Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

reakcje na kobiety z tatuażami

Polecane posty

Gość gość
" myślisz, że mężczyźni na "stanowiskach" są tacy płytcy? Albo, że wśród nich nie ma facetów którzy sami mają tatuaże?" x Gdy kobiecie coś się nie podoba to jest to jej zdanie i już a gdy mężczyźnie to jest płytki. Fajny argument... z d**y. Dobraliście się i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się coś nie podobać, ale od razu wmawiać kobiecie, że nie jest wiele warta to bycie płytkim. Mnie się nie podobają faceci ogoleni na łyso, ale nie wmawiam nikomu, że kobieta na poziomie nie weźmie łysego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci nie denerwują się tak zwykłą rozmową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.37. trafne porównanie:) zastanawiam sie, skąd przyszla taka moda na tatuaze, bo trzeba miec cos z psychiką, by sie tak "zdobić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz, ze sa ludzie ktorzy placa za pokrywanie budynkow gtaffiti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaże są dobre dla patologii. To co się kocha, to w co się wierzy ma się w sercu a nie na skórze. Dziaranie się jest dobre dla osób tchórzliwych, zakompleksionych, którzy chcą wyglądać groźniej, ładniej, dodać sobie odwagi, coś zamanifestować. No ok, tylko po co? Typowo patologiczne zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli wyraźanie swoich przekonań przez to co widać jest dla patologii to nie istnieją niepatologiczni artyści. Mnie tylko zastanawia ile znacie ludzi którzy mają tatuaże żeby takie wnioski wyciągać. Bo jak na moje oko to są bzdury wymyślane właśnie przez zaściankowych, zakompleksionych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę. Wystarczy. Nikt z mojej rodziny, przyjaciól, znajomych nie ma tatuazu, przynajmniej nic o tym nie wiem. Może ktoś ma, w jakimś dyskretnym miejscu. Ale te szyje, ramiona, dłonie, nadziargane z... nudów więziennych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzę na takich ludzi jak na "innych". Bo przecież normalny człowiek nosi ubranie i zdejmowalne ozdoby na ciało, a nie tatuuje się jak Papuas.Brakuje kołka w poprzek w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to powiedz mi na czym ta moja "nienormalność" polega (z wyjątkiem tego, że nie rozumiesz jak to możliwe, że podobają mi się inne rzeczy niż tobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakie zawody nie pozwalają na tatuaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namawiam moją kobietkę na tatuaż. Pasował by do jej osobowości i urody. Taka Lara Croft, ostra i sexi. Czarny, wysoki warkocz, kilka tatuaży, obcisły kombinezon i ścigacz kawasaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
scigacz oczywisciew kolorze zielonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama mam tatuaże, lubię je u innych, ale wychodzę z zalożenia, że nie powinno się nikogo na siłę nakłaniać do robienia tatuaży. Pamiętaj, że "twoja" kobieta nie zawsze będzie młoda i w kombinezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luzik, ona ma już prawie 40 lat, a szczupła będzie zawsze, taki typ budowy. Nosi się obciśle i ma do tego warunki. Tatuaży sobie nie zrobi, jeżeli sama nie podejmie takiej decyzji, ma zbyt silne ego, żeby ktokolwiek jej coś narzucał. Prawko na motor ma w planach, co oznacza, że jest ono kwestią czasu. Czasem jej mówie, że jak sobie wyobrażę ją z tatuażem, to aż mnie ciary przechodzą :) Nie powiedziała nie, więc... A ścigacz czarny, z zielonymi wstawkami. Jest zielonooką brunetką, pasował by :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luzik, ona ma już prawie 40 lat, a szczupła będzie zawsze, taki typ budowy. Nosi się obciśle i ma do tego warunki. Tatuaży sobie nie zrobi, jeżeli sama nie podejmie takiej decyzji, ma zbyt silne ego, żeby ktokolwiek jej coś narzucał. Prawko na motor ma w planach, co oznacza, że jest ono kwestią czasu. Czasem jej mówie, że jak sobie wyobrażę ją z tatuażem, to aż mnie ciary przechodzą :) Nie powiedziała nie, więc... A ścigacz czarny, z zielonymi wstawkami. Jest zielonooką brunetką, pasował by :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ups, double shot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to naprawdę miłe, że tak widzisz swoją żonę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci naprawdę podchodzą bo myślą, że takie kobiety są łatwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwóch starszych facetów dzisiaj miało problem o tatuaże - byłam w szoku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość osób ignoruje, czasem ktoś podejdzie i powie coś miłego albo zapyta (głównie o to czy bolało), parę razy zdarzyło się, że jaki stary dziad albo chłopaczek próbował naubliżać, ale takimi ludźmi nie można się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie mógł być z taką. Zalatuje patologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za bardzo przypomina dom rodzinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia przypomina o domu rodzinnym? :(To w domu rodzinnym tez miales wytatulowane?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×