawde sporym uogolnieniem. Tez jestem facetem w dodatku esteta i osobiscie uwazam ze tatuaze szpeca kobiete (mezczyzne zreszta tez) Zeby nie bylo nie mam nic przeciwko! Jezeli komus sie to podoba to jak najbardziej jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są faceci którzy sami mają tatuaże więc im prawie na pewno się one podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorzy się bojąnowych znajomosci, ludzi, partnerstwa, bliskosci, a to przeciez nie musi byc do konca zycia. Nie boja sie dziargów, ktore z nimi zostaną do smierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczy które wymieniłaś to dużo poważniejsze decyzje mające większy wpływ na życie. Tatuaże to tylko tatuaże, jak są dobrze zrobione to zawsze będą tylko ładnym rysunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stwierdzenie ze "faceci bardzo lubia tatuaze " jest naprawde sporym uogolnieniem x Powiedziałbym wręcz że urojeniem głupiej baby a nie uogólnieniem. Ja np nie cierpię gdy kobieta ma tatuaż nad tyłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że ty czegoś nie lubisz nie znaczy, że każdy myśli tak samo. No i szczerze mówiąc to sama nie chciałabym mieć nic wspólnego z kimś kto wyzywa obcą kobietę od głupiej baby. Walnij się w łeb, faceciku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety z tatuazem sa zwykle latwe i lubia ostry seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzałeś czy to tylko marzenia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deviant- popieram. Wspólczuję takim kobietom, bo musi cos im dolegać na psychice, jakiś kompleks, jakaś potrzeba dożywotniego oznakowania , wyróżniania się. Jesli nie mozna wyróznic się talentem, pozostaje tatuaź....A w niektórych zawodach tatuaże są niedopuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deviant- popieram. Myślę sobie, że te kobiety tylko z pozoru są takie wyluzowane, pewne siebie.W glèbi duszy mają kompleksy , czują się niedowartosciowane, nie mogą zaimponować jakimś talentem lub nadzwyczajnym intelektem. By się wyróżnić, pozostaje tatuaż... A niektórych zawodach tatuaże są niedopuszczalne. I nie piszecie mi tu o dyskryminacji, przecież w sklepie, czy przy taśmie można pracować z tatuaźem. Są zawody dla wytatuowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodze sie. Robie doktorat, mam sporo zainteresowan, troche maluje. Tatuaze mnie nie definiuja i ludzie ktorzy nie widzieli mnie latem nawet o nich nie wiedza. Nie ma tez zawodu ktory zabrania tatuazy. Na prawniku, lekarzu czy nie wiem...policjancie nawet ich nie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najładniej wyglądają kobiety mające duże na plecach i wydepilowanej ci/pie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.03. Akurat jestes wyjątkiem. Deviant pokazal linki bardzo wymowne. To nie jest tak, ze ktos komus cos zabroni, po prostu w pewnych srodowiskach tatuaź jest niedopuszczalny (widoczny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety z tatuażem są jak budynki pokryte graffiti: wyglądają obleśnie, łatwo w nie wejść i łatwo w nich coś złapać. Miejsce graffiti jest na wiaduktach a nie na ciele. Żaden mający szacunek do siebie mężczyzna nie weźmie takiej na partnerkę do poważnego związku więc będzie musiała zadowolić się takimi których zarobki nigdy nie przekroczą 30.000 tys. rocznie. Tacy wybrzydzać nie będą. Plus jest taki, że te panny prują się jak stare prześcieradło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie ma tez zawodu ktory zabrania tatuazy." x Nie ma. Wyryj sobie orli szpon na czole i staraj się o dobrą pracę nawet z najlepszymi referencjami pod słońcem. Barman to max co ugrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarz i dłonie to trochę inna historia. Nad takimi tatuażami dalej wisi stygma. Co innego rękaw czy wytatuowane plecy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - nie jestem, widuję tatuaże u ludzi na uniwerku, widuję je w wielu miejscach takich jak bank. Jakieś małe na nadgarstku, kawałek wzoru wystający spod rękawa. Wystarczy się dobrze przyglądać :P Sama mam bardzo widoczne tatuaże, a mimo to większość osób o nich nie wie nawet jak nie staram się ich ukrywać (latem byloby ciężko!). gość dziś - myślisz, że mężczyźni na "stanowiskach" są tacy płytcy? Albo, że wśród nich nie ma facetów którzy sami mają tatuaże? Mój narzeczony ma bardzo dobrą i odpowiedzialną pracę, a tylko jeden z moich tatuazy mu się nie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaże - drzwiami dla szatana, zniewolenie, opętanie, zagrożenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×